Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

[quote=garbanota avyte,2008 10 22, 14:59]
o gal rastelio schema pasidalintum? butau labai dekinga 4u.gif


Ieškok kelis psl atgal - 395 žinutė
Atsakyti
[quote=saulėlydis*,2008 10 22, 16:24]
[quote=garbanota avyte,2008 10 22, 14:59]
o gal rastelio schema pasidalintum? butau labai dekinga 4u.gif
Ieškok kelis psl atgal - 395 žinutė
[/quote]


jau radau, labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergickos,prasau Jusu pagalbos.........bukit geros padekit.............nesu profe mezgimo srityje,sakykit KOKIU ir KIEK mazdaug gali reikti siulu tokiam groziui numegzti...........is anksto ACIU......... smile.gif
user posted image
Atsakyti
aš megzčiau iš pusvilnės ar vilnos,reiktų vidutinio storio apie 800 metrų siūlų

o čia mano vienas paskutinių darbelių

user posted image



user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 23, 12:20)
o čia mano vienas paskutinių darbelių

Oi Viliuteee, kiek visur grožybių pridėjai thumbup.gif Iškart prašau pasakok, kaip tokį gražų kraštelį stulpeliais padarei ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 23 spalio 2008 - 11:32
QUOTE(neringata @ 2008 10 23, 13:32)
Oi Viliuteee, kiek visur grožybių pridėjai thumbup.gif Iškart prašau pasakok, kaip tokį gražų kraštelį stulpeliais padarei ax.gif


drinks_cheers.gif Labai grazi skraiste bigsmile.gif , o man idomu, kaip taip graziai pecius padarei. Cia kaip suprantu tose vietose siaurinama blush2.gif ?
Atsakyti



Temos šalikai neradau.Tai parodysiu čia 4u.gif

user posted image


user posted image


user posted image


Čia tiek grožybių pas jus wub.gif Kad net akys raibsta wub.gif wub.gif Šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terija:): 23 spalio 2008 - 15:16
Terija, kokie fainuciai salikeliai bigsmile.gif . Cia is tu specialiu siuluku, kuriais mezgant jie garbanojasi? Tas juodai raudonas ispudingas wub.gif thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 23 spalio 2008 - 15:50
Jo,iš tų pačių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2008 10 20, 15:28)
Jei didesniam saliui, tai reikia keturiu  ax.gif


As dazniausia mezgu is 3, uzdedu apie 100 akiu. Jei po to to istempus isdziovinu, tai ir plocio, ir ilgio pakanka 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee,skraiste super grazi !Labai labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Cia bus sekantis mezginys ,aciu uz ideja 4u.gif

Terija:) salikeliai fainuciai, grazuciai wub.gif O kaip tie siuliukai atrodo,kazkaip su tokiais dar nesusiduriau ax.gif
Atsakyti
[quote=Terija:),2008 10 23, 17:01]
Temos šalikai neradau.Tai parodysiu čia 4u.gif

user posted image
Labai gražu smile.gif man iškilo klausimėlis kaip tie siūlai vadinasi? g.gif ir čia mezgant patys siūlai garbanojasi? ačiū 4u.gif
Atsakyti