Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(TRIUSE 55 @ 2014 03 27, 23:52)
Kankoreziuk,nenusimink,pamatysi viskas bus gerai  thumbup.gif  .Mums su vyru irgi ne is karto viskas pavyko.Turiu labai gera ginekologe Lietuvoja,tai ji man pasake taip "mylekites,dziaukites vienas kitu ir negalvokite,kad mylites tik tam,kad pastotumei.Atsipalaiduokite,neuzprogramuokite saves ir viskas pavyks."
Taip ir nutiko.Ir jums pavyks.Pamatysi.


TRIUSE 55, mes ir planavom, ir atsipalaidavom, ir vel planavom, ir vel atsipalaidavom, ir nieko. Gali buti, kad pas mane su skydliaukes hormonais problema, bet vaistu nenoriu. Kai pasiskaiciau, kaip vargsta zmones nuo vaistu, tai net nenoriu tirtis. Zinoma, antsvori reiktu susireguliuoti, bet kad laiko jau praktiskai nebera.
Atsakyti
Gal bus įdomu paskaityti rolleyes.gif
http://www.dni.ru/sh.../11/288898.html
Atsakyti
va, permeciau kai kuriu dvejones, ar ne per seni but 40 -ties tevais ...

galiu nuramint - tikrai ne per seni. Va, as antro ne per seniausiai susilaukiau smile.gif zinoma, nebuvo planuotas... buvau nurasyta, kaip nevaisinga...tai ir nesisaugojom. O dzievulis eme ir pajuokavo biggrin.gif
taigis - antrasis nestumas. Buvo daug sklandesnis uz pirma. Ejau kaip tankas biggrin.gif Sportavau iki pat paskutines savaites iki gimdymo (kas ryta 5-6 km ant elipsinio treniruoklio, maudynes tvenkiny, vakare pasivaiksciojimai pamiske su dukra ir sunimis). Priaugau 11-12kg (is ju neliko jau ne gramo dabar smile.gif ). Jauciaus puikiai ...
po gimdymo - tiksliau cp (del tinklaines atsokos pavojaus buvo cp), kt ryta jau vaiksciojau. Grizus namo, po dvieju savaiciu jau lipau ant zirgo pajot....
taigis, moteros - po 40 -ies gyvenimas tik prasideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 02 06, 15:45)
va, permeciau kai kuriu dvejones, ar ne per seni but 40 -ties tevais ...

galiu nuramint - tikrai ne per seni. Va, as antro ne per seniausiai susilaukiau smile.gif zinoma, nebuvo planuotas... buvau nurasyta, kaip nevaisinga...tai ir nesisaugojom. O dzievulis eme ir pajuokavo biggrin.gif
taigis - antrasis nestumas. Buvo daug sklandesnis uz pirma. Ejau kaip tankas biggrin.gif Sportavau  iki pat paskutines savaites iki gimdymo (kas ryta 5-6 km ant elipsinio treniruoklio, maudynes tvenkiny, vakare pasivaiksciojimai pamiske su dukra ir sunimis). Priaugau 11-12kg (is ju neliko jau ne gramo dabar smile.gif ). Jauciaus puikiai ...
po gimdymo - tiksliau cp (del tinklaines atsokos pavojaus buvo cp), kt ryta jau vaiksciojau. Grizus namo, po dvieju savaiciu jau lipau ant zirgo pajot....
taigis, moteros - po 40 -ies gyvenimas tik prasideda biggrin.gif


Sveikinu 4u.gif Kaip smagu wub.gif Ar buvai visai praradusi vilti, ar dar kirbejo mintis "o gal pavyks...."?
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 02 06, 15:45)
va, permeciau kai kuriu dvejones, ar ne per seni but 40 -ties tevais ...

galiu nuramint - tikrai ne per seni. Va, as antro ne per seniausiai susilaukiau smile.gif zinoma, nebuvo planuotas... buvau nurasyta, kaip nevaisinga...tai ir nesisaugojom. O dzievulis eme ir pajuokavo biggrin.gif
taigis - antrasis nestumas. Buvo daug sklandesnis uz pirma. Ejau kaip tankas biggrin.gif Sportavau  iki pat paskutines savaites iki gimdymo (kas ryta 5-6 km ant elipsinio treniruoklio, maudynes tvenkiny, vakare pasivaiksciojimai pamiske su dukra ir sunimis). Priaugau 11-12kg (is ju neliko jau ne gramo dabar smile.gif ). Jauciaus puikiai ...
po gimdymo - tiksliau cp (del tinklaines atsokos pavojaus buvo cp), kt ryta jau vaiksciojau. Grizus namo, po dvieju savaiciu jau lipau ant zirgo pajot....
taigis, moteros - po 40 -ies gyvenimas tik prasideda biggrin.gif


Labai įkvepiantis pasisakymas smile.gif
Vakar kaip tik paskaičiau, kad vyresnių tėvų vaikai būna protingesni smile.gif
Atsakyti
O man 38, turiu du sunelius, bet dar taip noretusi vieno mazylio, tik kad sveikata suslubavusi paskutiniu metu, va laukiu uz poros sav magnetinio rezonanso tyrimo, neramu kazkaip ir bijau, kad mano svajone tureti 3 vaikucius gali neissipildyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 02 06, 14:45)
taigis, moteros - po 40 -ies gyvenimas tik prasideda biggrin.gif

Oi kaip pritariu!
Mano klasiokes laukia ar jau turi anuku biggrin.gif , o as jauna mama tongue.gif
Linkiu, kad cia visoms laukiancioms pasisektu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Kankorėžiukas @ 2015 02 06, 16:11)
Sveikinu  4u.gif Kaip smagu  wub.gif  Ar buvai visai praradusi vilti, ar dar kirbejo mintis "o gal pavyks...."?


na, kaip, is tiesu, jau tikrai nebegalvojau apie vaikus... buvo visai kiti gyvenimo planai. na, bet kai zmogus planuoja - dievulis juokiasi doh.gif tai kai jau pasidariau testa ir pamaciau II ruzavas, jauciaus kaip prisidirbusi sesiolikine doh.gif nezinojau, ne ka daryt... doh.gif lotuliukas.gif o kad zinotumet, kaip mamai prisipazinau biggrin.gif tuo metu ji gulejo ..tai taip ir sake, ''gerai kad guliu, o tai buc nugriuvus'' doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Baisa. @ 2015 02 06, 17:03)
Oi kaip pritariu!
Mano klasiokes laukia ar jau turi anuku biggrin.gif , o as jauna mama 



drinks_cheers.gif
va, butent, jauciuos labai jauna cool.gif
Atsakyti
laina12, wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar truputį įdomybių smile.gif
http://www.kp.ru/daily/26343/3226611/
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 02 07, 15:41)
na, kaip, is tiesu, jau tikrai nebegalvojau apie vaikus... buvo visai kiti gyvenimo planai.  na, bet kai zmogus planuoja - dievulis juokiasi  doh.gif tai kai jau pasidariau testa ir pamaciau II ruzavas, jauciaus kaip prisidirbusi sesiolikine  doh.gif nezinojau, ne ka daryt...  doh.gif  lotuliukas.gif o kad zinotumet, kaip mamai prisipazinau  biggrin.gif tuo metu ji gulejo ..tai taip ir sake, ''gerai kad guliu, o tai buc nugriuvus''  doh.gif  lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif
va, butent, jauciuos labai jauna  cool.gif


Mano draugei buvo lygiai taip pat: jau buvo susitaikiusi su ta mintimi, vyrui pasiule ieskoti kitos zmonos, kuri jam pagimdytu vaika, ir ... staigmena. Buvo taip netiketa, kad is pradziu susinervino, kad parukyti negales smile.gif
Matyt tikrai atsipalaidavimas turi didele reiksme.


Papildyta:
QUOTE(vasareuk @ 2015 02 06, 16:16)
O man 38, turiu du sunelius, bet dar taip noretusi vieno mazylio, tik kad sveikata suslubavusi paskutiniu metu, va laukiu uz poros sav magnetinio rezonanso tyrimo, neramu kazkaip ir bijau, kad mano svajone tureti 3 vaikucius gali neissipildyti  ax.gif


Nestresuok is anksto 4u.gif Gal viskas baigsis laimingai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. Jungiuosi i jusu gretas. Man 39. Pirma pagimdziau 30, antra 38. Dar labai svajoju apie trecia, tik vyra reikia ikalbinti, nes jis nebenori daugiau vaiku....
Atsakyti