Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

:)merginos prasau jusu pagalbos,gal kuri galetu paaiskinti kaip idet nuotrauka,nes esu naujoke ir nesusigaudau doh.gif is anksto dekoju visom drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif kysule labai grazios skaros thumbup.gif o ypac man ta rauduona patiko,saunuole
Papildyta:
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 07, 11:09)
4u.gif kysulia labai grazios skaros thumbup.gif o ypac man ta rauduona patiko,saunuole

Atsakyti
Labai ačiū, valentinuke, už pagyrimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 01 02, 21:56)



Očia koks grožis... Įdomu, per kiek laiko pavyktų nunarplioti tokias grožybes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 01 02, 22:56)

thumbup.gif grozis nerealus,tik gaila kad nera aprasymo g.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

smile.gif cia mano darbeliai...
Atsakyti
valentinuke, labai grzžus tas rožinis šalis - toks lengvas ir puošnus ir raštelis gražus 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
noriu parodyti savo skraistę,tik gaila nuotraukoje nesimato gražių siūlų(blizgančios juostelės ir kutai)kurie labai papuošė pamėgtąją Kid Mohair.


user posted image


user posted image
Atsakyti
Viliuteee, labai daili skraistė, o ir tie blizgūs siūliukai truputuką matosi - realiai turbūt dar gražiau atrodo 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee , skraiste thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif grazi! Ir blizgantys siuliukai matosi ,viskas labai grazu wub.gif
o koks ten blizgus siuliukas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 08 sausio 2008 - 23:36
thumbup.gif viliuteee na skraiste tai be zodziu tiesiog thumbup.gif drinks_cheers.gif tik norejau paklaus kaip tu ta rozyte padarei? labai puose tavo skraiste thumbup.gif
Atsakyti
tai ta visų dažniausiai neriama rožytė,jos viduriuką galima pasiuvinėti karoliukais,o kraštus apnerti blizgančiu siūlu,manoji visa iš tokių nerta kaip ir juostos.čia shema,pagal mane labai aški,jei ko nesuprasi,klausk.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(janike1 @ 2008 01 09, 00:34)
Viliuteee ,  skraiste  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif grazi! Ir blizgantys siuliukai matosi ,viskas labai grazu wub.gif
o koks ten blizgus siuliukas blush2.gif

o siūlai dai tokie kaip juostelė iš mažų kilpelių ir liurekso įmaišyta,šiandien eisiu į parduotuvę,galėsiu tiksliai pavadinimą ir sudėtį pasakyti,jų yra ir neblizgančių,pagal mane tai nauji siūlai ir verti dėmesio
Atsakyti