Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

smile.gif Viliuteee aciu labai uz rozytes shemute drinks_cheers.gif nunerus ja papuosiu dukrytes sali smile.gif
Atsakyti
viliuteee, skraistė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės už pagyrimus,na jau mokat ne tik gražiai pačios daryt,bet ir kitus pagirt.tik tos kurios pačios kuria ir kitų darbus vertina.Sėkmės visoms pradedant ir užbaigiant.
Papildyta:
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 09, 12:32)
smile.gif Viliuteee aciu labai uz rozytes shemute drinks_cheers.gif nunerus ja papuosiu dukrytes sali smile.gif


sėkmės ir būtinai pasiorodyk kai baigsi bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjos! Gal galite man patarti kokį raštą skarai virbalais, tik ne vašeliu. Dėkoju
Atsakyti
neoarašei kokios norėtum,jeigu kiauraraščiu gal tokia tiks,paprasta,bet visai nieko
user posted image
user posted image
user posted image

arba dar tokia,man labai graži,tik schemų nėra,ten kiauraraštis viršuje,manau šakute nertas,bet galima ir vąšeliu,o likusi dalis virbalais paprastu raštu.

user posted image
Atsakyti
Viliutee, gražus raštas pirmutinio labai thumbup.gif aš kaip tik ieškau kiauraraščio skraistei ax.gif
Atsakyti
Viliuteee,
tikrai labai gražūs jūsų mezginiai, negaliu atsigrožėti. Čia jau ne tik mezgimas, čia jau tikras menas thumbup.gif
Atsakyti
labai grazios skaros thumbup.gif bet ta melina labai idomi,tik nesupratau ar ten ven virbalais megzta,ar ir vaselis darbavosi g.gif
Atsakyti
ten viršutinė dalis, mano supratimu ,šakute nerta,bet galima ir vąšeliu,o jei nebandėt nerti šakute,tai pabandykit,tai pats paprasčiausias mezgimo būdas iš visų mano žinomų,ruošiausi jį išbandyti keletą metų,o pilnai įvaldžiau per vieną valandą,dabar jau baigiu suknelę.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 01 11, 13:57)
Viliuteee,
tikrai labai gražūs jūsų mezginiai, negaliu atsigrožėti.  Čia jau ne tik mezgimas, čia jau tikras menas thumbup.gif


ačiū Villyte tau už tokius žodžius,o aš dar kartą pakartosiu savo seną frazę,kad tik tas ,kuris pats grožius kuria ir kitus geriausiai supranta bei įvertina.Tavo darbeliai taip pat labai gražūs,įdomu būtų sužinoti kiek laiko jau mezgi.Bet tikrai neilgiau už mane.Jaunos jūs čia visos renkatės.O kai padirbėsit tiek kiek aš,tai kelis kartus mane savo grožybėm aplenksit
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 11, 14:10)
neoarašei kokios norėtum,jeigu kiauraraščiu gal tokia tiks,paprasta,bet visai nieko
user posted image
user posted image
user posted image

arba dar tokia,man labai graži,tik schemų nėra,ten kiauraraštis viršuje,manau šakute nertas,bet galima ir vąšeliu,o likusi dalis virbalais paprastu raštu.

user posted image


ačiū už pavyzdžius, bet man reikia, kad būtų kiauraraštis kuo retesnis. Noriu, kad būtų kaip voratinklis, retas. wub.gif
Atsakyti
smile.gif stai ir mano darbelis..

user posted image

user posted image
Atsakyti