Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(egle.k.k @ 2008 09 29, 08:20)
Bandau rodytis su savo pirmuoju darbeliu  blush2.gif
šalis1
šalis2


Labai grazus sali, toks plonytis, siltas thumbup.gif

O cia mano skraiste, tik spalvyte tai tamsiai zalia doh.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 09 29, 10:20)
Bandau rodytis su savo pirmuoju darbeliu  blush2.gif
šalis1
šalis2


4u.gif na kaip pirmas salis tai labai vykes isejo saunuole mirksiukas.gif grazu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ausriuks @ 2008 09 29, 10:31)
Labai grazus sali, toks plonytis, siltas  thumbup.gif

O cia mano skraiste, tik spalvyte tai tamsiai zalia  doh.gif

user posted image


thumbup.gif labai graziai atrodo,gal galietum rasteli imest mirksiukas.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 09 29, 08:50)
4u.gif na kaip pirmas salis tai labai vykes isejo saunuole mirksiukas.gif grazu 4u.gif
Papildyta:
thumbup.gif labai graziai atrodo,gal galietum rasteli imest mirksiukas.gif  thumbup.gif  wub.gif



Aciu, o mezgiau pagal sita mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
4u.gif aciu bandysiu narpliot g.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2008 09 26, 19:59)
Taip, apie tai kalbu, aciu, tik nezinau kur galeciau siuos zurnalus rast  g.gif
aciu, reiks pasiieskot  4u.gif

aš turiu kompiutery, bet nežinau, kaip atsiųsti blush2.gif galiu į el.paštą įmesti, jei dar reikia
Atsakyti
merginos, bukit geros paaiskinkit ar as gerai suprantu sita rasteli: penkias akis sumezgam kartu gaunam viena gera aki o tada is tos pacios skylutes kur tos 5 sumegztos dedam uzmetima, gera aki, uzmetima, ir gera? ar ne? g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 30 rugsėjo 2008 - 19:26
QUOTE(La Perla @ 2008 09 30, 21:24)
merginos, bukit geros paaiskinkit ar as gerai suprantu sita rasteli: penkias akis sumezgam kartu gaunam viena gera aki o tada is tos pacios skylutes kur tos 5 sumegztos dedam uzmetima, gera aki, uzmetima, ir gera? ar ne?  g.gif
user posted image
user posted image


Taip teisingai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 09 30, 19:29)
Taip teisingai mirksiukas.gif

aciu saulele 4u.gif
Atsakyti
tas baltas salikas tai nuostabus reiks kada pabandyt ,o dabar pradejus vaseliu skraiste kai pabaiksiu idesiu foto smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Sitas baltas salikas bigsmile.gif nuostabus tikrai, reiks ir man pabandyt, gerai kad storu siulu reik, nes suy plonais as sunkiai susidraugauju schmoll.gif dabar pradejau megzt sali is plonu macheros sali, tokiu rasteliu, kur cia buvo placiai isreklamuotas, tai iskarto labai pasigailejau, kad isvis pradejau, nes maniau be pavasario salio nebus doh.gif bet dabar jau geriau, kazkaip visai nieko, gal ir gericiau bus tas salis nei pavasaris lotuliukas.gif

Sekmes visom kuryboj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 09 30, 20:24)
merginos, bukit geros paaiskinkit ar as gerai suprantu sita rasteli: penkias akis sumezgam kartu gaunam viena gera aki o tada is tos pacios skylutes kur tos 5 sumegztos dedam uzmetima, gera aki, uzmetima, ir gera? ar ne?  g.gif
user posted image


gal kokius 4 meginius dariau, kol gavau butent ta rasteli smile.gif ir tai jei nebutu buve pavyzdzio pritraukto is arti velniai zino ar buciau pradejusi mezgimo darbus. ax.gif bet va po truputi i prieki stumiuosi ir tikiuosi neuzilgo jums ji parodyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo net_nzn: 01 spalio 2008 - 10:08
QUOTE(net_nzn @ 2008 10 01, 11:07)
gal kokius 4 meginius dariau, kol gavau butent ta rasteli smile.gif ir tai jei nebutu buve pavyzdzio pritraukto is arti velniai zino ar buciau pradejusi mezgimo darbus.  ax.gif bet va po truputi i prieki stumiuosi ir tikiuosi neuzilgo jums ji parodyti smile.gif


ir aš pagal šį raštą mezgu thumbup.gif tik ne šaliką o šalį, t.y. mezgu platų, kad galėčiau per pečius apsigaubti. Puse darbo jau turiu, tikiuosi per savaitgalį pabaigti. Tada gal pasidemonstruosiu ax.gif
O šiaip raštas labai lengvas ir labai paprastai bei greitai mezgasi thumbup.gif
Atsakyti