Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

Visiškai nutylom blush2.gif Nejaugi tik aš viena vis tikrinu šią temutę? blush2.gif mirksiukas.gif
Aš savo kelyje į tikslą padariau dar vieną kardinalų žingsnį (labai tikiuosi, kad tikslo link) - išoperavo miomą. Dabar esu gyjimo procese. Aišku iki leidimo pastoti man dar daug laiko kantriai laukti, bet... matyt jau kito kelio nebuvo, todėl ryžausi pjaustymui doh.gif
Vilties neprarandu, teisingiau gal net daugiau tikėjimo atsirado nei geriant/ leidžiantis stimuliacijas skatinančius vaistus doh.gif Pagyvensim - pamatysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne viena, ne viena, dar aš nuolat tikrinu. Manau, tema nėra ypač aktyvi, nes tam tikra prasme dubliuojasi su kitomis forume esančiomis temomis: "Kada ryžotės gimdyti vėliausiai?", "Vyresnės nėštukės ir mamos (apie 40 metų)" bei "Vėlyva motinystė". Aš visas jas seku, bet ir ten retai kas parašo. Galbūt vyresnės nėštukės ar mamos tiesiog mažiau laiko turi, o gal ir noras susirasti bendraminčių nėra toks išreikštas kaip jaunų ir/ar būsimų mamyčių? Man 41 m., liko maždaug mėnesis iki susitikimo su dukryte biggrin.gif
Comma, linkiu jums kuo geriausios sėkmės, sveikite ir susilaukite sveiko lėliuko!
Atsakyti
As visada svajojau tureti du vaikiukus...O trecia gal gal veliau kai pirmieji bus jau dideli smile.gif o man butu kokie 37-40 visai noreciau tokio pagranduko lotuliukas.gif

Jei tik vaikiukas "ateina" i mylincia ir rupestinga seima tai tada amzius nera svarbus smile.gif aisku jei butu kokie 60 tai jau tada butu veloka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabi* @ 2013 10 25, 15:36)
Ne viena, ne viena, dar aš nuolat tikrinu. Manau, tema nėra ypač aktyvi, nes tam tikra prasme dubliuojasi su kitomis forume esančiomis temomis: "Kada ryžotės gimdyti vėliausiai?", "Vyresnės nėštukės ir mamos (apie 40 metų)" bei "Vėlyva motinystė". Aš visas jas seku, bet ir ten retai kas parašo. Galbūt vyresnės nėštukės ar mamos tiesiog mažiau laiko turi, o gal ir noras susirasti bendraminčių nėra toks išreikštas kaip jaunų ir/ar būsimų mamyčių? Man 41 m., liko maždaug mėnesis iki susitikimo su dukryte biggrin.gif
Comma, linkiu jums kuo geriausios sėkmės, sveikite ir susilaukite sveiko lėliuko!

Sėkmingo ir džiaugsmingo bei sklandaus susitikimo su mažute wub.gif
Ačiū už palinkėjimus 4u.gif
Smagu, kad yra ir daugiau tokių, sakykim, nebejaunų norinčių tapti mamomis thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif , aktuali tema. Sveikinimai besilaukiančiai 4u.gif Ar nėštumas lengvas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kankorėžiukas: 07 lapkričio 2013 - 14:29
Sveikos,
Seku tyliai jūsų temą. Laikau kumščius už tebeplanuojančias 40+ ir linkiu didžiulės sėkmės belaukiančioms susitkimo su mažuoju stebuklu drinks_cheers.gif 4u.gif .
Anksčiau esu nemaži bendravus temoj "Nėštumas +/- 35..."Dabar ten labai tylu. Gyvenimas eina į priekį - suplanavusios jau pagimdė (ir aš tame tarpė smile.gif ), o naujų planuojančių, hm, gal ten nėra, gal ne ten yra...
Man netikėtai, na, visai netikėtai ši tema tapo katuali ax.gif . Praeitą savaitę testas parodė II. Penktadienį einu pas ginek. Nesitiki man pačiai, kad tai tiesa, kad tai nėštumas. Viduj neramu. Nes turėjau gyvenime liūdnos patirties. Su MB jau, galima sakyti nebeplanavom. Labai norėjom, svajojom auginti du pagrandukus, kad metų tarpas tarp jų būtų nedidelis - ~2m.... Bet po 1,5 metų intensyvaus planavimo - nieko g.gif . Mano daktarė pasakė, kad situacija nebloga (pasidariau hormonų tyrimus), nors laikas ne mano naudai (man 42) ir dar nematė priežasčių eiti tirtis papildomai - ieškoti nepastojimo priežasčių. Ar dar ką nors bandyti. Pirmiausia siūlė ištirti MB biggrin.gif Dar pasijuokėm, kad per daug esu įsitempus ir nuolat galvoju, kad tik šitas ciklas būtų sėkmingas... Atsipalaiduokit, sako, ir pamirškit, kad planuojat. Štai atsipalaidavom doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žižma @ 2013 11 11, 11:57)
Sveikos,
Seku tyliai jūsų temą. Laikau kumščius už tebeplanuojančias 40+ ir linkiu didžiulės sėkmės belaukiančioms susitkimo su mažuoju stebuklu  drinks_cheers.gif  4u.gif .
Anksčiau esu nemaži bendravus temoj "Nėštumas +/- 35..."Dabar ten labai tylu. Gyvenimas eina į priekį - suplanavusios jau pagimdė (ir aš tame tarpė smile.gif ), o naujų planuojančių, hm, gal ten nėra, gal ne ten yra...
Man netikėtai, na, visai netikėtai ši tema tapo katuali  ax.gif . Praeitą savaitę testas parodė II. Penktadienį einu pas ginek. Nesitiki man pačiai, kad tai tiesa, kad tai nėštumas. Viduj neramu. Nes turėjau gyvenime liūdnos patirties. Su MB jau, galima sakyti nebeplanavom. Labai norėjom, svajojom auginti du pagrandukus, kad metų tarpas tarp jų būtų nedidelis - ~2m.... Bet po 1,5 metų intensyvaus planavimo - nieko g.gif . Mano daktarė pasakė, kad situacija nebloga (pasidariau hormonų tyrimus), nors laikas ne mano naudai (man 42) ir dar nematė priežasčių eiti tirtis papildomai - ieškoti nepastojimo priežasčių. Ar dar ką nors bandyti. Pirmiausia siūlė ištirti MB  biggrin.gif Dar pasijuokėm, kad per daug esu įsitempus ir nuolat galvoju, kad tik šitas ciklas būtų sėkmingas... Atsipalaiduokit, sako, ir pamirškit, kad planuojat. Štai atsipalaidavom  doh.gif  4u.gif


Sveikinu, sveikinu ir dar kartą sveikinu 4u.gif Kaip smagu, kad pavyko. Mes nelabai intensyviai dirbame šiuo klausimu, lyg ir stengiuosi neįsitempti, dienų neskaičiuoju, tačiau nepavyksta. Tyriausi, kiaušinėliai gaminasi, man taip pat pasiūlė vyrą ištirti. Matyt nelemta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kankorėžiukas: 11 lapkričio 2013 - 11:08
QUOTE(Kankorėžiukas @ 2013 11 11, 12:08)
Sveikinu, sveikinu ir dar kartą sveikinu  4u.gif  Kaip smagu, kad pavyko. Mes nelabai intensyviai dirbame šiuo klausimu, lyg ir stengiuosi neįsitempti, dienų neskaičiuoju, tačiau nepavyksta. Tyriausi, kiaušinėliai gaminasi, man taip pat pasiūlė vyrą ištirti. Matyt nelemta...


Labryt, ačiū, mes turbūt buvom susitikę 'UAB'e Suaugusios, ar aš grybauju? g.gif bigsmile.gif

Jaučiuosi išsiblaškius, pasimetus kaip...kaip kad pirmą kartą. Galvoj jau buvo kitos mintys, kiti planai. Ką tik grįžau normaliai į darbą.
Gavosi beveik 'netyčiukas' biggrin.gif
Mano O buvo nereguliari. Bandžiau kelis ciklus matuotis bazinė temp. - dažnai rodydavo išvis beovuliaciją doh.gif Nors pati jaučiau, kad ji vyksta, tik anksčiau (iškart po mmm).
Mane liūdino ir teuputį gąsdino vienas dalykas - bėgantis laikas ir kad meati-du ir motinystės džiaugsmo jau neteks patirti. Su MB pasikalbėdavom, kad arba dabar, arba niekada. Jam ... ir taip, ir taip būtų gerai biggrin.gif Aš laukiu jo palaikymo, pritaruimo, o čia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Žižma, sveikinu 4u.gif
Aš irgi tyliai pasvajoju ta tema... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žižma @ 2013 11 12, 08:03)
Labryt, ačiū, mes turbūt buvom susitikę 'UAB'e Suaugusios, ar aš grybauju?  g.gif  bigsmile.gif

Jaučiuosi išsiblaškius, pasimetus kaip...kaip kad pirmą kartą. Galvoj jau buvo kitos mintys, kiti planai. Ką tik grįžau normaliai į darbą. 
Gavosi beveik 'netyčiukas'  biggrin.gif
Mano O buvo nereguliari. Bandžiau kelis ciklus matuotis bazinė temp. - dažnai rodydavo išvis beovuliaciją  doh.gif Nors pati jaučiau, kad ji vyksta, tik anksčiau (iškart po mmm).
Mane liūdino ir teuputį gąsdino vienas dalykas - bėgantis laikas ir  kad meati-du ir motinystės džiaugsmo jau neteks patirti. Su MB pasikalbėdavom, kad arba dabar, arba niekada. Jam ... ir taip, ir taip būtų gerai  biggrin.gif Aš laukiu jo palaikymo, pritaruimo, o čia  doh.gif  lotuliukas.gif

Valiooooo thumbup.gif Viską reikia daryti tuoj, o niekada palikti blogoms nuotaikoms, ligoms ir dar bala žino kokioms negandoms mirksiukas.gif Dideliausi sveikinimai wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaite.Labai dziaugiuosi uz jus visas.Senokai buvau pas jus temuteje.Vis tie rupesciai.Vyras pradejo remontuoti leliukui kambari,kad speciau viska irengti iki jo atejimo i si pasauli.Man taip pat jau ne daug beliko.Geguzes antroja puseje laukiu susitikimo su savo stebukleliu. bigsmile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kankorėžiukas @ 2013 11 11, 12:08)
Sveikinu, sveikinu ir dar kartą sveikinu  4u.gif  Kaip smagu, kad pavyko. Mes nelabai intensyviai dirbame šiuo klausimu, lyg ir stengiuosi neįsitempti, dienų neskaičiuoju, tačiau nepavyksta. Tyriausi, kiaušinėliai gaminasi, man taip pat pasiūlė vyrą ištirti. Matyt nelemta...



Kankoreziuk,nenusimink,pamatysi viskas bus gerai thumbup.gif .Mums su vyru irgi ne is karto viskas pavyko.Turiu labai gera ginekologe Lietuvoja,tai ji man pasake taip "mylekites,dziaukites vienas kitu ir negalvokite,kad mylites tik tam,kad pastotumei.Atsipalaiduokite,neuzprogramuokite saves ir viskas pavyks."
Taip ir nutiko.Ir jums pavyks.Pamatysi.
Atsakyti
QUOTE(Žižma @ 2013 11 12, 10:03)
Labryt, ačiū, mes turbūt buvom susitikę 'UAB'e Suaugusios, ar aš grybauju?  g.gif  bigsmile.gif

Jaučiuosi išsiblaškius, pasimetus kaip...kaip kad pirmą kartą. Galvoj jau buvo kitos mintys, kiti planai. Ką tik grįžau normaliai į darbą. 
Gavosi beveik 'netyčiukas'  biggrin.gif
Mano O buvo nereguliari. Bandžiau kelis ciklus matuotis bazinė temp. - dažnai rodydavo išvis beovuliaciją  doh.gif Nors pati jaučiau, kad ji vyksta, tik anksčiau (iškart po mmm).
Mane liūdino ir teuputį gąsdino vienas dalykas - bėgantis laikas ir  kad meati-du ir motinystės džiaugsmo jau neteks patirti. Su MB pasikalbėdavom, kad arba dabar, arba niekada. Jam ... ir taip, ir taip būtų gerai  biggrin.gif Aš laukiu jo palaikymo, pritaruimo, o čia  doh.gif  lotuliukas.gif


Labas, Žižma 4u.gif
Taip, mes buvome susitike UAB "Suaugusios" ��
Metus laiko nebuvau SM, todel sia tavo zinute perskaiciau tik siandien. Kaip tau sekasi? Kiek laiko pagrandukui? ��
Man taip ir nepavyko.
Atsakyti