Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(fiona35 @ 2008 10 04, 13:05)
Patarkit man,mergaitės. ax.gif Įpusėjau štai tokį šalį,ir dabar esu gilioj nežinioj ,kaip jį užbaigt?Ar palikt kraštus tokius,ar apnert,ar apmegzt kitu raštu?Kutų nenoriu. Dabar kažkaip riečiasi,o gal išplovus bus gerai,ir nieko nedaryt? g.gif
user posted image

Gaila, bet nesimato nuotraukos unsure.gif

Jau matosi tongue.gif
As tai irgi visada apneriu galus vaseliu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 04 spalio 2008 - 17:02
fiona35, as visada kokias 5-6 eiles ripsu pamezgu, o be to ir kokias 3-4 akis is krastu, kad lygus butu smile.gif
Atsakyti
user posted image


Dar norėjau dėl šito rašto paklausti- o kaip reikia megzti pirmąsias ir paskutines akis eilėse, kai gaunasi kad reikia sumegzti kartu mažiau nei 5 akis? Na ten ir schemoj matosi, nukirstos 2 /3 akys.. Kaip tada?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 05 spalio 2008 - 07:00
QUOTE(-Tynka- @ 2008 10 05, 07:56)
user posted image
Dar norėjau dėl šito rašto paklausti- o kaip reikia megzti pirmąsias ir paskutines  akis eilėse, kai gaunasi kad reikia sumegzti kartu mažiau nei 5 akis? Na ten ir schemoj matosi, nukirstos 2 /3 akys.. Kaip tada?


As mezgiau gerosiom akimis. Be to, kad palengvinti sau darba 3 ir 4 eiles mezgiau lygiai, t.y. nesumegzdama po 5 akis. Atrodo graziai ir mezgasi greiciau tongue.gif Jau 4 salius taip nuraizgiau, is ju tik vienas man liko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2008 10 05, 04:06)
As mezgiau gerosiom akimis.  Be to, kad palengvinti sau darba 3 ir 4 eiles mezgiau lygiai, t.y. nesumegzdama po 5 akis. Atrodo graziai ir mezgasi greiciau tongue.gif  Jau 4 salius taip nuraizgiau, is ju tik vienas man liko g.gif


Bet vis vien smalsu- kaip turėtų būti pagal schemą? Ten gi ne gerosios pavaizduotos ax.gif
3 ir 4 tąsias eiles lygiai- t.y. tik gerosiomis? O po 4tos vėl eina 1? unsure.gif
O kaip 2a eilė- blogosiomis akimis, kaip kad čia buvo rašyta?

Va kiek daug neaiškumų man kyla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2008 10 05, 16:47)
Bet vis vien smalsu- kaip turėtų būti pagal schemą? Ten gi ne gerosios pavaizduotos  ax.gif
3 ir 4 tąsias eiles lygiai- t.y. tik gerosiomis? O po 4tos vėl eina 1?  unsure.gif
O kaip 2a eilė- blogosiomis akimis, kaip kad čia buvo rašyta?



Taip, is geros puses - gerosiomis, is blogos - blogosiomis, o po 4 vel 1 eina. O del schemos man net klausimu nekilo, nes negraziai gi atrodys sumegztos kelios akys g.gif Pabandyk pavyzdeli numegzti, pamatysi - viskas gaunasi liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2008 10 05, 14:31)
Taip, is geros puses - gerosiomis, is blogos - blogosiomis, o po 4 vel 1 eina.  O del schemos man net klausimu nekilo, nes negraziai gi atrodys sumegztos kelios akys g.gif  Pabandyk pavyzdeli numegzti, pamatysi - viskas gaunasi liuks smile.gif


Bandžiau ir dar bandysiu, kol pavyks gražiai biggrin.gif Labai ačiū už pagalbą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 02, 20:03)
Ilgas pukuotas dryziukas
user posted image
user posted image
user posted image


4u.gif labai gtazus dryziukas mirksiukas.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
[b]valentinuke/b] jau tuoj tuoj baigiu sita sali kur rasteli paaiskinai, kas idomiausia tai turiu beveik toki pat nusimezgusi bet ten penkios akys sumezgamos ir is ju kiekvienos ismezgama po viena o cia sitam rasteli iskart is visu penkiu ismezgamos 5 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 06, 11:54)
[b]valentinuke/b] jau tuoj tuoj baigiu sita sali kur rasteli paaiskinai, kas idomiausia tai turiu beveik toki pat nusimezgusi bet ten penkios akys sumezgamos ir is ju kiekvienos ismezgama po viena o cia sitam rasteli iskart is visu penkiu ismezgamos 5 smile.gif


4u.gif tai saunu lauksim rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 10 06, 10:38)
4u.gif tai saunu lauksim rezultato mirksiukas.gif

prasom, ka tik nuo virbalu bet spalva cia man ne tokia gavosi nuotraukoj, realybej toookia grazi turkio...

Tynka as mezgiau is kid mocheros 5 numerio virbalais tai uzdejau 127 akis, pirma eile mezgiau: viena nukeliam, 5 sumegztos 1 gera ir t.t. pabaigoj 1 gera lieka. 3 eile: 1 nukeliam, 3 geros tada 5 sumegztos ir t.t. o pabaigoj 4 geros lieka smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 06, 12:41)
prasom, ka tik nuo virbalu bet spalva cia man ne tokia gavosi nuotraukoj, realybej toookia grazi turkio...

Tynka as mezgiau is kid mocheros 5 numerio virbalais tai uzdejau 127 akis, pirma eile mezgiau: viena nukeliam, 5 sumegztos 1 gera ir t.t. pabaigoj 1 gera lieka. 3 eile: 1 nukeliam, 3 geros tada 5 sumegztos ir t.t. o pabaigoj 4 geros lieka smile.gif
user posted image


kaip gražu wub.gif ir spalvytė nenuobodi ir raštelis thumbup.gif
Atsakyti