Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(janike1 @ 2008 08 29, 19:09)
Netiketai, dailus salikelis thumbup.gif  4u.gif

aciu aciu blush2.gif
Atsakyti
user posted image

help.gif help.gif
Gal kas galit dar karta aiskiau paaiskint, visur ieskau sito rastelio, nes niekaip nesigauna...

As darau taip:
uzdedu akis - storesniu siulu...
tada plonesniu mezgu viska blogom akim
tada darau gelytes - na is5 ismezgu 5 + viena gera ir vel is 5 ismezgu 5...
tada mezgu storesniu siulu viska blogom...

Ir tada stop... cry.gif

ka daryt toliau? doh.gif
1. Jeigu noriu megzt plonesniu siulu - jis ne toj pusej - nebent imt kita kamuoli arba kitoj pusej nutraukt -bet kaip tada suslept galus
2. Jeigu darau gelytes - jos jau gaunasi per puse su storu siulu...
3. Jeigu numegzciau dar viena eile gerom akim - tada gelytes gautusi ne is tos puses...

Kur as darau klaida?

Koki 10 kartu bandziau - nu neiseina - nors nusauk verysad.gif
Atsakyti
aaagnex, turiu tokį aprašymą šio rašto, pabandyk 4u.gif Aš mezgiau vienu siūlu, dviem nebandžiau unsure.gif

1 eilė: "Como" siūlais (čia storesni kaip suprantu)megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.
Kai baigsite, šalį apnerkite "Como" siūlais.
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2008 09 06, 08:02)
aaagnex, turiu tokį aprašymą šio rašto, pabandyk 4u.gif Aš mezgiau vienu siūlu, dviem nebandžiau unsure.gif

1 eilė: "Como" siūlais (čia storesni kaip suprantu)megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.
Kai baigsite, šalį apnerkite "Como" siūlais.


Toki radau, bet kitaip gaunasi, o savo akim maciau siulu parduotuvej numegzta taip kaip idejau pries tai paveiksliuka pries tai...
Jei jau tikrai niekas negalesit man pasakyt - bandysiu dar nuejus i parduotuve pardaveja kamantinet - gal ji paaiskins man kaip padaryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 09 06, 08:10)
Jei jau tikrai niekas negalesit man pasakyt - bandysiu dar nuejus i parduotuve pardaveja kamantinet - gal ji paaiskins man kaip padaryt unsure.gif

Pabandyk šitą variantą (į kitą temą įdėjau)
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 09 06, 08:10)
Toki radau, bet kitaip gaunasi, o savo akim maciau siulu parduotuvej numegzta taip kaip idejau pries tai paveiksliuka pries tai...
Jei jau tikrai niekas negalesit man pasakyt - bandysiu dar nuejus i parduotuve pardaveja kamantinet - gal ji paaiskins man kaip padaryt unsure.gif

Aš mezgu virbalais su valu ir kas kažkelintą eilę reikia apsukti mezginį ir megzti iš kito krašto (kai siūlas lieka kitam gale tas, kuriuoreik megzt). Nežinau, ar aiškiai čia aš parašiau g.gif Jei kas, klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 09 05, 22:56)
user posted image

help.gif  help.gif
Gal kas galit dar karta aiskiau paaiskint, visur ieskau sito rastelio, nes niekaip nesigauna...

As darau taip:
uzdedu akis - storesniu siulu...
tada plonesniu mezgu viska blogom akim
tada darau gelytes - na is5 ismezgu 5 + viena gera ir vel is 5 ismezgu 5...
tada mezgu storesniu siulu viska blogom...

Ir tada stop... cry.gif

ka daryt toliau?  doh.gif
1. Jeigu noriu megzt plonesniu siulu - jis ne toj pusej - nebent imt kita kamuoli arba kitoj pusej nutraukt -bet kaip tada suslept galus
2. Jeigu darau gelytes - jos jau gaunasi per puse su storu siulu...
3. Jeigu numegzciau dar viena eile gerom akim - tada gelytes gautusi ne is tos puses...

Kur as darau klaida?

Koki 10 kartu bandziau - nu neiseina - nors nusauk  verysad.gif

jei teisingai supratau gaunasi 2 eilutės plonu siūlu ir viena eilutė storu ar atviškčiai
aš galvoju ūkiškai - kas trukdo megzti dviem iš skirtingų pusiu prikabintais storais (ar atvirškčiai - plonais) siūlais g.gif viena karta imi iš vienos pusės storą siūlą, o kita karta - iš kitos... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 13 rugsėjo 2008 - 11:01
Labas, kažkur mačiau tokį šalikėlį kur šonai buvo suvarstyti megztais raišteliais ir ant jų galima jį sutraukti, bet neberandu tokioje daugybėje grožybių. Gal jūs žinote kur randasi help.gif
Atsakyti
Linyt, ar šitas? http://picasaweb.goo...490766812121570
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 09 15, 00:30)


Taip, Virbalai, šitas drinks_cheers.gif
Ačiū labai wub.gif
yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 07 11, 15:02)
Šalio raštas
user posted image
user posted image


Užsikrėčiau ir aš. Pagal šį pavyzdį pradėjau megzti. Tik virbalai pas mane Nr.10, tai gaunasi truputi smulkesnis, bet man labai gražus. Bet kažkaip jis man susitraukia, gal kai išsiplaus jis įgaus formą? O gal per mažai akių uždėjau, jų pas mane apie 90.
PRAŠAU, gal galite patarti:
1. Su kuo plauti?
2. Kaip džiovinti?
3. Ar reikia lyginti?
Atsakyti
QUOTE(Saule777 @ 2008 09 16, 10:50)
Užsikrėčiau ir aš. Pagal šį pavyzdį pradėjau megzti. Tik virbalai pas mane Nr.10, tai gaunasi truputi smulkesnis, bet man labai gražus.  Bet kažkaip jis man susitraukia, gal kai išsiplaus jis įgaus formą? O gal per mažai akių uždėjau, jų pas mane apie 90.
         PRAŠAU, gal galite patarti:
         1. Su kuo plauti?
         2. Kaip džiovinti?
         3. Ar reikia lyginti?


Gal prieziura labiau priklauso nuo siulo, o ne nuo rasto, manau. Ar mezgi is moherio? As savo salio taip ir neploviau po mezgimo, bet po to mezgiau bolero is baltu siulu, tai ten nori nenori tenka skalbti doh.gif lotuliukas.gif Skalbiau su vos vos skysto skalbiklio, drungname vandneyje, labai svelniai pagniauzant, jokiu budu netrinant. dziovinti reikia patiesus lygiai. lyginti nelyginau, kazkaip neatrode kad reikia, isdziusta ir taip lygiai. kitos lygina su garais is lygintuvo, gal dar per merle patiese. slapia mezgini visada galima paformuoti. Jei salis ar skara megzti kokiu nors "formininiu" rastu, pvz lapeliais, galima mezgini istempti ir prismaigstyti adatelemis ir leisti issziuti - taip isdziusta lygiai, matosi rastas. Jei pagooglintum "lace blocking", ismestu daug nuorodeliu, kaip tai daroma su visokiais niuansais. Vienas is tokiu psl su aprasymu ir nuotraukom cia

oho, kiek prirasiau biggrin.gif

p.s. beje, kuo laisvesnis mezginys, tuo daugiau sansu kad keisis mezginio forma.

Dar viena vietele su iliustracijom, kaip viska graziai atlikti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 16 rugsėjo 2008 - 11:36