Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(morta-sigita @ 2008 10 24, 18:56)
Dėjau 25 akis ir juostelę prikabinau kas 3 cm, bet dabar dėčiau gal kokias 40 akių, kad būtų platesnis ir juostelę kabinčiau kas 2 cm arba 5 eiles. Ištįso brudas labai ir susiaurėjo  rolleyes.gif . Būčau dėjus daugiau akių, dabar būtų ne tos siauras  ax.gif .

Nu va... O tai kiek pločio gavosi? Aš labai plataus tai nenoriu... O koks ilgis ir kiek siūlų "suvalgė"?
Atsakyti
user posted image
"šviežia" skraistė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 24, 18:59)
Nu va... O tai kiek pločio gavosi? Aš labai plataus tai nenoriu... O koks ilgis ir kiek siūlų "suvalgė"?

Plotis apie 12 cm, o ilgis apie 180 cm, bet čia jis jau ištįsęs. Kai mezgiau tai buvo apie 15 cm pločio ir 160 ilgio. Sukramsnojo du matkučius juostelių ir labai mažai tos angoros. Gal būtų pusė matkelio, bet gal ir ne, nes naudojau Linate angora 100 gr = 550 m. Naudojau šitą, nes nemažas kiekis ir kaina nebloga.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 24, 19:20)
Aprašinėju raštą. Akių skaičius turi dalintis iš 5 + 2 kraštinės
Raštas pradedamas išvirkščiojoj pusėj.
1 eilė pirma akis nukieliama *kišam virbalą kaip mezgant išvirkščią akį, ant virbalo apsukam siūlą 5 kartus (5 užmetimai), virbalą su visais užmetimais ištraukiam, t.y. išmezgam akį.* kartojam tarp ** su kiekviena akimi. išmezgam paskutinę akį gerąja.
2 eilė pirma akis nukeliama *ant dešinio virbalo nuleidžiam 5 akių užmetimus, gaunasi 5 diiiiiiiiidelės akys, jas grąžinam ant kairiojo virbalo, suimam visas kartu į vieną ir išmezgam iš jos 5 akis kaip gerąsias.* paskutinę akį išmezgam gerąja.
Kartojam nuo 1 eilės.
Raštas analogiškas tam populiariajam 5 iš 5 tik kad tos pradinės akys padaromos labai didelės.

Nagi žinokit, pasirodo, megzt lengviau nei aprašyt.....


pirma eile tai viskas aisku (jei teisingai supratau), o kaip ta antra g.gif kaip tuos 5 uzmetimus nuleisti, kad gautusi 5 diiiiiideles akys? cia kas per veiksmas? o po to dar jas grazinti ir ismegsti... unsure.gif gal galetum vaizdziai pademonstruot kaip tas atrodo? pavyzduka jau turi padarius gal dar neisardei ax.gif
aciu 4u.gif
p.s. o cia tik man vienai neaisku? gali ir kas kitas paaiskint, jei suprato ir viskas puikiai pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 24 spalio 2008 - 23:12
Turiu bukletą su nėrimo pavyzdžiu,tai bandžiau perpaveiksluot.

1.
user posted image

2.
user posted image

3.
user posted image

4.
user posted image

5.
user posted image

6.
user posted image

7.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 10 25, 00:10)
pirma eile tai viskas aisku (jei teisingai supratau), o kaip ta antra g.gif  kaip tuos 5 uzmetimus nuleisti, kad gautusi 5 diiiiiideles akys? cia kas per veiksmas? o po to dar jas grazinti ir ismegsti... unsure.gif  gal galetum vaizdziai pademonstruot kaip tas atrodo? pavyzduka jau turi padarius gal dar neisardei ax.gif
aciu 4u.gif
p.s. o cia tik man vienai neaisku? gali ir kas kitas paaiskint, jei suprato ir viskas puikiai pavyko mirksiukas.gif

Nagi ten būna normali akis, tik, kad siūlas aplink virbalą dar apvyniotas. O nukeli taip kaip parastą akį ir tie užmetimai patys išsivynioja.
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 10 24, 15:40)
http://www.alize-int...z.php?ID=FIRFIR
As pirkau va sitokia juostele. Ir mokejau 8lt. Buna ju ir po 6lt. Bet pigesnes 100%akrilines.
O jei norisi 50%vilnos50%akrilo - tada kainuoja apie 15lt.

Jei mezgant is vienos juosteles(2-ju matkuciu) tada "garbaninis" salikas isena apie 1m.
O man gavosi - 2m.

kažin galima iš to puslapio užsisakyti? ar ten tik dideliais kiekiais prekiauja tais siūlais? atsiprašau kad ne į temą blush2.gif
Atsakyti
Oi kaip uzkretet su savo garbaniukais.Ieskosiu siuliuku ir bandysiu kazka ir as.Padesit,jeigu ka? blush2.gif
Atsakyti
sveikutės, pagaliau ir mano kuklus darbelis, kalėdinė dovana mamai ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamy 24: 25 spalio 2008 - 18:06
mamy24 na jau koks fainutis wub.gif ir spalvytė kokia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamy 24 @ 2008 10 25, 20:03)
sveikutės, pagaliau ir mano kuklus darbelis, kalėdinė dovana mamai ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image


thumbup.gif dova bus mama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 10 25, 16:19)
Oi kaip uzkretet su savo garbaniukais.Ieskosiu siuliuku ir bandysiu kazka ir as.Padesit,jeigu ka? blush2.gif

Butinai 4u.gif
Atsakyti