Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

aciū visoms už įvertinimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Terija:) @ 2008 10 25, 11:55)
Turiu bukletą su nėrimo pavyzdžiu,tai bandžiau perpaveiksluot.


3.
user posted image



Niekaip nesuprantu, kaip yra mezgama: ar mezgama su ta pacia juostele, ar tas juostelinis sulas sumezgamas su kokiu nors plonuciu siuluku? g.gif
Atsakyti
Ta juostele yra pakankamai elastinga, kad ja butu galima istraukti per padarytas skylutes.

Mezgama siame pavyzdyje - tik is juosteles mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 26 spalio 2008 - 10:42
QUOTE(batareika @ 2008 10 25, 15:57)
Nagi ten būna normali akis, tik, kad siūlas aplink virbalą dar apvyniotas. O nukeli taip kaip parastą akį ir tie užmetimai patys išsivynioja.


O TAI GAL AS NE TAIP TA SIULA 5 KARTUS UZMETU??? KAD MAN ANTROJ EILEJ TAIP IR GAUNAS TAS SIULAS 5 KARTUS ANT VIRBALO IR UZVYNIOTAS IR JI NUKELTI KAIP PAPRASTA AKI MAN IR NESIGAUNA, NES TADA TIE 5 APVYNIOJIMAI PASILEIDZIA IT GAUNAS 1 DIIIDELE AKIS... blink.gif
NESUPRANTU.. LYG IR NORMALIAI JAU MEGZDAVAU,NE VAKAR VIRBALUS I RANKAS TEPASIEMIAU, BET JAU ANTRAS RASTAS NESIGAUNA, JAUCIUOS KAIP KOKIA DUN DUN VISAI NEMOKANTI MEGZTI.. NORS APIE SAVE TAIP TIKRAI NEGALEJAU ANKSCIAU PASAKYT unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 26 spalio 2008 - 13:30
sveikutės 4u.gif
rodausi su dar viena skraiste
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 26 spalio 2008 - 16:51
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 26, 18:47)
sveikutės 4u.gif
rodausi su dar viena skraiste
user posted image

user posted image

user posted image


bigsmile.gif na ir grozis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteee,skraistei truksta zodziu apsakyti user posted image user posted image user posted image

Okiek panasiai siulu reiketu tokiai skraistei ax.gif
Atsakyti
Viliuteee bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Nenustoji stebinti thumbup.gif Grožis nerealus bigsmile.gif Gal gali šitų pynių scemutę įmesti-labai jau jos viliojančiai į mane žiūri flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 10 26, 21:29)
Viliuteee,skraistei truksta zodziu apsakyti  Okiek panasiai siulu reiketu tokiai skraistei ax.gif


ačiū,janike 4u.gif
tavo pagyrimai tokie visada malonūs man,ir dar man vis atrodo,lyg tu būtum gera mano pažįstama,nesuprantu ir pati kodėl ax.gif
skraistę mezgiau iš natūralios ispaniškos vilnos babinose,dėjau po tris siūlus,gan stora ir šilta gavosi,tokia rudeniška,įsiuvus pamušalą,puikiai tiktų ir lietuviškai žiemai,sunaudojau apie 700 g siūlų
Atsakyti
Viliuteee-labai graži skraistė,o ir modelio idėja superinė. 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee, man labai patinka visi tavo darbeliai ir visada malonu jais pasidziaugti ir is sirdies pagirti 4u.gif Pazistamos tik sioje mezgeju svetaineje mirksiukas.gif Pazistu kaip nuostabia ,kruopscia auksaranke .Tavo sukneliu grozio ir lengvumo ikvepta pradejau ir as "galinetis" su storais virbalais ir plonyciu mocheriu.Dabar pradziai mezgu sau megztuka su 4nr. virbalais ,po keliu dienu parodysiu savo " pukuotuka" blush2.gif

O skraiste tikrai labai grazi,isidejau sau i papkute.Noreciau sau tokios raudonos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 10 26, 09:12)
Niekaip nesuprantu, kaip yra mezgama: ar mezgama su ta pacia juostele, ar tas juostelinis sulas sumezgamas su kokiu nors plonuciu siuluku?  g.gif

Šalikėliui,neriant vien iš juostelės uždėti reikia 8-7 akis,na bet čia priklausomai nuo to kokio nori.Tarpas tarp akių turi būt panašiai apie 1,5cm.,panašiai per pirštą.Garbana visada turi būti prieš tave,o akis yra ištraukiama,išvirkščios akies nėrimu. Klausk jei kas neaišku 4u.gif
Atsakyti