Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

nenauji, bet dar nesirodziau mirksiukas.gif


user posted image

user posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
nors saliu sezonas i pabaiga, bet...
user posted image
user posted image
ir dar
user posted image
user posted image

Lusasita thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo everesta: 19 vasario 2008 - 15:22
everesta,matau prie virbalo is paskos numezgei tas "museles " viena paskui kita,o ne shachmatais.ishardyk,kol dar nedaug numezgusi,graziau bus wink.gif
Atsakyti
everesta, gražus raštas bigsmile.gif bandysiu išsimegzt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 02 19, 20:14)
everesta,matau prie virbalo is paskos numezgei tas "museles " viena paskui kita,o ne shachmatais.ishardyk,kol dar nedaug numezgusi,graziau bus wink.gif

Tai kad jau daug numezgiau visa metra, jau nebeardysiu. Nu nebutum tu jei nepastebetum, tik igudusi geros mezgejos akis pamte rolleyes.gif . Kai uzsidedi nesimato, na nebent zinai tai ir matai. Nieko baisaus del tokios kalidos, pirmas blynas turi buti prisviles.
Christyyyn, apie kuri rasta kalbi?
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 20, 08:37)

Christyyyn, apie kuri rasta kalbi?

Apie sidabrinį šaliką ax.gif
Atsakyti
[quote=Christyyyn,2008 02 20, 12:00]
Apie sidabrinį šaliką ax.gif
Tikrai grazus tas sidabrinis salis, rastas paziurejus i schema atrodo nesudetingas, bet kai pradedi megzti pasirodo kad buna sudetinga, bent jau man taip buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo everesta: 20 vasario 2008 - 10:19
QUOTE(everesta @ 2008 02 20, 10:19)

Tikrai grazus tas sidabrinis salis, rastas paziurejus i schema atrodo nesudetingas, bet kai pradedi megzti pasirodo kad buna sudetinga, bent jau man taip buna.

Niu, žiūrėsiu, ar gausis ax.gif
Atsakyti
[quote=everesta,2008 02 18, 23:49]
[quote=saldainia,2008 02 18, 22:10]
čia mano du naujausi :

labai garzus , tas baltas tai thumbup.gif , kokio numerio virbalais mezgei ta balta, kad toks tinklinis gavosi (o rastas dvi sumezgi ir uzmetimas ar taip? )
[/quote]
Atsakyti
Labutis mielos mamytes smile.gif As cia pirma karta Jusu darbeliai nuostabus , kai ismoksiu cia elgtis ikelsiu savus, bet dabar noriu paprasyti gal kuti turite skarai virbalai kiaurarascio shema, nuorodose neradau o gal nemokejau ieskoti, angliskai ir japoniskai nesuprantu sad.gif gal galit man padeti, Is anksto labai dekojiu
Atsakyti
Sveikos.atsiprasau jei ne i tema klausimas. bet noreciau paklaust kiek mazdaug siulu reiktu siai skraistei ir kokiais butu geriausia ja nert? nesu nerus tokiu dalyku bet noreciau nunert ja savo anytai smile.gif busiu labai dekinga uz patarimus.user posted image
Atsakyti
QUOTE(eugute... @ 2008 02 22, 12:38)
Sveikos.atsiprasau jei ne i tema klausimas. bet noreciau paklaust kiek mazdaug siulu reiktu siai skraistei ir kokiais butu geriausia ja nert? nesu nerus tokiu dalyku bet noreciau nunert ja savo anytai smile.gif busiu labai dekinga uz patarimus.user posted image

o gal netycia butu sitos skraistes schema? Sijonas neblogas gal gautus smile.gif imesk man jei gali i emaila Spygle@meganet.lt
Atsakyti