Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(lavaza @ 2008 08 22, 15:04)
Pati skraiste is galvos, tik pati rasta is zurnalo paemiau, "kriauklytes" vadinasi, skanerio neturiu tai negaliu schemos ikelti. O seip rastas is mazos "Dianos" Nr. 2007/9, kuria neseniai nusipirkau knygyne  mirksiukas.gif



Ok, ačiū, ieškosim biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Grazina25 gal gali pasakyti savo salikeliu rasta ?(
Atsakyti
Tai štai ir mano šalis.Labai nemuškit šalį mezgiau pirmą kartą ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
smile.gif saunuole,grazu,na kai pirmas blinas tai visai neprisviles biggrin.gif darbuokis toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 08 26, 10:04)
Tai štai ir mano šalis.Labai nemuškit šalį mezgiau pirmą kartą ax.gif
[



Jo... nepasakyčiau kad čia pirmas šalis biggrin.gif ir mušt nelabai yra už ką thumbup.gif
Čia virbalais?
Atsakyti
Virbalais,virbaliukais biggrin.gif mimka,valentinuke ačiū kad pastebėjot ir kad nemušat bigsmile.gif
Atsakyti
veikos šalių kūrėjos smile.gif

Prisižiūrėjau visokių grožių ir pradėjau pati megzti. tiesa užsimaniau moherio "statkevičiškos" uknelės, bet nusprendžiau, kad gal pradėsiu nuošalio biggrin.gif

Bet vat ištiko mane tokia bėda. Nusipirkau kid moherio, pradėjau megzti ir įtariu, kad turiu lengva elegiją šiam gėriui. Kai tik paimu mezginį pradeda akis perštėt, nosį kutenti. verysad.gif. Na bandysiu mezginį pabaigti, bet nežinau kaip čia seksi tą šalį dėvėti....
Nuotrauką vėliau įdėsiu smile.gif
Atsakyti
egle.k.k mezgant ir man nosį kutena,bet nešiojant viskas čiki thumbup.gif Kai mezgi pūkeliai daugiau ir aukščiau pakyla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 08 26, 16:31)
egle.k.k mezgant ir man nosį kutena,bet nešiojant viskas čiki thumbup.gif Kai mezgi pūkeliai daugiau ir aukščiau pakyla mirksiukas.gif


Na labai tikiuosi, kad bus kaip sakai ir nešiojant problemų nekils smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.k.k: 26 rugpjūčio 2008 - 15:43
raštas imtas is sitos serveteles

user posted image



user posted image

ilgai nerasiau nes pas mama kompo nera blush2.gif
Atsakyti


Netiketai, dailus salikelis thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiuks 4u.gif Stengiuosi ax.gif
Atsakyti