Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

Pradžioj atrodė beviltiška, bet kai pradėjau, tai ir pavyko:penkias akis sumegzti ir iš tos pačios iškart išmegzti 5: 1 gera, uždėtinė, 1gera, uždėtinė, 1gera. blogoje pusėje megzti blogosiomis. tongue.gif
Atsakyti
aciuks.gif bandysiu, labai ačiū už paaiškinimą
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2008 11 12, 23:48)
Pradžioj atrodė beviltiška, bet kai pradėjau, tai ir pavyko:penkias akis sumegzti ir iš tos pačios iškart išmegzti 5: 1 gera, uždėtinė, 1gera, uždėtinė, 1gera. blogoje pusėje megzti blogosiomis. tongue.gif


Sveikos mezgejeles, as taip pat ipusejau sita salikeli ax.gif bet jis taip ir turi gautis, viena puse geroji, o kita- visos eiles isvirksciai, as niekur neklystu?gal ir taip, susimaisiau, galvojau saliui butu grazu, kad is abieju pusiu gautusi panasiai:oh bet rastelis tai pasaka wub.gif
Atsakyti
buvau parašiusi klausimą, bet jau radau atsakymą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driftas: 12 lapkričio 2008 - 22:30
QUOTE(Ristina @ 2008 11 04, 17:45)
Ačiū, merginos, už pagyras  4u.gif
Siūliukų suėjo: pagrindui 1 matkutis (~200 metrų) oranzinių. Ir 2 matkučiai - "garbanų".
Ilgis gavosi apie 114cm, plotis - ~25cm.
Pagrindą mezgiau ripsu (t.y. visąlaik tik gerom akim) ir kas 4 - 6 eilės įmezgiau eilutę garbanų.

Labai grazu.Bet jus man kaip blondinei papasakokit dar smulkiau blush2.gif Koki siulaemet pagrindui,kad nebutu per daug stora?Garbanos is abieju pusiu eina?Vadinasi nuneri eilute garbanu,apsuki ir kita eilute irgi mezgi garbanom,tada tarpas...O paskui kai jau ateina eile vel megzta su juostele ja tiesiog vel pridedi kartu?nesigauna negrazus yas "uzkelimas"?Raso,kad juostele kabint kas 3-4 cm(instrukcijoj)tai taip ir kabint?Su kiekviena akim?Nepykit,jeigu klausimai pasirodys nelabai protingi ax.gif
Atsakyti
Klausimas visai protingas biggrin.gif

Aš imu siūlą nei ploną, nei storą. Svarbu, kad nekąstų ir būtų šiltas.
Garbanos (mano mezgamu būdu) būna tik vienoj pusėj bigsmile.gif

Nei siūlo, nei garbanų nenutraukiu. Tik perstumiu patį šalikėlį i kitą pusę, kai būna numegzta garbanų eilė.
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 11 13, 12:29)
Labai grazu.Bet jus man kaip blondinei papasakokit dar smulkiau  blush2.gif Koki siulaemet pagrindui,kad nebutu per daug stora?Garbanos is abieju pusiu eina?Vadinasi nuneri eilute garbanu,apsuki ir kita eilute irgi mezgi garbanom,tada tarpas...O paskui kai jau ateina eile vel megzta su juostele ja tiesiog vel pridedi kartu?nesigauna negrazus yas "uzkelimas"?Raso,kad juostele kabint kas 3-4 cm(instrukcijoj)tai taip ir kabint?Su kiekviena akim?Nepykit,jeigu klausimai pasirodys nelabai protingi  ax.gif



aš pagrindui ėmiau firmos Linie 194 Solo siuliuka jis 50 % vilnos tai turėtų būti šiltas sudėjau 2 (vieną traukiu iš vidurio matkelio o kitas iš lauko ) siūliukus. Uždėjau 15 akių ir mezgu 2 eilutes pagrindo siūlu ir 2 eilutes tik garbanėlių siūlu kabinu tik kas 2 cm kiekvienoj akį ir dar keičiant siūlus pagrindo siūlas turi likti visada viršui ir garbanėles mezgu ratu kad šalikėlis iš abiejų pusių būtų vienodas. jau pusę numezgiau galiu parodyti 4u.gif ir dar šitą šalikėlį reikia sujungti per vidurį ant kaklo kad garbanėlės užsidėjus ant kaklo iš abiejų pusių vienodai kristų žemyn
jei dar kas neaišku klausk gelbėsim ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 11 12, 12:35)
7nr medinukais o raštukas labai paprastutis 1 bloga ,užmetimas,3 sumegstos kartu,užmetimas, ir vėl iš pradžių  4u.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
I dedu pasirodyt savo salikeli
http://public.fotki....i/dscn2151.html
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 11 16, 11:07)


Labai gražus šalikėlis. Kokie čia siūliukai? Gal turi schemutę?
Atsakyti
blush2.gif aga 4u.gif siuliukai "Lama mochair", o schema idesiu veliau,dabar po ranka neturiu
Atsakyti
Nuostabūs darbeliai,labai gražūs šalikėliai 4u.gif


QUOTE(Ristina @ 2008 11 02, 10:26)
Pasirodau ir aš su savo garbanotuoju šalikėliu
user posted image

Labai fainas šalikiukas bigsmile.gif o garbanėlės tau gaunasi iš abiejų pusių,o kai primezgizi garbanėles tu jas kabini kiekviena akį?
Atsakyti