Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(jurgitasta @ 2008 10 15, 16:04)
Ohoho LaimuzeX, kiek jus cia groziu pridarius  bigsmile.gif  . Bet sita baltoji tai man pati paciausia  wub.gif  wub.gif . Gal galetumet trumpai papasakot kaip ji mezgasi?

Jugitasta, smagu kad patiko 4u.gif o mezgasi labai paprastai - pradedu nuo kalnieriaus, užsidedu akis ant virbalų su valu ir numezgus reikiamą kalnieriaus aukštį iš abiejų kiekvienos pynelės pusių dadedam po akį, paskui vėl mezgu apie 16 eilių ir vėl taip pat pridedu akis, o paskui dar kelis kartus kas 20 eilių kol jau gaunasi norimas plotis.
Tikiuosi, kad kas nors aiškiau paliko g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Valio. bigsmile.gif Ka tik pasibaigiau savo sali. 4u.gif Sedziu visa laiminga juo apsigaubusi ir neatsilaikiau jums nepasigyrusi. Kadangi dabar jau velyvas metas, tai nuotrauka nemanau, kad kokybiska gausis, o dar ir namie nieko nera kas galetu nufotografuoti. Taciau nenusiminkit - butinai pasigirsiu ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 10 15, 14:46)
Sveikutės mezgėjėlės user posted image
noriu ir aš parodyt kelias savo darbo skraistes  blush2.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image

Manm ta balta labiausiai patiko wub.gif kiek akiu dejot prie kaklo? Nes kaip supratau nuo jo pradejot... ir kaip tas pynutes padaryti kur eina isilgai viso mezginio, gal galit schemute? Nes esu zalia, bet surizikuociau pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, numezgiau ir as sali, kurio,maniau iki pavasario neiveiksiu smile.gif Tik jau is foto nelabai kas matosi, margutis jis toks... g.gif
user posted image

P.S. Cia su tokia juostele imegzta, rastas populiarusis, bet nelabai matosi gal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2008 10 16, 19:43)
Manm ta balta labiausiai patiko  wub.gif  kiek akiu dejot prie kaklo? Nes kaip supratau nuo jo pradejot... ir kaip tas pynutes padaryti kur eina isilgai viso mezginio, gal galit schemute? Nes esu zalia, bet surizikuociau pabandyti  biggrin.gif

Rutele_S, porą žinučių aukščiau jau aprašiau mezgimo principą. Konkrečiai šiai skraistei apmesta 96 akys, bet tai priklauso ir nuo siūlo storio. Pynutė labai paprasta - tik iš dviejų akių, jokių schemų šiai skraistei neturiu schmoll.gif , bet tikrai ir nereikia manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 10 16, 21:27)
Rutele_S, porą žinučių aukščiau jau aprašiau mezgimo principą. Konkrečiai šiai skraistei apmesta 96 akys, bet tai priklauso ir nuo siūlo storio. Pynutė labai paprasta - tik iš dviejų akių, jokių schemų šiai skraistei neturiu  schmoll.gif , bet tikrai ir nereikia manau  g.gif

Tai taip taip , perskaiciau auksciau kas parasyta smile.gif O is kokiu siulu jei ne paslaptis mezgei ir kelinto nr virbalais?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2008 10 17, 10:30)
Tai taip taip , perskaiciau auksciau kas parasyta  smile.gif  O is kokiu siulu jei ne paslaptis mezgei ir kelinto nr virbalais?

Šita konkrečiai megzta iš dviejų siūlų - Raseinių pusvilnės ir Lama moheros, o virbalai berods 3,5 ar 4 numerio g.gif
Atsakyti
na grazu, mergaites-tikrai. bet as zinokit ir vienaip, ir kitaip megzt bandziau-man niekaip nepavyko, tai ant galu galo supykus emiau ir nuneriau savo mazajai princesei-super gavos. labai paprasta, labai lengva. tik va nemoku cia ikelt foto, kad nebutu didele ir neisdarkytu psl. pasufleruokit, a? ar tiesiog sumazinat foro ir tada copy-paste?
Atsakyti
Kelk per www.keep4u.ru Nukopink trecia juostele ir paste i savo zinute cia
Atsakyti
Sveikutes.As dar naujoke Jusu forume....... 4u.gif Labai susidomejau skraistemis.Zurnale radau man patikusia skraiste,bet deja,kai pradejau ja megzti,gavosi snipstas...... verysad.gif Bukit geros padekit........man nesigauna nuo 3 eilutes,kai baigiu megzti ta eilute,vietoj 24 akiu gaunasi daug daugiau.........nu nesigauna ir viskas......Gal Jus kuri esate kada mezgusi siuo rastu...........


[SIZE=14]user posted image
Papildyta:
kazin kodel man isikele maza nuotraukele? blush2.gif
Papildyta:
bandau dar karta kelti................

user posted image
Papildyta:
ai kazkokia ziopleviciute matyt esu..........
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
va ir gavosi... smile.gif aciu uz kantrybe.....
Atsakyti
QUOTE(loretaloreta @ 2008 10 19, 13:49)
va ir gavosi...  smile.gif  aciu uz kantrybe.....

esu bandžius būtent pagal šį aprašymą- šnipštas,nieks nesigauna doh.gif
pasivartyk temą,viena mergaitė davė tikslų aprašymą thumbup.gif
Atsakyti