Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

Tikiuosi nesupyksit, dar vienas man atrodo neblogas straipsnis apie vaikus blush2.gif

http://www.15min.lt/...diki-551-340367
Atsakyti
Atėjau pasigirti - mano HGB jau pasiekė apatinę žemiausią ribą thumbup.gif Net gydytoja pagyrė kokia aš šaunuolė per nepilną mėnesį nuo 91 iki 123 užlipau lotuliukas.gif
Dabar vėl galima planus dėlioti ax.gif
Atsakyti
Comma Super!!! thumbup.gif Cia su kokiais vaistais taip pavyko?
As pernai vartojau Tardyferona. Ir kai pakilo HGB iki zemutines normos ribos, hematologe pakartojo man Feritina, jis siek tiek pakilo, bet vis tiek normos nesieke, ji ir toliau liepe dar 2 men. vartoti Tardyferona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yendy: 04 birželio 2013 - 11:53
QUOTE(Yendy @ 2013 06 04, 10:51)
Comma   Super!!!  thumbup.gif  Cia su kokiais vaistais taip pavyko?
As pernai vartojau Tardyferona. Ir kai pakilo HGB iki zemutines normos ribos, hematologe pakartojo man  Feritina, jis siek tiek pakilo, bet vis tiek normos nesieke,  ji ir toliau liepe dar 2 men. vartoti Tardyferona.

Tardyferon ir aš gėriau. Po 2 tabl. į dieną. Dabar irgi gydytoja sakė dar min du mėnesius gerti po 1 tabl. į dieną. Aš dar maistą žiūrėjau kas turi daugiau geležies, dilgėlių arbatą geriau (nebepykstu, kad jos kur kampe pasislėpusios užauga) ir daug daug visko kas turi vitamino C, nes be jo geležis neįsisavina.
Blogis tas, kad nuo vit. C apetitukas kaip pas gerą liūtą... lotuliukas.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu vis daugiau "užkliūnu" už staripsnių apie vėlyvą motinystę ir tėvystę:

http://www.lrytas.lt...01306031418.htm

Gal kam įdomu bus paskaitinėti vakare geriant arbatą arba šaltą vaisių kokteilį 4u.gif
Atsakyti
Keliu temutę į viršų 4u.gif
Rūpesčiais užsikrovusios, nebeužsukam, nebepasidalinam savo išgyvenimais ir laimėjimais doh.gif blush2.gif
Atsakyti
o mane is proto veda tokie straipsniai http://www.delfi.lt/...e.d?id=61665535
doh.gif as po tokiu straipsniu tokia sena jauciuosi nors dar 36 blush2.gif ir pradedu abejot ar busiu gera mama, ar susidorosiu unsure.gif

man tas lietuviu poziuris i nestuma, tai per jauna gimdai, tai per sena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 06 30, 19:42)
o mane is proto veda tokie straipsniai http://www.delfi.lt/...e.d?id=61665535
doh.gif as  po tokiu straipsniu tokia sena jauciuosi nors dar 36 blush2.gif ir pradedu abejot ar busiu gera mama, ar susidorosiu unsure.gif

man tas lietuviu poziuris i nestuma, tai per jauna gimdai, tai per sena doh.gif

A tegul jie visi pasik.... jei jiems kas nors nepatinka gun_bandana.gif Man svarbiausia, kad tik pasisektų ir kad būtų sveiki, o kaimynų nuomonė paskutinėj vietoj tongue.gif Kaip Madona yra sakius - tegul myli, tegul neapkenčia, svarbiausia, kad nebūtų abejingų lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Radau Jūsų temą ir noriu padrąsinti visas, kurios mano, kad yra dar per jaunos būti močiutėmis, bet jau per senos būti mamytėmis rolleyes.gif
Teisingai mano draugė sakė: 30 mes per jaunos, 40 mes per senos??? Nesąmonė. Gyvenimas tik prasideda, ir dar su kokiais nuotykiais wub.gif

Mūsų ąžuoliukams jau 21 ir 16 - tikri vyrai mūrai. Mes būdami vyresnėlio amžiaus jau sūpavome pirmagimį biggrin.gif Jei pirmus 2 kartus viskas gavosi iš 1 karto, tai paskutinis stebuklas pareikalavo ilgų 8 metų kantrybės, ašarų ir klausimų kodėl viskas pavykdavo iš kart, o dabar niekaip? Na ir kas, kad man 40, kam tai turi rūpėti daugiau, jei ne man? Čia mano rūpestis ir džiaugsmas. Širdis visuomet pasako kas yra geriausia, svarbiausia klausytis ir nebijoti. Juk negirdinčiam patarimų padėti neįmanoma, ar ne? smile.gif

Linkiu kuo daugiau svajoti, juk kūdikėlis pirmiausia gimsta ten, aukštai kaip idėja, svajonė, siekiamybė kuri, kai ateina laikas, pasirenka tėvus. Linkiu, kad tai būtumėt BŪTENT JŪS 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif 4u.gif .Labai dziaugiuosi radusi jusu temute.Man 41m.Su vyru sugalvojome,kad mums dar reikia pagranduko blush2.gif blush2.gif .Pirmi 2 jau uzauginti,praktiskai gyvena savo gyvenimus.Vis galvoju,kad as jau per sena dar vienam stebuklui verysad.gif ,tik vyras nepasiduoda thumbup.gif .Is tikruju jus visos labai pakeitete mano nuomone wub.gif wub.gif .Tikiuosi,kad stebuklo ilgai laukti nereikes,nes zinau,kad su metais sunkaiu pastoti g.gif .Dar turiu kelis klausimelius,jei kuri galite patarti is anksto labai aciu bigsmile.gif .Esu linkusi pilneti.stengiuosi prisilaikyti maisto ir sportuoti.Kaip tai suderinti su busimu nestumu?
Atsakyti
QUOTE(TRIUSE 55 @ 2013 08 05, 14:19)
Sveikos mergaites 4u.gif  4u.gif .Labai dziaugiuosi radusi jusu temute.Man 41m.Su vyru sugalvojome,kad mums dar reikia pagranduko blush2.gif  blush2.gif .Pirmi 2 jau uzauginti,praktiskai gyvena savo gyvenimus.Vis galvoju,kad as jau per sena dar vienam stebuklui verysad.gif ,tik vyras nepasiduoda thumbup.gif .Is tikruju jus visos labai pakeitete mano nuomone wub.gif  wub.gif .Tikiuosi,kad stebuklo ilgai laukti nereikes,nes zinau,kad su metais sunkaiu pastoti g.gif .Dar turiu kelis klausimelius,jei kuri galite patarti is anksto labai aciu bigsmile.gif .Esu linkusi pilneti.stengiuosi prisilaikyti maisto ir sportuoti.Kaip tai suderinti su busimu nestumu?

Spaudžiu vyrui dešinę - tikras šaunuolis 4u.gif
Aš į jūsų klausimą tikrai neatsakysiu, manau, kad kitos taip pat - mes juk nežinome ką jūs laikote "linkusi pilnėti" ir kas pagal jus yra "sportuoti" schmoll.gif Tik nesupykite ir neįsižeiskite blush2.gif O dėl pagranduko visomis keturiomis už drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(TRIUSE 55 @ 2013 08 05, 16:19)
.Esu linkusi pilneti.stengiuosi prisilaikyti maisto ir sportuoti.Kaip tai suderinti su busimu nestumu?


nesupratau šiek tiek, ar jūs dar tik planuojate nėštumą, ar jau nepavyksta kurį laiką? jei dar tik planuojate, manau, galite gyventi įprastai, dauguma tų, kurios neturi problemų, taip ir daro ir viskas būna gerai. Visai kas kita po procedūrų ir gydymų.
Kitas dalykas - žiūrint, ką reiškia „prisilaikyti maisto“, griežtos dietos tikrai nesuderinamos su nestuke.gif , o jeigu sveikai maitinsitės, vengsite "tuščių" kalorijų (saldumynų ir pan.), valgysite daug daržovių ir t. t. - bus tik į naudą. Sportas... venkite labai intensyvių jėgos pratimų, smūgių, kritimų, o visa kita.. jei neturite didelių problemų, kodėl gi ne. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti