Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 07, 18:03)
Bet visgi kaip idomu, kazin kodel taip atsitinka, kiek atveju jau girdeta istorija kad kai zmongus visiskai praranda vilti ir susitaiko su mintim kad savo biologinio vaiko netures, paima ir pastoja doh.gif  Kame cia ta paslaptis??? zinom visos aisku kad stresas , itampa ir t.t. itakoja pastojima, bet negi ant tiek stipriai tai veikia organizma g.gif


Tai aisku, kad stresas stipriai veikia organizma. Ant tiek, kad gali sutrikti hormonu gamyba. O dar norisi tiketi, kad tiesiog Dievulis apdovanoja uz geri. As kazkaip tikiu, kad jei kitam padarai gera, tai ir tau tai gris desimteriopai.
Atsakyti
Užtat visi alkoholikai ir apdovanoti vaikais lotuliukas.gif
O mes ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 10 gegužės 2013 - 14:39
QUOTE(Ksesanko @ 2013 05 10, 13:18)
Tai aisku, kad stresas stipriai veikia organizma. Ant tiek, kad gali sutrikti hormonu gamyba. O dar norisi tiketi, kad tiesiog Dievulis apdovanoja uz geri. As kazkaip tikiu, kad jei kitam padarai gera, tai ir tau tai gris desimteriopai.






Jeigu butu taip paprasta su tuo gerio darymu.. doh.gif Del streso irgi, juk pvz. per kara zmones tikrai kaip sunkiai gyvendavo, baime, stresas, nepriteklius, o moterys kaip gimdo taip gimde... Cia kazkas labiau susije su tuo 'uzsiciklinimu' pastoti - dabar, kuo greiciau, bet kuria kaina.. o po to kai nieko neiseina, nuleidi rankas, bamt ir yra... nezinau, tiesiog idomus, nepaaiskinamas reikalas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2013 05 10, 14:39)
Užtat visi alkoholikai ir apdovanoti vaikais  lotuliukas.gif
O mes ne  g.gif





Nu jo, cia geras palyginimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 10, 21:40)
Cia kazkas labiau susije su tuo 'uzsiciklinimu' pastoti - dabar, kuo greiciau, bet kuria kaina.. o po to kai nieko neiseina, nuleidi rankas, bamt ir yra... nezinau, tiesiog idomus, nepaaiskinamas reikalas  g.gif

100 procentų thumbup.gif aš taip pat save vadinu užsiciklinusia verysad.gif tiesiog reikia paleisti mintį, kad neturėsi vaikų, kad galima ir taip gyventi ir gyventi gerai. nesusikoncentruoti vien ties tuo.
viską teoriškai žinau, bet nepavyksta įgyvendinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2013 05 10, 22:55)
100  procentų  thumbup.gif  aš taip pat save vadinu užsiciklinusia  verysad.gif  tiesiog reikia paleisti mintį, kad  neturėsi vaikų, kad galima ir taip gyventi ir gyventi gerai. nesusikoncentruoti vien ties tuo.
viską teoriškai žinau, bet nepavyksta įgyvendinti  biggrin.gif




Tai va va, bandai save itikint, nukreipt mintis kazkur, ''persiprogramuoti'' smegenis, bet vistiek slapcia bent jau as, skaiciuoju dienas, zinau kada ovuliacija, visada zinau kiek dienu po ovuliac, bandau visaip smileysex.gif per O, (nors pas mane ir problemos su kiausintakiais, bet vis vardan stebuklo doh.gif ), ieskai slapcia kokiu tais nestumo pozymiu , vis tikiesi kad mmm neateis.. doh.gif Na aisku, as dar tik apie metus taip gyvenu, nezinau ar istempciau kokiu 10 metu taip, bet pfu pfu ptfu, gal neprireiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 05 10, 13:39)
Užtat visi alkoholikai ir apdovanoti vaikais  lotuliukas.gif
O mes ne  g.gif

Vėl matau neviltį tavo postuose blink.gif Kame reikalas? Pavasaris, viskas bunda, žaliuoja... Kur tavo optimizmas ir jumoras? Negi tik atavare? g.gif mirksiukas.gif
wub.gif
Atsakyti
Sveikos, bendrazyges! Mano vaiku skirtumas taip pat butu didziulis, jei dabar pastociau - 19 metu.
Pradejom planuoti antra vaikeli, kai dukrai buvo 7 metukai. Ir nieko. Galvojom kad gal laikas neatejo, kantriai laukem, po 3 metu pradejom tyrtis, gydytis, ir iki siol viskas tesiasi. Kartais atrode, kad visai nenoriu jau antro vaiko, tiesiog pavargau nuo tyrymu, proceduru ir laukimo, bandziau save itikinti kad as jo visai nenoriu o tik pripratau noreti, bet is tikruju kiekviena menesi, kai vyras namuose, sulaukus mm asaru pakalnes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yendy: 11 gegužės 2013 - 21:26
QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 10, 21:40)
Del streso irgi, juk pvz. per kara zmones tikrai kaip sunkiai gyvendavo, baime, stresas, nepriteklius, o moterys kaip gimdo taip gimde...

Streso hormonas yra prolaktinas, ir per karus-marus vaikų gimsta tikrai mažiau. Ne tik dėl to, kad vyrai kažkur toli kariauja, bet ir organizmas duoda signalą, kad dabar ne laikas.

Papildyta:
QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 10, 21:40)
Cia kazkas labiau susije su tuo 'uzsiciklinimu' pastoti - dabar, kuo greiciau, bet kuria kaina.. o po to kai nieko neiseina, nuleidi rankas, bamt ir yra... nezinau, tiesiog idomus, nepaaiskinamas reikalas  g.gif

Sutinku, užsiciklinimas irgi kenkia. Tik kaip jį išjungti g.gif Viena daktarė man primygtinai siūlė žolytę parūkyti rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(Comma @ 2013 05 11, 22:14)
Vėl matau neviltį tavo postuose blink.gif Kame reikalas? Pavasaris, viskas bunda, žaliuoja... Kur tavo optimizmas ir jumoras? Negi tik atavare?  g.gif  mirksiukas.gif
wub.gif

Neviltis pase ir FSHe. Ir piniginėj. Tai ir jumoras juodas unsure.gif
Ačiū wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Yendy @ 2013 05 11, 22:26)
Sveikos, bendrazyges!  Mano vaiku skirtumas taip pat butu didziulis, jei dabar pastociau - 19 metu.
Pradejom planuoti antra vaikeli, kai dukrai buvo 7 metukai. Ir nieko. Galvojom kad gal laikas neatejo, kantriai laukem, po 3 metu pradejom tyrtis, gydytis, ir iki siol viskas tesiasi. Kartais atrode, kad visai nenoriu jau antro vaiko, tiesiog pavargau nuo tyrymu, proceduru  ir laukimo, bandziau save itikinti  kad as jo visai nenoriu o tik pripratau noreti, bet is tikruju kiekviena menesi, kai vyras namuose, sulaukus mm asaru pakalnes...

Kur lankeisi, pas ką? Kokie tyrimai? Gal dar ne viskas išbandyta? g.gif
Atsakyti

Papildyta:

Sutinku, užsiciklinimas irgi kenkia. Tik kaip jį išjungti g.gif Viena daktarė man primygtinai siūlė žolytę parūkyti rolleyes.gif

Papildyta:




Aha, cia didysis klausimas kaip ta uzsiciklinima isjungti??? doh.gif Visos griebias skirtingu budu as manau, tik kazin ar pavyksta.. Del zolytes man asmeniskai zinau tikrai kad nepadetu, nes visai manes tas preparatas neveikia teigiamai, be to bijociau vaiko su FAS sindromu. Idomi daktare beje, tikiuosi kitoms kokiu ratu neisraso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 05 12, 13:51)
1. Streso hormonas yra prolaktinas, ir per karus-marus vaikų gimsta tikrai mažiau. Ne tik dėl to, kad vyrai kažkur toli kariauja, bet ir organizmas duoda signalą, kad dabar ne laikas.

2.Sutinku, užsiciklinimas irgi kenkia. Tik kaip jį išjungti  g.gif Viena daktarė man primygtinai siūlė žolytę parūkyti  rolleyes.gif

3.Neviltis pase ir FSHe. Ir piniginėj. Tai ir jumoras juodas  unsure.gif
Ačiū  wub.gif


1.
Nu bet kažkur ne kartą skaičiau, kad ne mažiau gimdavo, o netgi daugiau..
2. Jo jo, tik pagalvok, kad per daug užsiciklini, tai užsiciklinsi ant neužsiciklinimo doh.gif
3. Ai, nežinau, ką jau čia juodas, tu mohikanė, varai nerealiai ir laikaisi kaip Puntukas cool.gif
Atsakyti

Neviltis pase ir FSHe. Ir piniginėj. Tai ir jumoras juodas unsure.gif - gerai Palargonija pasakei ..... man tas pats ???? g.gif
Atsakyti
Visos mes čia ir užsiciklinusios ir užsiciklinusios, kad neužsiciklinusios. Būna dienų kaip tyčia, kad norisi staugti, bet čia ateinu ir matau, kad ne viena tokia. Tai ramina blush2.gif

Pelargonija, paso duomenis verta ir pamiršti ax.gif O gal nuo to ir reiktų pradėti neužsiciklinimą? g.gif


Plasau wub.gif Kažkodėl norisi tave apkabinti smile.gif
Atsakyti