Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

Nedingo bet kad nesiseka ...... pasigauti gandru?
Atsakyti
QUOTE(Uogiux @ 2013 05 06, 19:43)
Merginos, nejau dingo visos vyresnės nėštukės?  4u.gif

Pamažu kraustosi į temą "Nėštumas po 50 metų" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2013 05 07, 08:04)
Nedingo bet kad nesiseka ...... pasigauti gandru?

Mums irgi niekaip nesiseke. Praradom vilti ir isivaikinom. Pajutom pilnatve ir ramybe. Ir ilgai truke gandrai vis del to pasirode biggrin.gif Susilaukem sunaus ir dar dukrytes. Taigi dabar daugiavaikiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa. @ 2013 05 07, 15:32)
Mums irgi niekaip nesiseke. Praradom vilti ir isivaikinom. Pajutom pilnatve ir ramybe. Ir ilgai truke gandrai vis del to pasirode biggrin.gif  Susilaukem sunaus ir dar dukrytes. Taigi dabar daugiavaikiai wub.gif







Bet visgi kaip idomu, kazin kodel taip atsitinka, kiek atveju jau girdeta istorija kad kai zmongus visiskai praranda vilti ir susitaiko su mintim kad savo biologinio vaiko netures, paima ir pastoja doh.gif Kame cia ta paslaptis??? zinom visos aisku kad stresas , itampa ir t.t. itakoja pastojima, bet negi ant tiek stipriai tai veikia organizma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa. @ 2013 05 07, 16:32)
Mums irgi niekaip nesiseke. Praradom vilti ir isivaikinom. Pajutom pilnatve ir ramybe. Ir ilgai truke gandrai vis del to pasirode biggrin.gif  Susilaukem sunaus ir dar dukrytes. Taigi dabar daugiavaikiai wub.gif


O kokio amžiaus buvot,kai susilaukėt, je ne paslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 05 07, 08:59)
Pamažu kraustosi į temą "Nėštumas po 50 metų"  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif

Mergaites, 40 metu tikrai nera daug ir ne per velu, svarbu kaip Jus jauciate save viduje ir Jusu sventas noras 4u.gif Sekmes dideliausios visoms !!!
As esu viena is pavyzdziu, man jau seniai virs 40 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2013 05 08, 13:41)
As esu viena is pavyzdziu, man jau seniai virs 40 biggrin.gif
Bet ar tai bus tavo pirmas vaikas? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 05 08, 11:50)
O kokio amžiaus buvot,kai susilaukėt, je ne paslaptis? 4u.gif

Pirmo susilaukiau 38,5, o dukryte gime po 2metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 07, 18:03)
Bet visgi kaip idomu, kazin kodel taip atsitinka, kiek atveju jau girdeta istorija kad kai zmongus visiskai praranda vilti ir susitaiko su mintim kad savo biologinio vaiko netures, paima ir pastoja doh.gif  Kame cia ta paslaptis??? zinom visos aisku kad stresas , itampa ir t.t. itakoja pastojima, bet negi ant tiek stipriai tai veikia organizma g.gif

A vat čia aš manau kažkas viršuje parokuoja. Kai labai stipriai kažko nori, gali ir negauti, bet va praeina tam tikras laikas ir atsiranda...Čia ne mums suprasti ko gero. Čia gal kaip išbandymas...Tave tikrina, kaip tu stipriai to vaikelio nori... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2013 05 08, 10:57)
Bet ar tai bus tavo pirmas vaikas? mastau.gif


Ne pirmas smile.gif Pirmas gavosi lengvai, man buvo tik 20 metu. O iki antro teko jau nueiti ilga kelia, 5 IUI, laparoskopija, 3 IVF.
Tarp mano vaiku bus 20+ metu skirtumas smile.gif, bet broliukas laukia sesytes kaip mazas vaikas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 09 gegužės 2013 - 10:18
QUOTE(jolantulia @ 2013 05 09, 10:15)
Ne pirmas smile.gif Pirmas gavosi lengvai, man buvo tik 20 metu. O iki antro teko jau nueiti ilga kelia, 5 IUI, laparoskopija, 3 IVF.
Tarp mano vaiku bus 20+ metu skirtumas smile.gif, bet broliukas laukia sesytes kaip mazas vaikas biggrin.gif

wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa. @ 2013 05 07, 16:32)
Mums irgi niekaip nesiseke. Praradom vilti ir isivaikinom. Pajutom pilnatve ir ramybe. Ir ilgai truke gandrai vis del to pasirode biggrin.gif  Susilaukem sunaus ir dar dukrytes. Taigi dabar daugiavaikiai wub.gif

Nuostabu, mes ir zengiame pirmus zingsnius link ivaikinimo... Baisa papasakok labiau?
Atsakyti