Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

o man niekaip šitas raštas nesigauna... verysad.gif
Turiu 5 akis, iš jų (per visas 5 ) išmezgu vieną, o paskui ką bedaryčiau, gaunasi nesamonė...
Ar gali man, durnai, kas nors paaiškinti.
1. ant kairio virbalo turiu mezginį;
2. per 5 kairio virbalo akis išmezgu gerąją akį, ji lieka ant dešnio virbalo.
3. kaip daryti tą nuleidimą (čia reiškia, kad tą išmegztą akį turiu pagražinti ant kairio virbalo) ar kaip???
4. Kaip tas akis išmegzti, tai visai mistika. Kai suprantu, jas iš vieno taško reikia išmegzti, bet nė velnio nesigauna.

Žodžiu, labai parašau pagalbos, nes jau naktim nemiegu, per šitą raštą, prisireikė man jį išmegzti nors tu ką....


Papildyta:
QUOTE(Rife @ 2008 07 11, 15:02)
Šalio raštas
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.k.k: 16 rugsėjo 2008 - 12:51
QUOTE(eya @ 2008 09 16, 12:30)
Gal prieziura labiau priklauso nuo siulo, o ne nuo rasto, manau. Ar mezgi is moherio? As savo salio taip ir neploviau po mezgimo, bet po to mezgiau bolero is baltu siulu, tai ten nori nenori tenka skalbti doh.gif  lotuliukas.gif  Skalbiau su vos vos skysto skalbiklio, drungname vandneyje, labai svelniai pagniauzant, jokiu budu netrinant. dziovinti reikia patiesus lygiai. lyginti nelyginau, kazkaip neatrode kad reikia, isdziusta ir taip lygiai. kitos lygina su garais is lygintuvo, gal dar per merle patiese. slapia mezgini visada galima paformuoti. Jei salis ar skara megzti kokiu nors "formininiu" rastu, pvz lapeliais, galima mezgini istempti ir prismaigstyti adatelemis ir leisti issziuti - taip isdziusta lygiai, matosi rastas. Jei pagooglintum "lace blocking", ismestu daug nuorodeliu, kaip tai daroma su visokiais niuansais. Vienas is tokiu psl su aprasymu ir nuotraukom cia

oho, kiek prirasiau biggrin.gif

p.s. beje, kuo laisvesnis mezginys, tuo daugiau sansu kad keisis mezginio forma.

Dar viena vietele su iliustracijom, kaip viska graziai atlikti 4u.gif

Labai tau AČIŪ

egle.k.k,
Mane pamokė, tai ir aš galiu tuo pačiu atsilyginti:
Turi 5 akis, iš jų (per visas 5 ) išmezgi 1 gerai, 1 užmetimas, 1 gerai, 1 užmetimas ir dar 1 gerai. Gal supratai???????????????? Ir turėtų geria gautis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule777: 16 rugsėjo 2008 - 13:09
QUOTE(egle.k.k @ 2008 09 16, 13:50)
o man niekaip šitas raštas nesigauna... verysad.gif


Viska darai gerai, Saule777 irgi teisingai parase. Esme tame, kad kai sumezgineji tas 5 akis, ju reikia nepaleisti is karto, jos lieka ant kairio virbalo. Perveri virbala per 5 akis, istrauki 1 aki, tada nepaleidus tu 5 padarai ant desinio virbalo uzmetima, tada dar karta ismezgi tas pacias 5 akis (tiesiog istrauki siula dar karta per jas), dar 1 uzmetimas ant desinio virbalo, dar karta ismezgi tas pacias 5 akis ir tada jau jas paleidi. ir eini toliau. zodziu, is 5 akiu is karto gauni 5 (3 is ju ismegztos, 2 uzmetimu pavidalu). Na lyg ir visas mokslas g.gif biggrin.gif Bandyk dar, jei LABAi nori, pavyks! thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri uzmatet aprasyma,kaip toki megzti? turiu daug margu siulu,tai sunaudociau ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 16, 15:27)
Viska darai gerai, Saule777 irgi teisingai parase. Esme tame, kad kai sumezgineji tas 5 akis, ju reikia nepaleisti is karto, jos lieka ant kairio virbalo. Perveri virbala per 5 akis, istrauki 1 aki, tada nepaleidus tu 5 padarai ant desinio virbalo uzmetima, tada dar karta ismezgi tas pacias 5 akis (tiesiog istrauki siula dar karta per jas), dar 1 uzmetimas ant desinio virbalo, dar karta ismezgi tas pacias 5 akis ir tada jau jas paleidi. ir eini toliau. zodziu, is 5 akiu is karto gauni 5 (3 is ju ismegztos, 2 uzmetimu pavidalu). Na lyg ir visas mokslas g.gif  biggrin.gif Bandyk dar, jei LABAi nori, pavyks! thumbup.gif  biggrin.gif


Labai ačiū 4u.gif puikiai gavisu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 21:45)
gal kuri uzmatet aprasyma,kaip toki megzti? turiu daug margu siulu,tai sunaudociau ax.gif

user posted image
user posted image


KAIP GRAŽU IR AŠ TOKIO NORĖČIAU.
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri man pagelbės, pasakis kaip mezgamas šitas raštas?

user posted image
Papildyta:
http://img378.images...01352uf4.th.jpg

Šita 4u.gif
Atsakyti
ax.gif Gal čia geriau matysis

http://img378.images...dsc01352uf4.jpg
Atsakyti
Sunaudosime siūlų likučius ir pasipuošime rudeniui:

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2008 09 20, 16:14)

Jei neklystu , tai raščiukas toks:
1 eilė: kraštinė akis, užmetimas, 2 akys suimamos į kairę (paprastai), užmetimas, 2 suimamos ir taip kartojama iki galo, paskutinė akis išmezgama gerai.
2 eilė: kraštinė akis, 2 suimamos gerąja t.y. iš pirmoj eilėj suimtų ir užmetimo išmezgama viena (užmetimas turi būti ant viršaus, virbalą įkišti iš kitos pusės - ne iš dešinės į kairę, bet iš kairės į dešinę), užmetimas, 2 suimamos kaip aprašyta, užmetimas ...
Abejoju ar man čia pripaisčius patapo aiškiau lotuliukas.gif blush2.gif .

Daliute, labai simpatiškas modeliukas, labai tinka rudeniui wub.gif .
Atsakyti
mergaitės,gal kuri žinote ir galite paaiškinti šį raštą? pagal schemą niekaip nesigauna blush2.gif ar blush2.gif čia schema netiksli? ar aš kažką netaip darau? g.gif
user posted image

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gida @ 2008 09 21, 18:25)
mergaitės,gal kuri žinote ir galite paaiškinti šį raštą? pagal schemą niekaip nesigauna  blush2.gif  ar blush2.gif  čia schema netiksli? ar aš kažką netaip darau?  g.gif

ačiū  4u.gif

Gal ČIA bus aiškiau g.gif
Atsakyti