Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

sveikos mirksiukas.gif
ir mane sitas rastelis suzavejo wub.gif jis mezgasi labai greitai.
siaip jis mano pirmas blynas, vibalais nemokejau megzti, kazkaip daugiau vaseliu narpliodavau. be jusu pagalbos nebutu pavyke, nes is tos schemos nieko nesuprantu schmoll.gif dabar mezgu toki pati sesei.
labai mielas gavosi , minkstutis toks bigsmile.gif gaila nuotraukos nemoku ikelti ax.gif
sekmes visoms 4u.gif labai grazus jusu darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 09 30, 20:24)

Sakykit,o kaip 2,4, ir visos kitos lyginės eilės mezgasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2008 10 01, 17:18)
Sakykit,o kaip 2,4, ir visos kitos lyginės eilės mezgasi?  g.gif


isvirksciosiomis akimis.
Is praktikos galiu pasakyti, kad man graziau, jeigu:
1, 5, 9, 13 ir t.t. - gerosios
visos lygines - isvirksciosios
3, 11 ir t.t - pagal ta rasta (kaip schemuteje 1 eile): 5 sumegzti ir is ju ismegzti 5 geras (geroji, uzmetimas, geroji, uzmetimas, geroji).
7, 15 ir t.t - pagal ta rasta (kaip nurodyta schemuteje 3 eile)


Aisku, jei siulai storesni ir mezgama su storais virbalais, galima ir kiekviena nelygine eile kartoti rasta.
Atsakyti
Sveikos mezgejeles,

turiu labai paprasta, gal kam pasirodys kvaila klausima blush2.gif is kart atsiprasau 4u.gif
noriu nusimegzti skraiste, bet nezinau, kaip ji pradeta: ar i ilgi ar i ploti megzta? g.gif
user posted imageuser posted image]My Webpage[/URL]
labai prasau pagalbos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa@: 02 spalio 2008 - 10:38
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 02, 11:35)
Sveikos mezgejeles,

turiu labai paprasta, gal kam pasirodys kvaila klausima  blush2.gif is kart atsiprasau  4u.gif
noriu nusimegzti skraiste, bet nezinau, kaip ji pradeta: ar i ilgi ar i ploti megzta? g.gif
user posted imageuser posted image]My Webpage[/URL]
labai prasau pagalbos 4u.gif

Jei skaitai rusiškai, tai viską surašytą rasi ČIA
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 10 02, 11:44)
Jei skaitai rusiškai, tai viską surašytą rasi ČIA


aciu tau labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ilgas pukuotas dryziukas
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 02, 18:03)
Ilgas pukuotas dryziukas


grozis wub.gif as biski tundra ale paklausiu, cia virbaliais ar vaseliu blush2.gif
Atsakyti
as irgi narplioju dryzuota salika,kolkas turiu tik tiek:
user posted image
Atsakyti
Ir aš tokio šalio, kaip tas baltas užsimaniau...
Atsakyti
Patarkit man,mergaitės. ax.gif Įpusėjau štai tokį šalį,ir dabar esu gilioj nežinioj ,kaip jį užbaigt?Ar palikt kraštus tokius,ar apnert,ar apmegzt kitu raštu?Kutų nenoriu. Dabar kažkaip riečiasi,o gal išplovus bus gerai,ir nieko nedaryt? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2008 10 04, 13:05)
Patarkit man,mergaitės. ax.gif Įpusėjau štai tokį šalį,ir dabar esu gilioj nežinioj ,kaip jį užbaigt?Ar palikt kraštus tokius,ar apnert,ar apmegzt kitu raštu?Kutų nenoriu. Dabar kažkaip riečiasi,o gal išplovus bus gerai,ir nieko nedaryt? g.gif


Labas, labai grazus salis! As visus krastus apneriu vaseliu be uzmetimo, ir dar kokia eilute ar dviem, kad pakrastelis dantytas butu. Man taip graziau mirksiukas.gif o be to kiek prilaiko sali, ir jis ne taip tempiasi i ilgi. Taigi sekmes kuryboje!
Atsakyti