Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

Labai aciu,merginos 4u.gif 4u.gif Galiu smile.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 11 19, 13:03)
Labai aciu,merginos 4u.gif  4u.gif Galiu smile.gif
user posted image user posted image user posted image


4u.gif salis thumbup.gif ir toks siltas atrodo wub.gif
Atsakyti
Ristina, kaip manai, pagal ta skara, kur aprasei, kiek reiketu deti akiu, kai mano siulai tikrai stori - i 10 centimetru telpa9-10 akiu g.gif ir dar man neismanelei padek, tu ten kakla kaip mezgei? primezgei jau prie numegstos skraistes ar mezgei nuo kaklo zemyn? aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 11 19, 10:24)


kaip grazu, ale kap sio rasta ismegzti g.gif itariu kad labai elementaru, bet esu labai jau pradiniame etape tai be schemos nikaip nesigaus man blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo okkey: 19 lapkričio 2008 - 13:58
QUOTE(evax @ 2008 11 18, 18:06)
sveikutes,

kazkas is Jusu, auksarankiu mezge sitokia skraiste, tikiuos nesupyksit kad ikeliau ne savo nuotrauka  ax.gif  tiesiog idomu kaip mezgete ir  kiek ziulu mazdaug reikejo. user posted image

mastau kad reiketu keiciant virbalus ta rasta isgaut, ar reikia dadet akiu tose vietose kur retesnis rarpas, tas pasiputes. busiu be galo dekinga uz pagalba.



nemezgiau tokio salio, bet turiu failiukus rusu kalba, gal pades:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2008 11 19, 14:57)
kaip grazu, ale kap sio rasta ismegzti g.gif itariu kad labai elementaru, bet esu labai jau pradiniame etape tai be schemos nikaip nesigaus man  blush2.gif

Na schema man paciai neaiski buvo tai as paemiau ir padariau kaip supratau: visada tris pinutes ,o kabinimas i vidurine,jei vis tiek neaisku idesiu schema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 11 19, 15:46)
Na schema man paciai neaiski buvo tai as paemiau ir padariau kaip supratau:  visada tris pinutes ,o kabinimas i vidurine,jei vis tiek neaisku idesiu schema mirksiukas.gif


vistiek neaisku blush2.gif but gerai schemute ax.gif
Atsakyti
Sveikutes... groziu kurejos 4u.gif pasirodysiu ir pas jus ax.gif sali kuri pagaliau nusinarpliojau sau blush2.gif cia lama mochera maisyta su poliamidu mirksiukas.gif

salis
user posted image

ir salio rasto fragmentas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 11 19, 13:03)
Labai aciu,merginos 4u.gif  4u.gif Galiu smile.gif
user posted image user posted image user posted image


Tokia graži skara, bet skaitau aprašymą ir vis tiek nesuprantu, nuo kurio galo ji pradedama megzti - nuo apačios ar nuo viršaus? Gal gali papasakoti, kaip tu mezgei? Būčiau labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 19, 19:21)
Sveikutes...  groziu kurejos 4u.gif pasirodysiu ir pas jus ax.gif sali kuri pagaliau nusinarpliojau sau  blush2.gif  cia lama mochera maisyta su poliamidu mirksiukas.gif

salis
user posted image

ir salio rasto fragmentas
user posted image


Labai gražiai atrodo šalis,toks minkštutis toks šiltutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 19, 19:21)
Sveikutes...  groziu kurejos 4u.gif pasirodysiu ir pas jus ax.gif sali kuri pagaliau nusinarpliojau sau  blush2.gif  cia lama mochera maisyta su poliamidu mirksiukas.gif


ir salio rasto fragmentas
user posted image

as jau klausiau apie sali, kuri maciau pas kolegeir kuris labai patiko, ir stai jis- toks salis thumbup.gif
Labai grazu, jei galima truputuka konkreciau; rasto schemute,kokie siuliukai, kiek ju, ir kaip mezget, kas kiek eiliu ir kaip keitet siuliukus? kokio numerio virbaliukai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 19 lapkričio 2008 - 20:39
Neringa17, skara mezgama nuo virsaus( vieta ,kur prie sprando). Reikia nunerti is kontrastiniu siulu 4 akiu pyne, is dvieju pynes akiu ismezgamos,is pagrindinio siulo,2 akys,ir mezgamos vien gerom akim 6 eiles.Tai skaros krastas.Mezginis pasukamas 90laip.kampu pagal laikrodzio rodykle,is sono reikia pririnkti 3 akys(1+centr. akis+1).Pagalbinis siulas atsargiai nuardomas,2 akys ismezgamos gerai.Isviso 7 akys(2+3+2),toliau mezgama pagal rasta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 19 lapkričio 2008 - 21:25