Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

Nu jau labai cia pas jus grazu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 06, 05:41)
prasom, ka tik nuo virbalu bet spalva cia man ne tokia gavosi nuotraukoj, realybej toookia grazi turkio...

Tynka as mezgiau is kid mocheros 5 numerio virbalais tai uzdejau 127 akis, pirma eile mezgiau: viena nukeliam, 5 sumegztos 1 gera ir t.t. pabaigoj 1 gera lieka. 3 eile: 1 nukeliam, 3 geros tada 5 sumegztos ir t.t. o pabaigoj 4 geros lieka smile.gif



Oho, kokia didelė skraistė bigsmile.gif
Labai dėkoju už paaiškinimus. Jau lyg ir gaunasi man, bet kad smulkiai labai, nes siūlai mano ploni... Kad atrodytų kaip toj pavyzdžio nuotraukoj, tai neįsivaizduoju kokio čia storumo virbalų reiktų.. O siūlai tai iš arti pritrauktoj nuotraukoj neatrodo stori g.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 06, 12:41)
prasom, ka tik nuo virbalu bet spalva cia man ne tokia gavosi nuotraukoj, realybej toookia grazi turkio...

Tynka as mezgiau is kid mocheros 5 numerio virbalais tai uzdejau 127 akis, pirma eile mezgiau: viena nukeliam, 5 sumegztos 1 gera ir t.t. pabaigoj 1 gera lieka. 3 eile: 1 nukeliam, 3 geros tada 5 sumegztos ir t.t. o pabaigoj 4 geros lieka smile.gif


žiūriu labai populiarus raštas smile.gif aš irgi pradėjau tokiu raštu narpliot, bet aš iš kraštų, kur ne po 5 akis lieka, išmezgu po 3 akis. Pirma nukelta, po to 3 išmegztos iš 3, toliau gera ir 5 iš 5 ir t.t. Kol kas man visai normaliai atrodo.
Tik pirmą kartą mezgu su tokiais plonais siūlais ir storais virbalais, vos sugrabalioju doh.gif
Atsakyti
4u.gif La Perla,na labai grazus is siltai atrodantis salis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image

Mano dar tik įpusėtas šalis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 07 spalio 2008 - 12:00
Raštelio nelabai matosi,bet jau spalvytė wub.gif Bus šiltutis,minkštutis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 07, 14:00)
user posted image

Mano dar tik įpusėtas šalis smile.gif

Ach,kaip gražu.Pamačiau,ir kilo noras savąjį permegzt doh.gif .Čia tokie siūliukai margi?Laabai gražiai atrodys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eugute... @ 2008 02 22, 14:21)
stai schemute smile.gif  user posted image

Sveikutes smile.gif . Ir aš noriu šitos schemutės į až. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 07, 13:00)
user posted image

Mano dar tik įpusėtas šalis smile.gif


o gal rasteli galima sito 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiuška5 @ 2008 10 06, 16:38)
žiūriu labai populiarus raštas smile.gif aš irgi pradėjau tokiu raštu narpliot, bet aš iš kraštų, kur ne po 5 akis lieka, išmezgu po 3 akis. Pirma nukelta, po to 3 išmegztos iš 3, toliau gera ir 5 iš 5 ir t.t. Kol kas man visai normaliai atrodo.
Tik pirmą kartą mezgu su tokiais plonais siūlais ir storais virbalais, vos sugrabalioju  doh.gif


Reiks ir taip pabandyt, dėkui 4u.gif
Aš irgi bandau narpliot plonus siūlus storais virbalais- tai dzieve dzieve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(timam @ 2008 10 07, 17:45)
o gal rasteli galima sito  4u.gif


DOVYDOS šalio raštelis - 337 žinutė
http://www.supermama...?...7820&st=336

Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 07, 13:00)
Mano dar tik įpusėtas šalis smile.gif


O kokie cia siuliukai tokie grazus ,kokios firmos ? Cia Kid mohera ax.gif
Atsakyti