Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

oj, merginos, linksmai Jus cia bendraujat thumbup.gif
senutės atsirado ... lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

Mano mamą, mano mociutė pagimdė budama 40-ties. Ji buvo 5-tas ir ... ne paskutis vaikas (veliau dar broliuka " suorganizavo" tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 17 gruodžio 2007 - 12:22
O jeigu jau rimtai, tai man, pvz., jau baisu ir i veidrodi ziureti, ir i drabuziu dydi, ir i FSH tyrimus doh.gif Bet, ko gero, cia vidine busena, o ne isoriniai pozymiai kalti tongue.gif
Atsakyti
jau netoli ir 40, bet aš dar neprarandu vilties susilaukti antro vaikelio. Šansų nedaug, bet juk vienas stebuklas jau įvyko po 10 nepastojimo metų, tai gal dar...
Atsakyti
QUOTE(celesta @ 2007 12 17, 16:13)
jau netoli ir 40, bet aš dar neprarandu vilties susilaukti antro vaikelio. Šansų nedaug, bet juk vienas stebuklas jau įvyko po 10 nepastojimo metų, tai gal dar...


Sveikinimai visoms, jungiuosi ir as prie jusu. Nesamone kad 40 tai gyvenimo pabaiga, as va irgi 40-meti ka tik atsvenciau ir tikrai nesijauciu sena ir niekam tikusi. Mano dukrai 20 ir as dar planuoju antra, nors nezinau ar iseis bet tikiuosi.
O dabar dar geriau ir uztikrintai jauciasi ir tikrai zino ko nori moteris 40 negu 20. Pacios patirtis. Juk kai jaunos gimdom tikrai to atsakomumo ir palaimos nejauciam kaip jauciam vyresnes, taip kad v periot i spesnei kaip rusai sako.
Sekmes visoms.
Tiesa as netgi laparaskopijos operacijai ryzausi kad pastot, taip kad kam nesiseka tik nenuleiskit ranku.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 12 17, 16:01)
O jeigu jau rimtai, tai man, pvz., jau baisu ir i veidrodi ziureti, ir i drabuziu dydi, ir i FSH tyrimus  doh.gif  Bet, ko gero, cia vidine busena, o ne isoriniai pozymiai kalti  tongue.gif

Nu mergina, Tau matyt kokia prieškalėdinė depresija g.gif Ar komplimentų prašaisi biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes, optimistes ir pesimistes 4u.gif
pats dievulis moteriai nustate fertilu amziu. Isvada: kol gali susilauksti vaikelio tol tavo amzius yra tam tinkamas. ir cia net nereikia ieskoti slieku ar kitokiu logiku. vadinasi - kol fertili - tol normalu.

o tu, Chiara, atrodai labai jaunai (ir tokia esi vidumi bei isvaizda) ir bet kokiam vaikui butu laime ateiti i tavo glebi wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man už keleto metelių, taip pat stuktels 40. Tačiau vis dažniau pagalvoju apie pagranduką, be to ir vyras labai norėtų. Hmm... gal dar bandyti? Kyla klausimas - gal kokius spec. tyrimus reikėtų pasidaryti, ar kažkaip kitaip (ne moraliai) pasiruošti? Rudenį pasitikrinau svaikatą bendra tvarka - viskas tvarkoj. Bet jau 10 m.vartoju kontraceptikus, kažin kokia jų įtaka bus. O be to dar galvoju, kad gal jau nereikėtų...
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2008 01 12, 18:21)
Sveikos,

Man už keleto metelių, taip pat stuktels 40. Tačiau vis dažniau pagalvoju apie pagranduką, be to ir vyras labai norėtų. Hmm... gal dar bandyti? Kyla klausimas - gal kokius spec. tyrimus reikėtų pasidaryti, ar kažkaip kitaip (ne moraliai) pasiruošti? Rudenį pasitikrinau svaikatą bendra tvarka - viskas tvarkoj. Bet jau 10 m.vartoju kontraceptikus, kažin kokia jų įtaka bus. O be to dar galvoju, kad gal jau nereikėtų...


Na, kontraceptikų tema mūsuose labai jau legendomis apipinta. Gink die nenoriu pasakyti, kad tai yra kažkas labai labai gero, bet pati juos gėriau gal 9, o gal 10 metelių (jau nepamenu blush2.gif ), o kai sugalvojau pastoti: trys mėnesiai pasisaugojimo kol "gimda sustiprės", trys mėnesiai "darbo" ir turime nuostabiausią dukrytę. Jei atsiranda pastojimo problemų, atsiranda ir be kontraceptikų naudojimo.
Atsakyti
QUOTE(Adatuke @ 2008 01 15, 15:33)
.................. Jei atsiranda pastojimo problemų, atsiranda ir be kontraceptikų naudojimo.

Tikra teisybė g.gif
XMamaX - jeigu abu norit, būtinai bandykit. Iš pradžių gal neverta pulti darytis tyrimus, gal viens du ir pavyks 4u.gif
Atsakyti
ir as pridesiu - mano mazasis broliukas ( jam dabar 5m ) gime kai mamai buvo beveik 45m wub.gif todel - pirmyn!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gražka @ 2007 12 12, 22:48)
Ačių visoms už padrasinimus smile.gif  nestuke.gif


Gal ir pavėluotai, bet noriu pasakyti - pirmyn! Savo pirmąjį sūnų pagimdžiau 18-os, o štai antrajį - 41.5 ! Nėštumas praėjo puikiai, esu labai laiminga ir jaučiuosi atjaunėjusi. Kaip ir daugelis čia sakė- šis amžius dar labai tinkamas.
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2008 01 12, 18:21)
Sveikos,

Man už keleto metelių, taip pat stuktels 40. Tačiau vis dažniau pagalvoju apie pagranduką, be to ir vyras labai norėtų. Hmm... gal dar bandyti? Kyla klausimas - gal kokius spec. tyrimus reikėtų pasidaryti, ar kažkaip kitaip (ne moraliai) pasiruošti? Rudenį pasitikrinau svaikatą bendra tvarka - viskas tvarkoj. Bet jau 10 m.vartoju kontraceptikus, kažin kokia jų įtaka bus. O be to dar galvoju, kad gal jau nereikėtų...



Jei bendra sveikata gera, manau viskas bus ok.O kai bus jau neštumo dvidešimt pirma savaitė, reikėtų nueiti į genetikos centrą. Ten ir jauoms patartina apsilankyti, o virš 35 - privaloma. Tad pirmyn ir sėkmės 4u.gif
Atsakyti