Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

YARNART VOLANT
Čia šitie siūlai,gal greičiau juostelės smile.gif
Atsakyti
Terija, labai faini šalikai thumbup.gif
QUOTE(saulemeile @ 2008 10 23, 22:06)
Labai gražu smile.gif  man iškilo klausimėlis kaip tie siūlai vadinasi? g.gif ir čia mezgant patys siūlai garbanojasi? ačiū 4u.gif

Bet tai pasirodo kiek jų yra rūšių doh.gif Pas mane tai FIR FIR
Atsakyti
Tu garbanotu tai kiek zinau yra ne tik sintetiniu, ta prasme 100 proc akrilanas, yra ir su vilnele..Tik va klausimas-kaip juos megzt g.gif Kazkada kazkur maciau, bet gaila neissisaugojau instrukcijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2008 10 24, 10:19)
Tu garbanotu tai kiek zinau yra ne tik sintetiniu, ta prasme 100 proc akrilanas, yra ir su vilnele..Tik va klausimas-kaip juos megzt  g.gif  Kazkada kazkur maciau, bet gaila neissisaugojau instrukcijos  doh.gif

pati nebandžiau schmoll.gif
man aiškino parduotuvėj : pas juos kas 1-2cm yra skylutės, ineri į jas virbala ir mezgi kiek supratau kitu siūlu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 10 24, 10:24)
pati nebandžiau schmoll.gif
man aiškino parduotuvėj : pas juos kas 1-2cm yra skylutės, ineri į jas virbala ir mezgi kiek supratau kitu siūlu 4u.gif

Va va ,kazka atsimenu, kad kazkaip ten idomiai mezgasi..
Bet jei parduotuvej paaiskina tai tada galima ir isbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Pamenat?
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 25, 09:59)
man sitas fainas,toks kaip pukas...tik rasto tai tokio nzn  schmoll.gif gal kas apšviestumėt tamsuolę?

user posted image

Kažkurią čia dieną varčiau knygas, žurnalus ir užkliuvo. Buvo tik aprašymas. Ir va ką man pavyko išmegzti
user posted image
Jei kam bus įdomu, aprašymą parašysiu, nepamenu tikrai kur radau, bet kaip mezgiau tai tikrai atsimenu. Tik kai storas siūlas ne taip gražiai atrodo, bet raštas tai tikrai BEVEIK TOKS PATS. Nes vis tik įtariu, kad būtent šitas vąšeliu nertas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batareika: 24 spalio 2008 - 11:28
QUOTE(ingapoc @ 2008 10 24, 10:44)
Va va ,kazka atsimenu, kad kazkaip ten idomiai mezgasi..
Bet jei parduotuvej paaiskina tai tada galima ir isbandyt  rolleyes.gif

matau vilnietė esi - man savanorių pr siūlų parduotuvėj (midaroj) pardavėjos aiškino, bet buvo pavasaris - neaktualu tai neįsidėmėjau labai blush2.gif
Atsakyti
user posted image
As pries metus mezgiau va toki salikeli. Gavosi kokiu 2 m ilgio ir 20cm plocio.
Bet mezgiau ne is paciu juosteliu, kaip rekomenduojama, bet pirma nusimezgiau ripsu norimo ilgio salikeli, o paskui prie jio prineriau tas "garbanas".
Man taip gavosi ekonomiskiau. Nes jei is vienos tos virveles, tai salikelis nebuna toks stabilus, ir susinaudoja daug daugiau 'garbanu' bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 09 30, 20:24)
merginos, bukit geros paaiskinkit ar as gerai suprantu sita rasteli: penkias akis sumezgam kartu gaunam viena gera aki o tada is tos pacios skylutes kur tos 5 sumegztos dedam uzmetima, gera aki, uzmetima, ir gera? ar ne?  g.gif
user posted image
user posted image

reiks butinai bandyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 24 spalio 2008 - 13:47
QUOTE(lauma @ 2008 10 24, 13:03)
matau vilnietė esi - man savanorių pr siūlų parduotuvėj (midaroj) pardavėjos aiškino, bet buvo pavasaris - neaktualu tai neįsidėmėjau labai blush2.gif

O, aciuks! 4u.gif
Kaip tik pagalvojau, kad nepaklausiau kokioj cia parduotuvej tokia paslaugi pardaveja.. smile.gif

Ristina, tai Tavo ir gana ilgas gavosi thumbup.gif
Itariu, kad ta juostele netokia ir pigi, tuo labiau jei ten kokio naturalaus siulo jinai..
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 24, 05:26)
Pamenat?

Kažkurią čia dieną varčiau knygas, žurnalus ir užkliuvo. Buvo tik aprašymas. Ir va ką man pavyko išmegzti
user posted image
Jei kam bus įdomu, aprašymą parašysiu, nepamenu tikrai kur radau, bet kaip mezgiau tai tikrai atsimenu. Tik kai storas siūlas ne taip gražiai atrodo, bet raštas tai tikrai BEVEIK TOKS PATS. Nes vis tik įtariu, kad būtent šitas vąšeliu nertas.




parašyk kaip mezgiai labai gražiai atrodo, kaip tik noriu šalį megzti labai tiktų.
Ačiū
Atsakyti
http://www.alize-int...z.php?ID=FIRFIR
As pirkau va sitokia juostele. Ir mokejau 8lt. Buna ju ir po 6lt. Bet pigesnes 100%akrilines.
O jei norisi 50%vilnos50%akrilo - tada kainuoja apie 15lt.

Jei mezgant is vienos juosteles(2-ju matkuciu) tada "garbaninis" salikas isena apie 1m.
O man gavosi - 2m.
Atsakyti