Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 08, 22:51)
sveikos,
noriu parodyti savo skraistę,tik gaila nuotraukoje nesimato gražių siūlų(blizgančios juostelės ir kutai)kurie labai papuošė pamėgtąją Kid Mohair.
user posted image
user posted image


Labai norėčia tokią skraistę numegzti savo ne už ilgo turėsiančiai gimti lelytei..gal galima būtų gauti schemutę? nes laaabai gražiai atrodo..ir ta gėlytė tokia faina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2008 10 08, 18:50)
O kokie cia siuliukai tokie grazus ,kokios firmos ? Cia Kid mohera  ax.gif


D.Vilnonio įmonė MIDARA. KID MOCHAIR. 85% mochera, 15% polyamide, 250metrų. 4u.gif
Atsakyti
wub.gif
QUOTE(La Perla @ 2008 10 06, 13:41)
prasom, ka tik nuo virbalu bet spalva cia man ne tokia gavosi nuotraukoj, realybej toookia grazi turkio...

Tynka as mezgiau is kid mocheros 5 numerio virbalais tai uzdejau 127 akis, pirma eile mezgiau: viena nukeliam, 5 sumegztos 1 gera ir t.t. pabaigoj 1 gera lieka. 3 eile: 1 nukeliam, 3 geros tada 5 sumegztos ir t.t. o pabaigoj 4 geros lieka smile.gif
user posted image


4u.gif na labai grazus ir minkstutis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 10, 09:31)
D.Vilnonio įmonė MIDARA. KID MOCHAIR. 85% mochera, 15% polyamide, 250metrų.  4u.gif

Aciu labai 4u.gif
O cia turkiski ir kokia mazdaug kainyte ? Ot prisikabinau smile.gif ..
As Midaroj paskutini kart vasara pirkau, bet kazkaip spalvotos Kid moherytes nemaciau..reiks nuvaziuot paziuret..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2008 10 10, 15:49)
Aciu labai  4u.gif
O cia turkiski ir kokia mazdaug kainyte ? Ot prisikabinau  smile.gif ..
As Midaroj paskutini kart vasara pirkau, bet kazkaip spalvotos Kid moherytes nemaciau..reiks nuvaziuot paziuret..

tongue.gif
Mokėjau 10Lt. Apie Midarą nieko nežinau doh.gif , nes esu ne vilnietėsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 12 spalio 2008 - 11:21
BAIGTAS 4u.gif
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif Jau man ta spalvytė-kvapą užgniaužia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 13, 10:04)


4u.gif labai grazus ir minkstutis salis thumbup.gif
Atsakyti
user posted image


O į ilgį jis tau netysta? Nes maniškis tai labai jau ilgas pasidarė, o gal aš mažai akių dėjau. Mezgiau tokiu pat rašteliu, o akių uždėjau apie 90. O kiek akių pas tave???

Labai jau gražus.
Atsakyti
Sveikutės mezgėjėlės user posted image
noriu ir aš parodyt kelias savo darbo skraistes blush2.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 15 spalio 2008 - 13:47
user posted image

Aš irgi šito ėmiausi, bet pirmą kartą draugauju su storais virbalais unsure.gif nežinau, gal per storus paėmiau 8NR., taip patarė pardavėja, bet man visai nesmagu su jais megzti?
o jūs gal mezgate su tokiais kaip kažkur buvo įdėta foto, virbalo pradžia kokie 2 cm plona, o paskui tik sustorėjus.

P.S.Mezgėja nesu profesionalė, bet ir ne pradžiamokslė, labai noriu susidraugauti su storai virbais ir kiauraraščiais mezginiais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 10 15, 15:46)
Sveikutės mezgėjėlės user posted image
noriu ir aš parodyt kelias savo darbo skraistes  blush2.gif
user posted image


Ohoho LaimuzeX, kiek jus cia groziu pridarius bigsmile.gif . Bet sita baltoji tai man pati paciausia wub.gif wub.gif . Gal galetumet trumpai papasakot kaip ji mezgasi?
Atsakyti