Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

Merginos dėkui už temą wub.gif
Man 44 metai ,pastojau natūraliai ,viskas buvo gerai ,bet embrionas nustojo vystytis ,praėjusį mėnesį padarė abraziją verysad.gif .Šeimos gydytojos pasakymas,kad gamtos neapgausi ,visiškai išmušė iš vėžių .Pasijutau tokia beviltiška ,net buvo baisu pagalvot ,ar beverta dar bandyti .Paskaičiau jus ir pagalvojau ,kad gal vistik dar verta smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 27 liepos 2017 - 10:49
Užuojauta...
Kiek buvo savaičių?
Priežastis visada yra, tik ne visada ją randa (arba ieško). Paprasčiausia apkaltinti amžių.
Jeigu nori - žinoma, verta. 4u.gif
Atsakyti
Dėkui
Buvo 10 savaičių ,esu iš provincijos ,tai požiūris gydytojų baisus,nuvažiavau kraujuojanti ,tai nusišaipė ..kas tau nėštumą nustatė ,nors to pačio skyriaus vedėjas.Likau nieko nesupratus ,nes nustatė 5sav ir 6 dienų,gal turėjo iškart matyt ,kad kažkas negerai.Neieškau kaltų,bet pasijunti tokia pažeminta ,kad tokio amžiaus pastojai.Jei dar toks džiaugsmas nutiktų,važiuočiau į didmiestį ,tikiuos ten gydytojai ne tokie stagnatoriai doh.gif





Tikėjaus po poros mėn vėl bandyt ,jei sveikata bus gera ,bet apie abrazijas tiek siaubų prisiskaičiau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 27 liepos 2017 - 12:57
QUOTE(Pelargonija @ 2017 07 27, 11:39)
Genetiniu tyrimus būtinai reiktų asidaryti, ypač po daugelio nesėkmių arba vyresniam amžiuje.
Man genetikė sakė, kad būna, ateina šeima po kelių nepavykusių IVFų, ir nieks jų nesiuntė genetiniams tyrimams. Ir pvz. randa ką nors negero, kad būtinai reiktų tirti embrionus prieš įsodinimą, nes gali įsodinti "brokuotą".

Papildyta:

Interpretation                AMH Blood Level
(women under age 35)
High (often PCOS)        Over 4.0 ng/ml
Normal                        1.5 - 4.0 ng/ml
Low Normal Range        1.0 - 1.5 ng/ml
Low                              0.5 - 1.0 ng/ml
Very Low                      Less than 0.5 ng/ml

Jeigu AMH mažiau 1, tada per mažas.

Atsakyti
QUOTE(unika46 @ 2017 07 27, 15:29)

Taigi donores yra jaunos sveikos moterys,todel tokia didele galimybe sekmingai pagimdyti vyresnems moterims,o kad bus genetiniu problemu viasda islieka tikimybe,tik siuo atvieju zymei mazesne.O del tu genetiniu tyrimu yra daug diskusiju,ne visais atviejais jie taikomi,problemu galim ieskoti visur ir visada,bereikalingas stresas ...
Atsakyti
QUOTE(unika46 @ 2017 07 27, 15:50)
Taigi donores yra jaunos sveikos moterys,todel tokia didele galimybe sekmingai pagimdyti vyresnems moterims,o kad bus genetiniu problemu viasda islieka tikimybe,tik siuo atvieju zymei mazesne.O del tu genetiniu tyrimu yra daug diskusiju,ne visais atviejais jie taikomi,problemu galim ieskoti visur ir visada,bereikalingas stresas ...

Sutinku, nuo visko neapsisaugosi. O nestuma priziurejo tenai ar LT?
Atsakyti
QUOTE(vikivikiviki @ 2017 07 27, 19:54)
Sutinku, nuo  visko neapsisaugosi. O nestuma priziurejo tenai ar LT?

Mane priziurejo mano vietiniai gydytojai,as gyvenu ne LT,juk tokiu atstumu neprivazinesi biggrin.gif o ir be to nera tam reikalo,nestumas buvo lengvas be jokiu komplikaciju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(unika46 @ 2017 07 27, 14:50)
Taigi donores yra jaunos sveikos moterys,todel tokia didele galimybe sekmingai pagimdyti vyresnems moterims,o kad bus genetiniu problemu viasda islieka tikimybe,tik siuo atvieju zymei mazesne.O del tu genetiniu tyrimu yra daug diskusiju,ne visais atviejais jie taikomi,problemu galim ieskoti visur ir visada, bereikalingas stresas ...

Skaičiau straipsnį, moteris Anglijoj pastojo po 20 persileidimų. Žurnalistai dažnai nelabai supranta ką rašo biggrin.gif bet kaip supratau, buvo mano atvejis - imuninis atmetimas, ir galiausiai pastojo su imuniteto vaistais. Tik po to, kai pati kažkur perskaitė apie gydytoją, kuris "užsiima alternatyviu gydymu".
Aš už priežasčių ieškojimą... rolleyes.gif ne problemų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2017 07 28, 11:31)
Skaičiau straipsnį,  moteris Anglijoj pastojo po 20 persileidimų. Žurnalistai dažnai nelabai supranta ką rašo biggrin.gif bet kaip supratau, buvo mano atvejis - imuninis atmetimas, ir galiausiai pastojo su imuniteto vaistais. Tik po to, kai pati kažkur perskaitė apie gydytoją, kuris "užsiima alternatyviu gydymu".
Aš už priežasčių ieškojimą...  rolleyes.gif ne problemų  smile.gif

Kad musu cia nevaisingumo priezastys labai jau aiskios smile.gif ,o jaigu yra diagnozuotas neaiskios kilmes nevaisingumas be abejo reikia ieskoti priezasties.
Atsakyti
Nu, moterys, jūs nuostabios! Paskaičiau- fantastika. Gerai, kai esi ne vienas. Man 42. Bandom taip pat tapti tėvais. Praėjom kelis ivf, iui. Tarpuose natūraliai 😊 O šiaip laukiam po poros savaičių naujo ivf protokolo.
Atsakyti
QUOTE(Rinski @ 2017 08 03, 20:33)
Nu, moterys, jūs nuostabios! Paskaičiau- fantastika. Gerai, kai esi ne vienas. Man 42. Bandom taip pat tapti tėvais. Praėjom kelis ivf, iui. Tarpuose natūraliai 😊  O šiaip laukiam po poros savaičių naujo ivf protokolo.

Stengiames laikytis smile.gif Jei ne paslaptis, kokia jusu istorija? Bandote su savo ar donorinemis? Pas koki gydytoja?
Atsakyti

Jau sena, naujiena, bet labai prajuokino :D Kad moteriškė žada gyventi iki 101 metų.
http://www.tv3.lt/m/...s?1344461755000

Atsakyti