Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

4u.gif Norali labai grazus komplektas o tas salikelis kaip puose,sudaro visa grozi thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif noriu parodyti savo skraiste blush2.gif megzta is "Sadros" zurnaliuko
user posted image
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 23, 23:22)
Labas visoms 4u.gif noriu parodyti savo skraiste blush2.gif  megzta is "Sadros" zurnaliuko
user posted image


LABAI LABAI LABAI!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Net zodziu pritrukau... As irgi noreciau skraistes, tik nelabai suprantu kaip sujungt tas gelytes, kad grazi forma gautus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 24, 00:22)
Labas visoms 4u.gif noriu parodyti savo skraiste blush2.gif  megzta is "Sadros" zurnaliuko




Graži skraistė, bet turbūt ne megzta, o nerta mirksiukas.gif ar klystu?
Atsakyti
ArGin , Toli grazu aciu 4u.gif Na as siaip darbuojuosi ir vaseliu ir virbalais blush2.gif ,neskirstau ar cia nerimas ar mezgimas mirksiukas.gif .As tiesiog mezgu ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif saunuole Janike 1 na tiesiok thumbup.gif o spalva kokia grazi 4u.gif
Atsakyti
Aciu aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, zinau,kad kartojuos, bet niekainerandu veikiancios nuorodos i toki sali user posted image

o taip norisi doh.gif
Atsakyti
[B]RAdau, aciu, neieskokit[/B] blush2.gif
Atsakyti
janike1,ir aš noriu prisidėti prie visų giriančių tavo skraistę,oi daug darbelio įdėjai.Gražu be galo 4u.gif

O čia mano naujausia,vis bandau savo šakutę
user posted image
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2008 02 10, 20:38]
janike1,ir aš noriu prisidėti prie visų giriančių tavo skraistę,oi daug darbelio įdėjai.Gražu be galo 4u.gif

O čia mano naujausia,vis bandau savo šakutę
Viliuteee aciu tau aciuks.gif Bet tavoji tiesiog neprilygstama wub.gif labai grazi thumbup.gif Ivaldyti toki iranki kaip sakute ,reikia daug kantrybes ir kurybos 4u.gif
Atsakyti
janike1, viliuteee thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lenkiu galva pries taip graziai neriancias biggrin.gif o su ta sakute tai visai jauc pasiklysciau ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti