Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

user posted image
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 02 11, 17:30)


4u.gif grazus salykelis thumbup.gif
Atsakyti
ačiū Lusasita, 4u.gif o su šakute niekur nepasiklystum,aš tik trečią darbą su ja dariau ,o visai normaliai gavosi.Pirmas buvo šalikas,antra suknelė nuotakai.
Pabandyk patiks.Sėkmės tau kūryboje ir gerų klienčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 08, 13:52)
user posted image
smile.gif cia mano darbeliai...

labai grazus sitas salis thumbup.gif ir rastas atrodo panasus i ta kurio ieskau, gal kas galetu kokia nuorodele tokio rasto schemai ar kazko panasau buciau labai labei dekinga blush2.gif
Atsakyti
cia sita srastelis, tik cia megzta labaistorais virbalais
user posted image
user posted image
as pati dabar mezgu sali tokiu rastu
user posted image
Papildyta:
QUOTE(everesta @ 2008 02 13, 16:02)
cia sita srastelis, tik cia megzta labaistorais virbalais
user posted image
user posted image
as pati dabar mezgu sali tokiu rastu
user posted image

su nuotrauka persistengiau blush2.gif
Atsakyti
Toks paprastas raštas, o taip gražiai gaunas thumbup.gif Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 13, 14:17)
cia sita srastelis, tik cia megzta labaistorais virbalais
su nuotrauka persistengiau  blush2.gif

aciu labai labai, pasirodo pati turiu ta rasta ax.gif tik ten megsta plonais virbalais ir storais siulais.
nu super reiks bandyt megst thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mezgejėlės.Norėčiau pagirti visas už tokius grožius kad net galvelė svaigsta.Na ir aš sumaniau numegzti dukrytei skraiste paskaičiavau akis ranku ilgi ir numezgiau viena puse.Iš pirmo žvilgsnio atrodo puikiai ir ranku ilgis atitinka bet va bėda kad gaunasi siaurokas.Norėjau jusu paklausti aš dabar dadėjau akiu kad gautusi normalus tai aš suiminėju akis per vidurį ir pradėjau suiminėti akis ir iš šonu nes ju padaugėjo(jei taip nedaryčiau tada liktu platu palei kaklą), ar aš gerai darau taip darydama kad papildomas akis suimu ir iš šonu ar man neverta megzti nes negražiai gausis?O gal per viduri po daugiau akių suiminėti? g.gif Busiu labai dėkinga už atsakyma jei supratot mano klausima.Ačiu.
Atsakyti
QUOTE(aistule @ 2008 02 15, 09:13)
aciu labai labai, pasirodo pati turiu ta rasta ax.gif tik ten megsta plonais virbalais ir storais siulais.
nu super reiks bandyt megst thumbup.gif

nepavyksta man kazkodel sitas rastelis verysad.gif kazka ne taip darau verysad.gif
gal kuri galetu man smulkiau papasakot kaip tas dvi geras akis ismegst po to kryziaus g.gif ir tie uzmetimai man lyg ne tokie gaunas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aistule @ 2008 02 18, 10:52)
nepavyksta man kazkodel sitas rastelis verysad.gif kazka ne taip darau verysad.gif
gal kuri galetu man smulkiau papasakot kaip tas dvi geras akis ismegst po to kryziaus g.gif ir tie uzmetimai man lyg ne tokie gaunas verysad.gif

pati supratau siaip ne taip. biski ne taip mezgiau blush2.gif
Atsakyti
čia mano du naujausi :

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=saldainia,2008 02 18, 22:10]
čia mano du naujausi :

labai garzus , tas baltas tai thumbup.gif , kokio numerio virbalais mezgei ta balta, kad toks tinklinis gavosi (o rastas dvi sumezgi ir uzmetimas ar taip? )
Atsakyti