Įkraunama...
Įkraunama...

Julius

teigiamai 4u.gif
Atsakyti
o, man kaip tik labai patinka Enėjo sūnaus vardas, tik tokia forma - Julas smile.gif

ir Julius gražus, kas be ko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuliauskinas @ 2007 12 09, 09:42)
Nemaniau, kad nusikaltimas paklausti kitu zmoniu nuomones apie savo vaiko vardą unsure.gif  tiesiog kai dabar madingi visokie kosminiai vardai tai ir paklausiau, nes tuoj reiks antro vardelio. O siaip tai kai man kas pikta ar neidomu, tai as visai neatrasineju biggrin.gif
Papildyta:
o kur tu matei parasyta, kad cia galima pasisnekuciuoti tik apie vardus , kuriuos kazkada desi? biggrin.gif



na, tiesiog man yra nesuprantama toks klausinėjimas. Klausti reikia prieš, o ne po vado davimo. Tiesiog nematau tikslo. pati sakai, kad tai, kas tau pikta ar neįdomu, tu neatrašinėji. avdinais, nevyksta diskusija, o tu priimi tik teigiamą nuomonę. Taigi, kam tokia tema? Kad tik sulaukti gražių komentarų (o to tikrai nebūna, vis tiek kažkam nepatiks)? O jei komentarai blogi, gadinti sau nuotaiką? Žoždiu, aš neusprantu, bet tai tik mano reikalas.

beje, nei viena savo vaikam vardų nedėsim, bet duosim ar pavadinsim mirksiukas.gif
Atsakyti
man nelabai ax.gif irgi asociacijos blush2.gif
Atsakyti
Patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 12 09, 21:18)
na, tiesiog man yra nesuprantama toks klausinėjimas. Klausti reikia prieš, o ne po vado davimo. Tiesiog nematau tikslo. pati sakai, kad tai, kas tau pikta ar neįdomu, tu neatrašinėji. avdinais, nevyksta diskusija, o tu priimi tik teigiamą nuomonę. Taigi, kam tokia tema? Kad tik sulaukti gražių komentarų (o to tikrai nebūna, vis tiek kažkam nepatiks)? O jei komentarai blogi, gadinti sau nuotaiką? Žoždiu, aš neusprantu, bet tai tik mano reikalas.

beje, nei viena savo vaikam vardų nedėsim, bet duosim ar pavadinsim  mirksiukas.gif


tai gal tu savo nuomone tik isreiksk, o ne isvedziok...manes visai negasdina jokie komentarai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuliauskinas @ 2007 12 10, 11:24)
tai gal tu savo nuomone tik isreiksk, o ne isvedziok...manes visai negasdina jokie komentarai biggrin.gif


Na, aš savo nuomnę ir išreiškiu, dar paaiškinu ir niekur nieko nevedžioju. Ir tiesiog stengiuosi suprasti. Mna tiesiog yra įdomu, kodėl tu taip elgiesi mirksiukas.gif moteriškas smalsumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 12 10, 12:31)
Na, aš savo nuomnę ir išreiškiu, dar paaiškinu ir niekur nieko nevedžioju. Ir tiesiog stengiuosi suprasti. Mna tiesiog yra įdomu, kodėl tu taip elgiesi  mirksiukas.gif moteriškas smalsumas biggrin.gif


visi elgiasi taip pat, kai nori suzinoti kitu nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
na, tą aš suprantu. Sužinot kitų nuomonę. Na, bet vat nesuprantu, gal durna esu blush2.gif , bet kam to reikia. Čia žiūriu iš savo pusės. na, daviau savo vaikui tokį vardą. tai koks dabar skirtumas, ką apie jį mano kiti? Juk nekeisiu to vardo.. drinks_cheers.gif

Šiaip, kaip minėjau, vardas Julius man tikrai labai gražus. Būčiau į traukus į savo sąrašus, ale va - pusbroliukas tokiu vardu biggrin.gif
Atsakyti
man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 12 10, 13:55)
na, tą aš suprantu. Sužinot kitų nuomonę. Na, bet vat nesuprantu, gal durna esu  blush2.gif , bet kam to reikia. Čia žiūriu iš savo pusės. na, daviau savo vaikui tokį vardą. tai koks dabar skirtumas, ką apie jį mano kiti? Juk nekeisiu to vardo..  drinks_cheers.gif

Šiaip, kaip minėjau, vardas Julius man tikrai labai gražus. Būčiau į traukus į savo sąrašus, ale va - pusbroliukas tokiu vardu  biggrin.gif


o ka gali gyvenime zinot, va paaugs vaikas, nepatiks, tai netik varda , bet ir pavarde dar pasikeis biggrin.gif niekada nesakyk niekada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuliauskinas @ 2007 12 10, 13:12)
o ka gali gyvenime zinot, va paaugs vaikas, nepatiks, tai netik varda , bet ir pavarde dar pasikeis  biggrin.gif  niekada nesakyk niekada mirksiukas.gif



nu norės, tegu keičias. Aš irgi kažkada labai jūrate norėjau būt biggrin.gif
Atsakyti