Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(Iloncikas @ 2016 08 17, 00:11)
Sveikos. Jungiuosi i jusu gretas. Man 39. Pirma pagimdziau 30, antra 38. Dar labai svajoju apie trecia, tik vyra reikia ikalbinti, nes jis nebenori daugiau vaiku....

Sveiki,ir as noreciau prisijungti prie sios temutes,as jau prisikalbinau savo brangiausia pabandyti susikaukti pagranduko tongue30x30.png Tigi mes jau laimingi 31sav.turesim dukryte smile30x30.png As tai pagal amziu busiu sumusus rekorda biggrin30x30.png man 46m,nors nematau tame daug minusu,o plusu tikrai daugiau!Taigi Iloncikai,griebkis greiciau visu moterisku gudrybiu ir kuo greiciau ikalbink vyra !
Atsakyti
Unika46, sveikinu 4u.png Maniškis tai taip abejingai tuo klausimu... O tu dareisi kokius nors tyrimus, kažką tokio, ar viskas gavosi iš karto ir svaime? smile30x30.png Nes mane ginekologė prigąsdino apie išnaudotus kiaušidžių rezervus tokiame amžiuje (man mažai trūksta iki tavo amžiaus) ir panašius dalykus... Tai dabar viską sujaukė galvoje sad.png
Labai džiaugiuosi, kad yra tokių moterų kaip tu wub30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2016 08 17, 20:17)
Unika46, sveikinu  4u.png Maniškis tai taip abejingai tuo klausimu... O tu dareisi kokius nors tyrimus, kažką tokio, ar viskas gavosi iš karto ir svaime?  smile30x30.png Nes mane ginekologė prigąsdino apie išnaudotus kiaušidžių rezervus tokiame amžiuje (man mažai trūksta iki tavo amžiaus) ir panašius dalykus... Tai dabar viską sujaukė galvoje sad.png
Labai džiaugiuosi, kad yra tokių moterų kaip tu  wub30x30.png

O kaip fainai,kad bendraminciu ratelis pleciasi bigsmile.png Kadangi neturiu kiausintakiu man buvo vienas kelias ivf,pirmas mano bandymas buvo pries tris metus.Kadangi tokiam amziui su savom kiausialastem lb.mazai sancu as is karto bandziau su donorinem,deja tada nepasiseke unsure30x30.png O si vasari nutariau pabandyti su snaigutem,taigi turim rezultata bigsmile.png Musu dziaugsmui nera ribu!O apsispresti visam tam tikrai nebuvo lengva,tobel bendrauti panasaus likimo mergaitens verta,bet nelabai yra kur mirksiukas.png
Atsakyti
Žinok, nežinau, kas per daiktas tos snaigutės smile30x30.png O ir į hormonų tyrimų skyrelį kai užėjau - nieko nesuprantu, ką ten reiškia tos santrumpos ir tie skaičiai lotuliukas30x30.png Man tai ginekologė pasiūlė metodą "kaip dievas duos" blink30x30.png Ko gero labiausiai SM ir kitur išgirta Antakalnio poliklinikos tos srities gydytoja...
Atsakyti
Kaip faina kad ratelis pleciasi😄 smagu pabendrauti. O apie kokia cia antakalnio poliklinikos gydytoja kalbate.
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2016 08 17, 21:20)
Žinok, nežinau, kas per daiktas tos snaigutės  smile30x30.png O ir į hormonų tyrimų skyrelį kai užėjau - nieko nesuprantu, ką ten reiškia tos santrumpos ir tie skaičiai  lotuliukas30x30.png Man tai ginekologė pasiūlė metodą "kaip dievas duos"  blink30x30.png Ko gero labiausiai SM ir kitur išgirta Antakalnio poliklinikos tos srities gydytoja...

Kadangi mano situacijoj nebuvo pasirinkimo,tik vienas kelias ivf smile30x30.png o jusu vietoje as nelaukciau kada dievas duos,laikas ne i nauda vyresnems mergaitems,bandyciau panaudoti papldu programas gerinancias kiausialasciu kokyde,blogiau nebus,o gal ir tas dievas atsius jusu angeleli smile30x30.png As tai naudujau ir naudoju papildus,tyriaus vitaminu kieki,manau kad tai tikrai padeda bigsmile.png
Atsakyti
Unika46, o kaip galima būtų sužinoti apie tas papildų programas? Tundra aš toj srityj... Pirmi du be problemų gimė. Nes man gydytoja tik pakalbėjo, kad kažkiek galima padėt. Bet paskui išsiuntė su "kaip dievas duos". Gal kad nieko nedaviau rolleyes.png

Iloncikai, Nenarokova unsure30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2016 08 18, 18:53)
Unika46, o kaip galima būtų sužinoti apie tas papildų programas? Tundra aš toj srityj... Pirmi du be problemų gimė. Nes man gydytoja tik pakalbėjo, kad kažkiek galima padėt. Bet paskui išsiuntė su "kaip dievas duos". Gal kad nieko nedaviau  rolleyes.png

Iloncikai, Nenarokova  unsure30x30.png

Daugybe informacijos YouTube ivesk How to got pregnant after 40,moterys dalinasi patirtimi ka jos naudojo smile30x30.png
Atsakyti

Sveikos! Noriu ir aš prisijungti prie Jūsų kompanijos! Stažas didžiulis su visokiais pagalbiniais apvaisinimo būdais, o rezultato - 0. Ant nosies - 44m. ... Dabar jau priežastis ( anksčiau nerado priežasties) - kiaušialąsčių kokybė ir didžiulis klausimas - kaip ją pagerinti? Pasidalinkit patirti, kas jos turit ;)!
Atsakyti
QUOTE(Glass lady @ 2016 08 25, 18:09)
Sveikos! Noriu ir aš prisijungti prie Jūsų kompanijos!  Stažas didžiulis su visokiais pagalbiniais apvaisinimo būdais, o rezultato - 0. Ant nosies - 44m. ... Dabar jau priežastis ( anksčiau nerado priežasties) - kiaušialąsčių kokybė ir didžiulis klausimas - kaip ją pagerinti? Pasidalinkit patirti,  kas jos turit ;)!

Sveika prisijungus Glass lady,manau jai labai nori vaikelio nuo 43m yra viena reali galimybe duodanti daug sancu -donorine kiausialaste.Kai as pirma karta bandziau,klinika net i kalbas nesileido bandymui su savom.Tigi jai toks variantas tau nepriimtinas,gaila bet pati zinai kad pries gamta nelabai ka pakovosi.Man prireike keliu metu apsispresti tokiam issukiui,bet nesigailiu,pildosi mano svajones!
Atsakyti
QUOTE(unika46 @ 2016 08 25, 17:47)
Sveika prisijungus Glass lady,manau jai labai nori vaikelio  nuo 43m yra viena reali galimybe duodanti daug sancu -donorine kiausialaste.Kai as pirma karta bandziau,klinika net i kalbas nesileido bandymui su savom.Tigi jai toks variantas tau nepriimtinas,gaila bet pati zinai kad pries gamta nelabai ka pakovosi.Man prireike keliu metu apsispresti tokiam issukiui,bet nesigailiu,pildosi mano svajones!

Esu girdėjusi apie tai, bet niekada nesidomėjau smulkiau. ..
Ar gali pasidalinti savo patirtimi čia, ar asmenine zinute. .?
Atsakyti
QUOTE(Glass lady @ 2016 08 25, 21:12)
Esu girdėjusi apie tai, bet niekada nesidomėjau smulkiau. ..
Ar gali pasidalinti savo patirtimi čia, ar asmenine zinute. .?

Taip,ateina laikas,kad nebeturim kitokio pasirinkimo,kaip bandyti donorini varianta ax.gif Tau ivf procedura pazystama,taip kad nieko naujo ir daug plusu nes nereikes stimuliacijos,pumkcijos,o pastojimo sancas zymiai didesnis.Man net su saldytais inplantavosi abu blastukai,tik vienas apie 6sav.nustojo vystytis.Aisku kaina didesne,lt nedaro,as vykau i Cekija,Brno klinika Unica,pasiskaityk ju saita,visa informacija apie donorine programa. biggrin.gif
Atsakyti