Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

Sveikos.
Kažkodėl šioje temelėje seniai niekas neberašo... O aš vis protarpiais paskaitau šia temą ir vis dar viliuosi...
Tikiuosi, dar pasiseks (nors ir baisu po asmeninės patirties), bet... širdyje daugiau kaip 5 metus - vis dar jaučiu tuštumą...
Tikiuosi, ateinantys metai bus geresni nei šie.
Linkėjimai visoms planuojančioms, besilaukiančioms ir jau sulaukusioms stebukliukų mamytėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rugiaveide: 01 sausio 2012 - 12:42
QUOTE(Rugiaveide @ 2012 01 01, 14:41)
Sveikos.
Kažkodėl šioje temelėje seniai niekas neberašo... O aš vis protarpiais paskaitau šia temą ir vis dar viliuosi...
Tikiuosi, dar pasiseks (nors ir baisu po asmeninės patirties), bet... širdyje daugiau kaip 5 metus - vis dar jaučiu tuštumą...
Tikiuosi, ateinantys metai bus geresni nei šie.
Linkėjimai visoms planuojančioms, besilaukiančioms ir jau sulaukusioms stebukliukų mamytėms.


Ir as uzklydau i sia tema. Visada maniau, kad gimdyti vaikus - tai tik iki 30. Bet paciai gyvenimas taip nesusikloste... Esu 39-eriu ir tik dabar planuojam savo pirmagimi... Jau kelinta pamoka gyvenime, kad nereikia kategoriskai kazko issizadeti - gyvenimas privercia paneigti savo pacios zodzius ir elgtis priesingai.

Jei mums pasiseks su velyvu pirmagimiu - dziaugsimes. Jei ne - nieko tokio. Vadinasi, neskirta, gyvensim kaip gyvene. Idomu butu, jei atsilieptu panasios padeties moterys. Bendraukime 4u.gif
Atsakyti
As manau,kad kaip lemta,taip ir buna gyvenime,nieko cia nesuplanuosi ir nieko negali issizadet mirksiukas.gif
Siais laikais visai normalu,kad gimdo virs 40. Jei ne pirma vaikeli,tai is vis jau nieks beveik nesistebi. Pirma gal ir nera labai gerai,bet jei taip atsitiko ir mama su vaikeliu sveiki,kodel gi ne? smile.gif
As abu gimdziau iki 40,bet visiskai nematau nieko blogo,kai vyresnes moterys pasigimdo. Tokiu metu visai kitas ir poziuris i viska. Labai skirtingai reagavau ir i savo vaikus. Vienas gime,kai buvau virs 20,kitas virs 30.Sekmes visoms ir ramybes sirdyje! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beruza @ 2012 01 03, 17:03)
Ir as uzklydau i sia tema. Visada maniau, kad gimdyti vaikus - tai tik iki 30. Bet paciai gyvenimas taip nesusikloste... Esu 39-eriu ir tik dabar planuojam savo pirmagimi... Jau kelinta pamoka gyvenime, kad nereikia kategoriskai kazko issizadeti - gyvenimas privercia paneigti savo pacios zodzius ir elgtis priesingai.

Jei mums pasiseks su velyvu pirmagimiu - dziaugsimes. Jei ne - nieko tokio. Vadinasi, neskirta, gyvensim kaip gyvene. Idomu butu, jei atsilieptu panasios padeties moterys. Bendraukime  4u.gif

Tu tikrai ne viena as jau antra IUI planuoju o esu 38 bet vis dar gaudau savo paskutinius sanselius ....tad labai suprantu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 02 25, 19:37)
Tu tikrai ne viena as jau antra IUI planuoju o esu 38 bet vis dar gaudau savo paskutinius sanselius ....tad labai suprantu 4u.gif

Labas, prisijungiu su panasia patrtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 02 25, 21:37)
Tu tikrai ne viena as jau antra IUI planuoju o esu 38 bet vis dar gaudau savo paskutinius sanselius ....tad labai suprantu 4u.gif


Patiko jusu fraze "gaudau savo paskutinius sanselius". Ir as gaudau, bet nepagavau kol kas. Tiesa sakant, maniau, kad zymiai greiciau pastosiu, gal net is pirmo karto. Kur tau unsure.gif bandysim jau ketvirta cikla.

Pamenu, vaikysteje, kieme su draugemis buremes adatas virs delno laikydamos, kiek vaiku turesime... Kad kas tada butu pasakes, kaip susiklostys ateitis...

Sakykite, kas leme, kad rinkotes IUI? aisku, jei galite pasidalinti. mes dar svarstymuose, bet atrodo, kad vyras nepersigalvos del IUI (jis nesutinka).
Atsakyti
prisijungiu ir as 4u.gif
pas mus vyriskos problemos...
Atsakyti
[quote=Beruza,2012 02 26, 14:38]
Patiko jusu fraze "gaudau savo paskutinius sanselius". Ir as gaudau, bet nepagavau kol kas. Tiesa sakant, maniau, kad zymiai greiciau pastosiu, gal net is pirmo karto. Kur tau unsure.gif bandysim jau ketvirta cikla.

Pamenu, vaikysteje, kieme su draugemis buremes adatas virs delno laikydamos, kiek vaiku turesime... Kad kas tada butu pasakes, kaip susiklostys ateitis...

Sakykite, kas leme, kad rinkotes IUI? aisku, jei galite pasidalinti. mes dar svarstymuose, bet atrodo, kad vyras nepersigalvos del IUI (jis nesutinka).
IUI rinkausi nes tik realiai viena kiauside gera , tai sake didesnis sansas bei FSH sokinejantis..tai kai tik sureguliavau vel puoliau IUI. Bet bandyti manau verta tikrai ir vyruka padrasink 4u.gif As savo ir siaip ne taip prikalbinau nes bijojo kazko....bet dabar su antru IUI jau drasesnis juk tikslas abieju viena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beruza @ 2012 01 03, 16:03)
Ir as uzklydau i sia tema. Visada maniau, kad gimdyti vaikus - tai tik iki 30. Bet paciai gyvenimas taip nesusikloste... Esu 39-eriu ir tik dabar planuojam savo pirmagimi... Jau kelinta pamoka gyvenime, kad nereikia kategoriskai kazko issizadeti - gyvenimas privercia paneigti savo pacios zodzius ir elgtis priesingai.

Jei mums pasiseks su velyvu pirmagimiu - dziaugsimes. Jei ne - nieko tokio. Vadinasi, neskirta, gyvensim kaip gyvene. Idomu butu, jei atsilieptu panasios padeties moterys. Bendraukime  4u.gif

As vis kartais uzklysdavau i sia tema. Pati pirmagimio susilaukiau 38, o dabar po dvieju metu gime dukryte. Gandru laukem 10 metu. Taigi ir jums tikrai dar pasiseks nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa. @ 2012 02 29, 21:19)
As vis kartais uzklysdavau i sia tema. Pati pirmagimio susilaukiau 38, o dabar po dvieju metu gime dukryte. Gandru laukem 10 metu. Taigi ir jums tikrai dar pasiseks nestuke.gif

Labai noreciau ir as ta sanseli pagauti:),Per daug gyvenime gal mastyta-nenorejau,kaip ta kate,kad vaikeli tystis paskui save,kai nera nei stogo virs galvos,nei pajamu.Taip ir suejo 39-neri.Gal savotiska baime buvo,o ir teti nera taip paprasta rasti,nebuvau ta,paskui kuria sekioja vaikinai.labai buvau optimiste siuo atzvilgiu (vaikelio),tik jis blesta.siandiena polipa isoperavo gimdoje,gal ir tas itakos turejo,niekada gyvenime nesisaugojau,labiau buvau uz tai,kad geriausias budas susilailkymas,jei nera patikimo partnerio.
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveide @ 2012 01 01, 12:41)
Sveikos.
Kažkodėl šioje temelėje seniai niekas neberašo... O aš vis protarpiais paskaitau šia temą ir vis dar viliuosi...
Tikiuosi, dar pasiseks (nors ir baisu po asmeninės patirties), bet... širdyje daugiau kaip 5 metus - vis dar jaučiu tuštumą...
Tikiuosi, ateinantys metai bus geresni nei šie.
Linkėjimai visoms planuojančioms, besilaukiančioms ir jau sulaukusioms stebukliukų mamytėms.

Sėkmės Jums. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, nejau dingo visos vyresnės nėštukės? 4u.gif

Norėčiau atnaujinti temą rolleyes.gif
Atsakyti