Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 11, 00:06)
Tai va va, bandai save itikint, nukreipt mintis kazkur,  ''persiprogramuoti'' smegenis, bet vistiek slapcia bent jau as, skaiciuoju dienas, zinau kada ovuliacija, visada zinau kiek dienu po ovuliac, bandau visaip  smileysex.gif  per O, (nors pas mane ir problemos su kiausintakiais, bet vis vardan stebuklo  doh.gif ), ieskai slapcia kokiu tais nestumo pozymiu , vis tikiesi kad mmm neateis.. doh.gif 

nu ką aš žinau... kai kas tokį mano elgesį netgi vadina užsiciklinimu: vaisingų dienų žinojimas, ciklo žymėjimasis kalendoriuje ir tikslus žinojimas, kada turi būti mmm. g.gif bet aš net negalvodama apie vaikus jau nuo pat pirmųjų mmm turiu viską surašyta kalendoriukuose su tiksliom mmm datom, ciklų trukmėm. tai paprasčiausias savęs stebėjimas. kažkur matyt perskaičiau, kad reikia žymėtis, tai ir žymiu - juk tai nesunku ir pačiai aiškiau. todėl man nesuvokiami tokie dalykai, kai moterys pasako, kad ai, mmm užtruko, o jau pasirodė, kad antrą mėnesį nestuke.gif doh.gif nesuvokiu tokių dalykų, užtat kai kam atrodau užsiciklinus.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2013 05 12, 20:24)
nu ką aš žinau... kai kas tokį mano elgesį netgi vadina užsiciklinimu: vaisingų dienų žinojimas, ciklo žymėjimasis kalendoriuje ir tikslus žinojimas, kada turi būti mmm.  g.gif  bet aš net negalvodama apie vaikus jau nuo pat pirmųjų mmm turiu viską surašyta kalendoriukuose su tiksliom mmm datom, ciklų trukmėm. tai paprasčiausias savęs stebėjimas. kažkur matyt perskaičiau, kad reikia žymėtis, tai ir žymiu - juk tai nesunku ir pačiai aiškiau. todėl man nesuvokiami tokie dalykai, kai moterys pasako, kad ai, mmm užtruko, o jau pasirodė, kad antrą mėnesį  nestuke.gif  doh.gif  nesuvokiu tokių dalykų, užtat kai kam atrodau užsiciklinus.





Tai galbut ir charakteris cia kazkiek prisideda, vieni zmones linke viska skaiciuoti, zymeti, kiti labiau atsipalaidave.. As atsimenu menesiniu pradzioj kazkiek zymedavau, nes irgi kazkur skaiciau kad reikia, o po to visiskai apleidau si reikala, ir skaiciuot ir zymet viska vel pradejau kad pradejau planuoti nestuke.gif. Atsimenu is pradziu labai visa laika bijojau to atstiktinio, neplanuoto nestumo, visa laika buvau isitikinus kad pastociau iskarto, o dabar va kad nori, kai planuoji ir bandai, tai nieko ir neiseina.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 12, 21:58)
Tai galbut ir charakteris cia kazkiek prisideda, vieni zmones linke viska skaiciuoti, zymeti, kiti labiau atsipalaidave..

Atsimenu is pradziu labai visa laika bijojau to atstiktinio, neplanuoto nestumo, visa laika buvau isitikinus kad pastociau iskarto, o dabar va kad nori, kai planuoji ir bandai, tai nieko ir neiseina..  doh.gif

Tai labai priklauso, bet net ir prie tvarkingųjų aš turbūt esu visiška mažuma - ne daug turbūt turinčių 25 metų kalendoriukus lotuliukas.gif

aš visiškai taip pat buvau nusiteikus prieš 7 metus, oi jau beveik 8 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 05 12, 19:08)
Visos mes čia ir užsiciklinusios ir užsiciklinusios, kad neužsiciklinusios. Būna dienų kaip tyčia, kad norisi staugti, bet čia ateinu ir matau, kad ne viena tokia. Tai ramina blush2.gif

Pelargonija, paso duomenis verta ir pamiršti ax.gif O gal nuo to ir reiktų pradėti neužsiciklinimą?  g.gif 
Plasau  wub.gif Kažkodėl norisi tave apkabinti smile.gif

heart.gif
Pasą pamiršti nesunku, pora kg makijažo ir pamiršai biggrin.gif
Tik kad bjaurybė gali priminti apie save per sekantį IVF unsure.gif
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 05 12, 21:09)
heart.gif
Pasą pamiršti nesunku, pora kg makijažo ir pamiršai  biggrin.gif
Tik kad bjaurybė gali priminti apie save per sekantį IVF  unsure.gif
wub.gif  wub.gif  wub.gif

Teisingai supratau - nepasiduodi? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 05 12, 12:51)
Kur lankeisi, pas ką? Kokie tyrimai? Gal dar ne viskas išbandyta?  g.gif


Problemos - vienas kiausintakis nepraeinamas, LH aukstokas, PKS, virssvoris, hypotireoze, bet kompensuota. Darem 3 IUI, laparoskopija, hysteroskopija, pasalino polipa, 1 IVF (snaiguciu ne turim). Vyro turtas geras. Mano AMH per normos viduri, tiesa, nedarem imuniniu tyrimu, bet turim bendra vaika, ar verta juos daryti? Gydomes LT.
Atsakyti
O kaip prolaktinas?
Gal kilerės pakyla?
Nežinau kaip su imunitetu.... gal tai kintamas dalykas g.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2013 05 12, 17:13)
3. Ai, nežinau, ką jau čia juodas, tu mohikanė, varai nerealiai ir laikaisi kaip Puntukas cool.gif

Oi, ačiū, prajuokinai lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Comma @ 2013 05 12, 23:32)
Teisingai supratau - nepasiduodi?  drinks_cheers.gif

Kitty sakė, kad laikausi kaip Puntukas lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 13 gegužės 2013 - 10:09
Maladiec Pelargonija 4u.gif

O mano Hb vėl į žemumas nėrė doh.gif Priežasties neranda, tai oficiali versija, kad organizmas neįsisavina blink.gif Prieš du metus buvo 78, vaistais atstatė. Buvo viskas gerai. Prieš gerą pusmetį buvo virš 130, o dabar tik 91 doh.gif Vėl vaistai, vaistai, vaistai... verysad.gif
Atsakyti
Siaubas...
O vitaminą C vartoji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 05 13, 10:21)
Siaubas...
O vitaminą C vartoji?  g.gif

Kartu su Tardyferon'u geriu spanguolių koncentratą. Manau to užtenks, nes nuo rūgščių jau skrandį griaužia, net kivio nebegaliu valgyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 13 gegužės 2013 - 11:29
Smagu, kad tema atgijo. Skaičiau ją tuomet, kai susilaukiau pirmo vaikučio, paskui, kai pradėjau lauktis antrojo, bet jis pabėgo, ir dabar, kai nedrąsiai dar džiaugiuosi, jog pavyko užmegsti trečią gyvybę. Man virš 40. Paskaitau forumą kur nėštukės bendrauja, bet nedrąsu man pas jas - vyriausiai gal 32 metai, dauguma iki 30.
Atsakyti
QUOTE(GingerCat @ 2013 05 13, 15:25)
Smagu, kad tema atgijo. Skaičiau ją tuomet, kai susilaukiau pirmo vaikučio, paskui, kai pradėjau lauktis antrojo, bet jis pabėgo, ir dabar, kai nedrąsiai dar džiaugiuosi, jog pavyko užmegsti trečią gyvybę. Man virš 40. Paskaitau forumą kur nėštukės bendrauja, bet nedrąsu man pas jas - vyriausiai gal 32 metai, dauguma iki 30.




Taigi galima bendrauti, nebutina ten tu metu afisuoti smile.gif Gi ne metuose, o nestume esme mirksiukas.gif Man irgi va ne 40, bet landau po visus skyrius , siaip idomu viskas 4u.gif
Atsakyti