Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(laimužėX @ 2008 09 21, 18:30)
Gal ČIA bus aiškiau  g.gif

ačiū,lekiu studijuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 16, 11:30)
Gal prieziura labiau priklauso nuo siulo, o ne nuo rasto, manau. Ar mezgi is moherio? As savo salio taip ir neploviau po mezgimo, bet po to mezgiau bolero is baltu siulu, tai ten nori nenori tenka skalbti doh.gif  lotuliukas.gif  Skalbiau su vos vos skysto skalbiklio, drungname vandneyje, labai svelniai pagniauzant, jokiu budu netrinant. dziovinti reikia patiesus lygiai. lyginti nelyginau, kazkaip neatrode kad reikia, isdziusta ir taip lygiai. kitos lygina su garais is lygintuvo, gal dar per merle patiese. slapia mezgini visada galima paformuoti. Jei salis ar skara megzti kokiu nors "formininiu" rastu, pvz lapeliais, galima mezgini istempti ir prismaigstyti adatelemis ir leisti issziuti - taip isdziusta lygiai, matosi rastas. Jei pagooglintum "lace blocking", ismestu daug nuorodeliu, kaip tai daroma su visokiais niuansais. Vienas is tokiu psl su aprasymu ir nuotraukom cia

oho, kiek prirasiau biggrin.gif

p.s. beje, kuo laisvesnis mezginys, tuo daugiau sansu kad keisis mezginio forma.

Dar viena vietele su iliustracijom, kaip viska graziai atlikti 4u.gif

Jungiuosi ir as mergaites i Jusu gretas 4u.gif
daznai ilendu tik nerasydavau, mano hobis tas pats 4u.gif
labai grazus rastas wub.gif butinai pabandysiu kaip tik nauju siulu nusipirkau blush2.gif biggrin.gif tik reikia sali didzkiui pabaigti.
noriu paklausti labiau prityrusiu mergaiciu, ar jus mezgant paprasta sali viena puse gera, kita bloga jis taip par raitosi i vidu? g.gif ar jus krastukus kaip kitaip ismezgat kad nesibanguotu? g.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(picolo @ 2008 09 22, 09:24)
Jungiuosi ir as mergaites i Jusu gretas 4u.gif
daznai ilendu tik nerasydavau, mano hobis tas pats  4u.gif
labai grazus rastas wub.gif  butinai pabandysiu kaip tik nauju siulu nusipirkau blush2.gif  biggrin.gif tik reikia sali didzkiui pabaigti.
noriu paklausti labiau prityrusiu mergaiciu, ar jus mezgant paprasta sali viena puse gera, kita bloga jis taip par raitosi i vidu? g.gif ar jus krastukus kaip kitaip ismezgat kad nesibanguotu? g.gif aciukas 4u.gif

Reikia reikia kokį kraščiuką megzt. Ir atnarą kaip megztiniui reikia megzt, nes laaaaabai riečiasi ir visą vaizdą gadina. Galima megzti ripsu (kai visose eilėse vien gerom ar vien blogom - rezultatas tas pats tongue.gif ), galima perliniu (geros blogos, o kitoj eilės sukeist - kur geros , ten blogos, o kur blogos, ten geros).
Aš pasirenku kokį raščiuką, kuriame būtų ir gerų, ir blogų, ir kokių kiaurymių. Visokių raštų galima prisižvejot, tik kantrybės reikia mirksiukas.gif .
Atsakyti
Pagaliau prisiruosiau nufotografuoti savo darbelius.
Rodau smile.gif

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O cia mano darbeliai: www.vikart.lt
Atsakyti
K_margo, na ir "užvertei" mus savo grožybėmis wub.gif wub.gif Per visas temas raibuliuoja tavo rankom sutvertas menas smile.gif Labai gražu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Na šitas man, tai labai jau gražus. Kaip jį prižiūri? Na kaip skalbi, džiovini, ar gal lygini į plotį? Vis neapsisprendžiu ką pačai daryti su savo nusimegztu šaliku
Atsakyti
QUOTE(Saule777 @ 2008 09 24, 15:00)
user posted image

Na šitas man, tai labai jau gražus. Kaip jį prižiūri? Na kaip skalbi, džiovini, ar gal lygini į plotį? Vis neapsisprendžiu ką pačai daryti su savo nusimegztu šaliku


Skalbiu rankom, paskui pamirkau neskiestame minkstyklyje, issausiniu ranksluosciu ir dziovinu istiesta t.p. ant ranksluoscio. Nieko nelyginu, tik biski tenka paplusiet kol isdelioju ir priduodu forma smile.gif
Sekmes smile.gif

http://www.vikart.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 24 rugsėjo 2008 - 14:25
QUOTE(K_margo @ 2008 09 24, 12:11)
Pagaliau prisiruosiau nufotografuoti savo darbelius.
Rodau  smile.gif

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O cia mano darbeliai: www.vikart.lt


bigsmile.gif kaip grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 09 24, 15:24)
Skalbiu rankom, paskui pamirkau neskiestame minkstyklyje, issausiniu ranksluosciu ir dziovinu istiesta t.p. ant ranksluoscio. Nieko nelyginu, tik biski tenka paplusiet kol isdelioju ir priduodu forma  smile.gif
Sekmes  smile.gif

http://www.vikart.lt



Labai TAU ačiū, tavo darbeliai tokie gražus. Bandysiu pasinaudoti tavo patarymu.
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 09 16, 13:50)
o man niekaip šitas raštas nesigauna... verysad.gif
Turiu 5 akis, iš jų (per visas 5 ) išmezgu vieną, o paskui ką bedaryčiau, gaunasi nesamonė...
Ar gali man, durnai, kas nors paaiškinti.
1. ant kairio virbalo turiu mezginį;
2. per 5 kairio virbalo akis išmezgu gerąją akį, ji lieka ant dešnio virbalo.
3. kaip daryti tą nuleidimą (čia reiškia, kad tą išmegztą akį turiu pagražinti ant kairio virbalo) ar kaip???
4. Kaip tas akis išmegzti, tai visai mistika. Kai suprantu, jas iš vieno taško reikia išmegzti, bet nė velnio nesigauna.

Žodžiu, labai parašau pagalbos, nes jau naktim nemiegu, per šitą raštą, prisireikė man jį išmegzti nors tu ką....
Papildyta:

sveikutes auksarankes 4u.gif
mane sitas salikelis suviliojo, nu labai jau grazus wub.gif sendiena vakare tureciau pabaigti ax.gif
Atsakyti
Kiek čia šalikų ir apykalių rolleyes.gif http://picasaweb.goo...taPescocinhos2#

Man labai patiko šis, ir raštas, ir puošimo idėja (vaikams pvz) http://picasaweb.goo...105598867415794
Atsakyti
labai labai grazus salis http://public.fotki....i/p9150004.html
ar cca jis megztas "5 is 5"? ax.gif
Kokio numerio virbalais reiktu megzti? ir kokie siuliukai?
Atsakyti