Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 13, 17:56)
Va su tais metais igyji patirties ir tiesiog matai kad yra begale zmoniu su labai siauru suvokimu, gi jiems nei isaiskinsi, nei itiksi.. tiesiog palinksi galva, nusisypsai ir nueini  4u.gif

Auksiniai žodžiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amita @ 2013 05 13, 19:21)
''какая разница ,в каком возрасте в школу вести? В 50 или в 29? ... Я за роды после 35 лет.''

jau buvau skaičius anksčiau šią Tavo citatą ir labai ji man tada padėjo. ji šioje temoje labai tinka.
aš tai visur įžvelgiu ir privalumų, ir trūkumų. kai mano pačios tėvai vyresni, aš visuomet pavydėdavau jaunesnių tėvų, nes jie energingesni, aktyvesni. maniškiai jau pensijoj buvo, o kitos klasiokės, pamenu, mama dar vyrą susirado biggrin.gif tai man buvo kosmosas doh.gif jauni tėvai geriau finansine prasme: dar gali pagelbėti atsistoti ant kojų, išleisti į mokslus; didesnė tikimybė sulaukti anūkų, pamatyti, kaip vaikai gyvena; šiaip mažiau skirtumų tarp kartų, o kai skirtumas didesnis, tai dažniau bus "o mūsų laikais tai .... " lotuliukas.gif na, bet mums belieka ieškoti privalumų ir vėlyvoje motinystėje, jų irgi yra, jie išvardinti autorės.

QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 13, 19:56)
Tino, zinok man tai tokios kalbos pro viena ausi ieina, pro kita pasistengiu kad iseitu  biggrin.gif  Kaip yra ta patarle - geriausias budas tapti nelaimingu- klausyti ir imti i galva ka kiti apie tave sneka.  irnesakyk.gif

Na taip, viskas labai grazu ir turi prasmes gimdyti vyresniam amziui, tik problema tame, kad jei tenka susidurti su daktarais, tai tenka susidurti su nuolatiniais priminimais del biologinio laikrodzio.. tai gali ivaryt nemazai psichologines itampos.. Man netgi jau amziu prikiso bunant 33 doh.gif nors pas mane viskas ten gerai buvo su ovuliacija ir hormonais, bet sukele kazkoki aliarma.. As pati visa gyvenima planavau gimdyti tik vyresniame amziuje, ir galvojau kad tikrai nebus problemu, visa laika isivaizdavau kad moteris laisvai gali pastoti ir 35 ir 37 ir 38, o pasirodo kad ne visai taip. Kad daug moteru jau tokiam amziuje turi issekusius kiausidziu rezervus , aukstus FSH ir t.t

o aš tokio būdo, kad labai kreipiu į tai, ką žmonės apie mane galvoja, nepavyksta atsiriboti.
va aš irgi noriu tą pasakyti, kad jei pavyktų anksčiau, tai irgi nenorėtume tos vėlyvos motinystės. galėtume sau pasigimdyti ir anksčiau, bet kad nu neišeina anksčiau. ir taip - nuo pat 33 metų prasidėjo mynimas ant skaudamos vietos, kad jau metų daug. nelabai aš kreipiau dėmesį į tas gydytojų kalbas. gimdo ir vėliau. ir tik dabar supratau, kad tose kalbose yra tiesos. "laimingiesiems" dirbtinis apvaisinimas atrodo superinė priemonė pasidaryti vaiką, o kai pasakai, kad tikimybė yra tik apie 30proc., tai išverčia akis. taigi po 35 jau ir IVF pasidaryti gali nebebūti fizinių galimybių: ne finansinių, ne psichologinių, o tiesiog nebesistimuliuoja... į tai mažai kas gilinasi.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2013 05 13, 16:39)
HB - tai hemoglobinas?  g.gif  oi, tai sunkiai pavaikštai... o negali būti kokio vidinio nukraujavimo? neturi kokių opų skrandyje, dvylikapirštėje? širdis labai kala prie tokio HB. esu turėjus 73, tai oi... jau vėžio norėjo ieškot.

Taip, Hb tai hemoglobinas. Skrandžio tyrimų nedarė, bet kad dar jo man ir neskaudėjo niekada. Na nebent ko nors skanaus per daug prikemšu blush2.gif Tyrimus visokius navarotlivus darė prieš 2 metus, bet tada hematologas nurašė ant "gausių" mmm, nors ginčijausi akis išputus, kad nėra gausios. Bet jo įsitikinimu jei per diena vienu įkoltu neišvaikštai - vadinasi gausios g.gif Nu ką vyrui galima paaiškinti - jis gi daktaras, geriau žino lotuliukas.gif
Širdis nelabai man kala, bet va mane žema tempa kankina. Šeimos gydytoja sakė pirma jos praktikoje (moteriškė jau metuose) tokia pacientė, kuriai dėl žemo Hb kyla tempa. Kai Hb artėja iki normos - tempa dingsta g.gif Nuotaikos labai jau šokinėja ir dažniausiai užstringa ant blogos verysad.gif
O šeip neleidžiu sau "sirgti" - darbų kieme nors tvenkinį tvenk. Neskubėdama iki vakaro gerokai pavargstu, bet grįžtu į namus laiminga, kad ne lovoj pragulėjau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2013 05 13, 19:16)
o aš tokio būdo, kad labai kreipiu į tai, ką žmonės apie mane galvoja, nepavyksta atsiriboti.

Būna dienų lyg tyčia, kad ir mažas nekaltas žodelis žiauriai įskaudina ir norisi alkūnes griaužtis, o kitą dieną žiurėk kibirą purvo užpila ir nieko, nusipurtai žmogus ir toliau eini pakelta galva. Taip pat labai daug reiškia kiek artimas žmogus tą negerą žodį tau išsakė... verysad.gif
Aj nesavo juk noru D prašom lialiaus būdamos jau pagyvenusio jaunimo gretose doh.gif
Papildyta:
Aš temos aktualumą visada lyginu su puslapių kiekių ir peržiūrų skaičiumi. Ši tema pagal mano pačios sugalvotą vertiną tikrai yra tarp favoritų. Tema tikrai aktuali, tik gaila, kad nedaugelis savo bėdas ir bėdeles čia išdrįsta išsakyti. Man čia atsigavimas, nes tikrai užsikompleksuočiau viena pati, neturėdama savo aplinkoje panašaus amžiaus moteros norinčios/ besistengiančios tapti mama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amita @ 2013 05 13, 19:47)
Barbarise, manau, kad post'o autore turejo omenyje,jog gimdyti po 35 jokia anomalija, kaip bando teigti kai kurios ''zoses cekavoses'' mirksiukas.gif Nemanu, kad tai skatinimas laukti 35 ir tada planuoti vaikus ax.gif




Na taip supratau kad straipsnis tiesiog kaip pavyzdys kad gimdyti 35 jokia anomalija bei amziaus privalumai motinystej, as ir pati uz 'vyresne motinyste' smile.gif , as irgi kazkur esu skaicius panasiu straipsniu ir galvodavau, tikrai taip, pilnai sutinku, tik tuo metu jokios informacijos neturejau apie kita medalio puse- biologine galimybe susilaukti vaiku vyresniam amziuj. Jei buciau tos informacijos turejus, galbut buciau susideliojus savo planus truputi kitaip..
Veliau kazkur buvau aptikus straipsni kad moterims apie 30ies, planuojamcioms motinyste veliau, siuloma pasidaryti kiausidziu rezervo tyrimus kad zinoti ar dar gali atideti vaikelio planavima ar jau reiktu suskubti.. Manau tokie dalykai turetu buti labiau propaguojami siais laikais, kai daug moteru renkasi gimdyti veliau, kad paskui nepaveluotum i ta traukini...
4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Comma @ 2013 05 13, 20:37)


Aj nesavo juk noru D prašom lialiaus būdamos jau pagyvenusio jaunimo gretose  doh.gif





'pagyvenes jaunimas' thumbup.gif irgi neblogi zodziai biggrin.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 13, 19:46)
Veliau kazkur buvau aptikus straipsni kad moterims apie 30ies, planuojamcioms motinyste veliau, siuloma pasidaryti kiausidziu rezervo tyrimus kad zinoti ar dar gali atideti vaikelio planavima ar jau reiktu suskubti.. Manau tokie dalykai turetu buti labiau propaguojami siais laikais, kai daug moteru renkasi gimdyti veliau, kad paskui nepaveluotum i ta traukini...
4u.gif

Oj kaip tai prieštarauja vaisingumo klinikų pelnui doh.gif (Užmėtysite mane dabar akmenimis? g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 05 13, 20:50)
Oj kaip tai prieštarauja vaisingumo klinikų pelnui doh.gif (Užmėtysite mane dabar akmenimis? g.gif )




Nea, nieks nieko cia nemetys biggrin.gif Pelnui gal ir priestarauja, bet ir paciose vaisingumo klinikose, kiek teko girdeti ir skaitinetis cia, buna kad jau atsako gydima, arba pataria nebesidaryti IVF jei pas paciente AMH labai mazas ar FSh didelis, tad manau jie irgi susidomeje ne tik pinigu ispest bet ir padeti nestuke.gif moterims, kad pasigerint savo sekmes reitingus ir t.t.. Jei jau vien pinigai rupetu tai jie patarinetu visom laukti kol sueis 40 kad butu didesne tikimybe kas nepastos ir gales daugiau ivf'u daryt tuo paciu ir daugiau pinigu ispest..
Na, cia mano mastysena tokia, gal kas kitu versiju turi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 05 13, 21:37)
Taip, Hb tai hemoglobinas. Skrandžio tyrimų nedarė, bet kad dar jo man ir neskaudėjo niekada. Na nebent ko nors skanaus per daug prikemšu  blush2.gif Tyrimus visokius navarotlivus darė prieš 2 metus, bet tada hematologas nurašė ant "gausių" mmm, nors ginčijausi akis išputus, kad nėra gausios. Bet jo įsitikinimu jei per diena vienu įkoltu neišvaikštai - vadinasi gausios  g.gif Nu ką vyrui galima paaiškinti - jis gi daktaras, geriau žino lotuliukas.gif
Širdis nelabai man kala, bet va mane žema tempa kankina. Šeimos gydytoja sakė pirma jos praktikoje (moteriškė jau metuose) tokia pacientė, kuriai dėl žemo Hb kyla tempa. Kai Hb artėja iki normos - tempa dingsta g.gif Nuotaikos labai jau šokinėja ir dažniausiai užstringa ant blogos  verysad.gif

na, aš irgi jokio skausmo nejutau, bet buvo nukraujavus opa, tai buvau geltonai balta, skaudėjo galvą, vos paeidavau, didelis pulsas, nu žodžiu silpna buvo. opos gali būti ir be skausmų, tik dar išmatos turi būti juodos, jei kraujuoja. kad nuo mmm, tai tikrai nesąmonė, sutinku. nu ką, valgyk daug grikių ir visko, kas turi geležies smile.gif 4u.gif

QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 13, 21:49)
Veliau kazkur buvau aptikus straipsni kad moterims apie 30ies, planuojamcioms motinyste veliau, siuloma pasidaryti kiausidziu rezervo tyrimus kad zinoti ar dar gali atideti vaikelio planavima ar jau reiktu suskubti.. Manau tokie dalykai turetu buti labiau propaguojami siais laikais, kai daug moteru renkasi gimdyti veliau, kad paskui nepaveluotum i ta traukini...

thumbup.gif o dar geriau - galėtume svarstyti galimybę apie kiaušiąlasčių užšaldymą. ech, gerai, jei vyrą surandi anksti, o kai jo užsiieškai, tai ir motinystė atsideda.

QUOTE(Comma @ 2013 05 13, 21:50)
Oj kaip tai prieštarauja vaisingumo klinikų pelnui doh.gif (Užmėtysite mane dabar akmenimis? g.gif )

o ko mėtyt už teisybę ? blink.gif tokia realybė ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2013 05 13, 21:04)

thumbup.gif o dar geriau - galėtume svarstyti galimybę apie kiaušiąlasčių užšaldymą. ech, gerai, jei vyrą surandi anksti, o kai jo užsiieškai, tai ir motinystė atsideda.





Tai va, man irgi tas pats buvo, suradau SB kai jau virs 30 man buvo doh.gif
Atsakyti

Sveikutės, smagu, kad aptikau tokią temą. motinystė - nuostabus dalykas, patikėkit, tą sužinojau būdama 39m, kai po 7iui susilaukiau savo stebuklo :)Mano bendraamžės jau anūkų laukia, o aš jaučiuosi labai jauna mamytė ir žiauriai noriu dar vieno leliuko ax.gif ( nors jau buvo dar 6 iui, bet nekimba verysad.gif )
Noriu patarti visoms, kad nenuleistumėt rankų, išbandykit viską iki paskutinio šanso, patikėkit, atsiperka viskas su kaupu, kai tave apkabino dvi mažos rankytės. Linkiu visoms sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2013 05 13, 22:14)
Sveikutės, smagu, kad aptikau tokią temą. motinystė - nuostabus dalykas, patikėkit, tą sužinojau būdama 39m, kai po 7iui susilaukiau savo stebuklo :)Mano bendraamžės jau anūkų laukia, o aš jaučiuosi labai jauna mamytė ir žiauriai noriu dar vieno leliuko ax.gif ( nors jau buvo dar 6 iui, bet nekimba verysad.gif )
Noriu patarti visoms, kad nenuleistumėt rankų, išbandykit viską iki paskutinio šanso, patikėkit, atsiperka viskas su kaupu, kai tave apkabino dvi mažos rankytės. Linkiu visoms sėkmės smile.gif




4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2013 05 13, 17:57)
sakykim, kad koks 1 proc. iš tų laimingųjų yra suvokiantis  thumbup.gif visuomet reikia palikti tą 1 proc., neišeina visko absoliutint.
šiandien ir aš susiparinus - seniai nebuvau kaime ar nesutikau žmonių iš kaimo...  doh.gif nu kaip jums patinka šiandieninis mano pokalbis su seniai pažįstama moterėle?
-ar jau turi šeimą? (šiaip ji žinojo, kad esu ištekėjus)
-taip.
-oi (net aiktelėjo), ką turi - berniuką ar mergaitę?
-aš jau seniai ištekėjus - vyrą turiu!
-o vaikų neturi?
... nu ir t.t. su labai keistu žvilgsniu į mane nuo galvos iki kojų.
taigi išvada - vaikų nėra, nėra šeimos; o aš, durnė, galvojau, kad mano šeima yra vyras ir aš  mirksiukas.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
nei ką pasakyt. ir siutina jau ne tai, kad aš neturiu, o kad ji net nesuvokia, kad taip gali būti, kad gal aš nenoriu turėti vaikų, gal man nesigauna... ir va, šeimos, blyn, nėra... jau buvau atpratus nuo tokių dalykų, kai sukiesi savam rate, visi viską supranta, o kai tik sutinki ką iš tų "laimingųjų", kuriems aktualiau gyvenime buvo NEpastoti, tai viskas išlenda...
na va, ir aš išsiliejau....


oi, kiek kartų buvau susidūrusi su tokiomis ,,protinguolėmis", (mes savo mažylio susilaukėm po 16 vedybinio gyvenimo metų), kai , atrodo, išsilavinusi moteris ima ir paklausia,,kodėl jūs dar nenorite turėti vaikų", arba ,, kada gi pagaliau susilauksit", taip norėdavosi per ausį trinktelt verysad.gif
už tai, kai sužinojo, kad laukiamės, tai šokas buvo, bet irgi daug apie save sužinojom, ko patys nežinojom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2013 05 13, 21:14)
Sveikutės, smagu, kad aptikau tokią temą. motinystė - nuostabus dalykas, patikėkit, tą sužinojau būdama 39m, kai po 7iui susilaukiau savo stebuklo :)Mano bendraamžės jau anūkų laukia, o aš jaučiuosi labai jauna mamytė ir žiauriai noriu dar vieno leliuko ax.gif ( nors jau buvo dar 6 iui, bet nekimba verysad.gif )
Noriu patarti visoms, kad nenuleistumėt rankų, išbandykit viską iki paskutinio šanso, patikėkit, atsiperka viskas su kaupu, kai tave apkabino dvi mažos rankytės. Linkiu visoms sėkmės smile.gif

Va kaip reikia mums tokių postų. Ačiū, kad nepatingėjai/ radai minutę laiko parašyti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 13 gegužės 2013 - 22:27