Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(Theia @ 2008 10 17, 17:51)
As tai kur paziuriu, visur keturiasdesimtmetes su vezimeliais  biggrin.gif . Vyro sesuo 42 pagimde pagranduka, kolege dukra - 39eriu, drauge pirma vaika, suneli - 40-ies (netyciukas  lotuliukas.gif ) O dar forume pasiziurejau, tai ten pilna zinuciu tipo "Pirma pagimdziau 42, antra 44, dabar man 49, mmm jau truputi streikuoja, bet tikiuosi dar speti pagranduka". Tai ir as nestresuoju, tegu tik gaunasi, geriau veliau nei niekad.
Be to, vyresni tevai labiau vaikui atsidave, manyciau. As vis pagalvoju, kaip saviski nuskriaudziau anksti pasigimdziusi, i gimdykla tiesiai is universiteto, po gimdymo jokiu atostogu, darbas, paskaitos, aukles, vienoj rankoj vaikas - kitoj konspektai... O vaikui tai mamos reikia. Sakiau dabar viskas, jei pasigimdau, jokiu darbu kol vaikus 3 metai nesueis. Vyras zvengia, aisku, sako "jei tu privalomus 6 menesius isbusi namie, as tau paminkla pastatysiu"  doh.gif


Nemazai mamytem patapusiu po 40-ies ir as zinau. Manau ir as, kad vyresni kazkaip "teviskesni", gal daugiau megaujasi tuo maziuliu.
Beda tik ta, kad gyvenu saly, kuri yra sarase sesiu pasaulio issivysciusiu valstybiu, kuriose NERA APMOKAMU MOTINYSTES ATOSTOGU. VISISKAI!! doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dizzy___ @ 2008 10 17, 17:58)
Mano anyta vyruką pagimdė, regis, 46, tačiau didžiausios bėdelės jo mūsų kelyje...esu skaičiusi, jog vyresnių moterų vaikai turi bėdų norėdami susilaukt savo mažylių, tačiau visa kita manau vaikams tik į naudą smile.gif
Taigi, visom keturiom už Jus visas  4u.gif


Nebutinai, dizzy, nebutinai schmoll.gif . O jei problemeles genetiskai paveldetos, tai jos tikrai is tetes blush2.gif . O ir dar didziulis sarasas priezasciu gali but, darbo aplinka, traumos, susirgimai, anatominiai nukrypimai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 10 24, 21:34)
Jole, man stimuliavosi labai gerai per abu IVF. Per antrą IVF netgi negavau maksimalios Gonalio dozės, gydytoja stengėsi, kad būtų ne kiekybė, o kokybė (sakė, kad kiaušialąstės būna kokybiškesnės, kai jų mažiau). Nejaučiau jokių šalutinių poveikių sveikatai, na nebent kad svoris augo, iki testo dienos priaugau beveik dešimt kg, žvėriškas apetitas buvo.
Bet juk visa tai labai individualu.

Daiva,

pas mane ir taip ovuliacija vyksta normaliai, paskutiniais menesiais gydytojai echoskopo pagalba matydavo 1-2 folikulus, tai kaip tu manai, gal nereiks daug stimuliuoti?

O del svorio, tai per menesi priaugai 10 kg, o kaip po to sekesi numesti.
Nes kaip be butu nesinori pavirsti i begemotuka.

Atsakyti
QUOTE(JoleK @ 2008 10 24, 20:01)
Nes kaip be butu nesinori pavirsti i begemotuka.


Man asmeniškai tame sunkiame kelyje į motinystę sustambėjimas po stimuliacijų teatrodo tik šalutinis dalykas ir nebeteikiu tam reikšmės. Tik viena tiesa, kad antsvoris yra kliūtis pastojimui.
Sorry, žinau, ne manęs klausei ir man dar nėra 40 ax.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,o pas mane LH-22,6,o FSH-5,66.Man 36metai,oi dar Prolactin-377,96,tyrimai daryti 4diena po mmm,ar geri?
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2008 10 24, 22:14)
Man asmeniškai tame sunkiame kelyje į motinystę sustambėjimas po stimuliacijų teatrodo tik šalutinis dalykas ir nebeteikiu tam reikšmės. Tik viena tiesa, kad antsvoris yra kliūtis pastojimui.
Sorry, žinau, ne manęs klausei ir man dar nėra 40 ax.gif  4u.gif


Janta, o kiek antsvorio skaitosi jau blogai?Mano ugis 172, sveriu 67,. Laiko neturiu bandyti istisais metais ( amzius), tai noreciau pilnai pasiruosti
Atsakyti
QUOTE(JoleK @ 2008 10 25, 22:10)
Janta, o kiek antsvorio skaitosi jau blogai?Mano ugis 172, sveriu 67,. Laiko neturiu bandyti istisais metais ( amzius), tai noreciau pilnai pasiruosti


Na Tu tai tikrai neturi jokio rūpesčius keliančio antsvorio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2008 01 17, 10:53)
Manau, kad pats gyvenimas ateity padiktuos tokias sąlygas, kad gimdys vis vyresnės moterys. Mano draugė gyvena Vokietijoje ir ten niekas nesistebi, kai vyresnė moteris ir vyresnis vyras stumdo vežimelį, tai mes /mūsų visuomenė yra susikūrusi tokius stereotipus, kada turime gimdyti vaikus.
O šiaip vyresnė besilaikianti moteris tai daugiau tyrimų ir priežiūra intencyvesnė, o del auklejimo, ar jauna, ar sena....
Tai mano subjektyvi nuomonė. Man pačiai 31, laukiuosi pirmo (ne be gyd pagalbos), ir jei dievas duos ...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man 31 metai,gyvenu Vokietijoje. Vaiku dar neturiu,bet labai noreciau.Man kaip tikrai lietuvei - stresas doh.gif kad esu jau 31, o dar vaiku neturiu cool.gif .Turiu pasakyti ju iki siol dar ju labai ir nenorejau ax.gif Bet jau kokie metai-kaip apsesta nuo sios minties... smile.gif . Aisku giminaiciai irgi pradeda ramybes neduoti doh.gif .Juk lietuvei iki 30-ties netureti vaiku nera normalu... O Vokietijoje - visai normalu. Cia gimdo daugybe moteru, kurioms virs 30, 40 metu. Ir niekas manes neklausia "kodel neturi dar vaiku?"
Dziaukites nestumu ir lengvo gimdymo wub.gif .
Atsakyti
Mielos moterytes!

as tikrai uz motinyste vyresniame amziuje! Nesvarbu ka mano ir kalba kiti! Jeigu tu jautiesi jauna, sveika, pasiryzusi susilaukti ir auginti vaikeli - tik pirmyn! 4u.gif

Man dar tik 23-ieji metai, 1,5 nepastoju,bet nezinia - galbut ir man 40 ies dar noresis planuot koki 5-a mazyli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

GIMDYKIT ir AUGINKIT! mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai dekui visoms, kad esate ir pasisakote ....4u.gif
Buvau ziauriai susiparinus, nes velai pradejau planuoti (man beveik 35 metai), ir kai nesigauna jau metai ,persigandau ziauriai. O cia paskaiciau, ir toki relaksa apsiturejau, galvojau, kad mano traukinis jau nuvaziuoja, ir nepavyksta isokti i paskutini vagona biggrin.gif o pasirodo, dar turiu sociai reisu ir laiko bigsmile.gif Premontuosiu save ir pulsiu i tiksla- nestuke.gif Sekmes Jums visoms 4u.gif
Atsakyti
esu skaiciusi kad gimdymas po 40 metu turi daugiau komplikaciju
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 02 06, 15:40)
Labai dekui visoms, kad esate ir pasisakote ....4u.gif
Buvau ziauriai susiparinus, nes velai pradejau planuoti (man beveik 35 metai), ir kai nesigauna jau metai ,persigandau ziauriai. O cia paskaiciau, ir toki relaksa apsiturejau, galvojau, kad mano traukinis jau nuvaziuoja, ir nepavyksta isokti i paskutini vagona biggrin.gif o pasirodo, dar turiu sociai reisu ir laiko bigsmile.gif Premontuosiu save ir pulsiu i tiksla- nestuke.gif Sekmes Jums visoms 4u.gif

Vakar pasveikinau pazistama savo su ketvirtu leliuku, siais metais jai 45-eri, pirmagimiui jos 10 metu thumbup.gif Tikrai tavo traukinys dar nenuvaziavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominykos @ 2009 02 08, 10:49)
esu skaiciusi kad gimdymas po 40 metu turi daugiau komplikaciju


nu as jau du po 40-ies pagimdziau, abu vaikai ivertinti 10 balu, abu pagimdziau pati, be jokiu komplikaciju, dukryte is viso per pusantros valandos smile.gif
Atsakyti