Įkraunama...
Įkraunama...

Julius

Ką manote apie šį vardą? 4u.gif
Atsakyti
dabar kai pagalvoju - visai gražus, ale pamenu kad daržely julių snargliu pravardžiavo, nes skambėjo kaip 'bubis' blush2.gif
Atsakyti
Julija (04.08, 05.22), Julijus (04.12, 07.01), Julius (04.12, 07.01) – graikų: „garbanius, -ė“, legendinio Enėjo sūnaus vardas Julus 4u.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau, kad temos autorės vaikelis Julius. Tikriausiai derėtų rašyti tik tiems ir toms, kam šis vardas gražus. Na schmoll.gif . Irgi - vaikystės palikimas. (Julė - tokia piktybiška kvailutė gretimam name gyveno...)
Papildyta:
Persiprašau... blush2.gif
Atsakyti
Man tai labai grazus smile.gif
Atsakyti
Dažnokas ,bet gražus.
Atsakyti
o man sis vardas primena labai falsyva zmogu ir man sis vardas nelabai schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
man nuo mažens nepatinka - Julius bulius hihihi.gif
bet pats vardas - normalių normaliausias, mano asociacijos - mano problema ax.gif
Atsakyti
man gražus tas vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
labai gražus ir fainas vardas. Man jis labai aptinka. Julius Juliukas wub.gif

o kodėl klausinėji apie jau duotą vardą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 12 08, 23:43)
o kodėl klausinėji apie jau duotą vardą?  bigsmile.gif


tiksliai blink.gif tik dabar pastebėjau doh.gif kokia prasmė klausti, kai jau pavadinta? cool.gif
Atsakyti
Nemaniau, kad nusikaltimas paklausti kitu zmoniu nuomones apie savo vaiko vardą unsure.gif tiesiog kai dabar madingi visokie kosminiai vardai tai ir paklausiau, nes tuoj reiks antro vardelio. O siaip tai kai man kas pikta ar neidomu, tai as visai neatrasineju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolanta_Š @ 2007 12 08, 18:04)
Pažiūrėjau, kad temos autorės vaikelis Julius. Tikriausiai derėtų rašyti tik tiems ir toms, kam šis vardas gražus. Na  schmoll.gif . Irgi - vaikystės palikimas. (Julė - tokia piktybiška kvailutė gretimam name gyveno...)
Papildyta:
Persiprašau...  blush2.gif


o kur tu matei parasyta, kad cia galima pasisnekuciuoti tik apie vardus , kuriuos kazkada desi? biggrin.gif
Atsakyti