Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(rimusia @ 2008 05 18, 13:18)
Mano katik baigtas  blush2.gif
[URL=user posted image][/URL]
nesigauna,idedu nuoroda http://public.fotki....le/img0740.html


Salis thumbup.gif
rimusia, gal galetum rasteli idet? Pas rusaites maciau irgi merginos sali sita mezge, man taip grazu, bet schemutes kazkaip ir neuztikau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2008 07 16, 16:03)
Salis  thumbup.gif
rimusia, gal galetum rasteli idet? Pas rusaites maciau irgi merginos sali sita mezge, man taip grazu, bet schemutes kazkaip ir neuztikau  ax.gif
Mano salis megztas is knygos "Victorian lace today"

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 07 16, 22:18)
Mano salis megztas is knygos "Victorian lace today"




rimusia- aciu dideliausias 4u.gif bandysiu ismegzt..
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 05 24, 17:43)
skraistė 4m mergytei 4u.gif

user posted image
user posted image

sveikos mezgijeles.bukit geros,pagelbekit man,kaip reiktu numegsti tokia skraiste.kiek skaiciau,nieko panasaus i sia skraiste nemaciau,turiu 3.4metu mergaite ir noriu numegsti tokia skraiste,o nuo ko pradeti nezynau.butu labai aciu,jei pagelbetumete.
Atsakyti
QUOTE(superpiene @ 2008 07 18, 10:19)
sveikos mezgijeles.bukit geros,pagelbekit man,kaip reiktu numegsti tokia skraiste.kiek skaiciau,nieko panasaus i sia skraiste nemaciau,turiu 3.4metu mergaite ir noriu numegsti tokia skraiste,o nuo ko pradeti nezynau.butu labai aciu,jei pagelbetumete.

malonu kad nieko panašaus nematei biggrin.gif , čia mano pačios kūryba blush2.gif
mamos klausė - aprašyma buvau įmetus čia http://www.supermama...?...14529&st=48
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 07 18, 19:40)
malonu kad nieko panašaus nematei biggrin.gif , čia mano pačios kūryba blush2.gif
mamos klausė - aprašyma buvau įmetus čia http://www.supermama...?...14529&st=48

labai malonu,kad sio kurinio mamyte atsiliepe,kuo detaliau isnagrinesiu ir kibsiu i darba. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superpiene: 18 liepos 2008 - 20:44
tik nelabai suprantu,kiek cia akiu uzdeta aplink kakla,ir ties kuriom vietom palikta rankutems.ir kiek suprantu cia nera sudurimo,arba per sonus susiuta,nes is priekio siules nesimato.
Atsakyti
QUOTE(superpiene @ 2008 07 18, 22:00)
tik nelabai suprantu,kiek cia akiu uzdeta aplink kakla,ir ties kuriom vietom palikta rankutems.ir kiek suprantu cia nera sudurimo,arba per sonus susiuta,nes is priekio siules nesimato.

čia palikta vietos individualizavimui : kiekvieni siūlai ir skirtingo Nr virbalai trui savo išmegzto pavyzduko-mėginuko išmatavimus, todėl negaliu parašyti kaklui 40 akių schmoll.gif - vienai bus per platu (jei stori siūlai ir 6 Nr virbalai) kitai bus per siaura (jei ploni siūlai ir virbalai Nr2)
lygiai tas pats su rankų aukščiu, maždaug ties 3/4 rankovės darau iškirpima, o cm nepasakysiu - nes nežinau 4u.gif
dėl susiuvimo tai nuo tos vietos kur baigiais gilus iškirpimas priekyje mezginys dalinamas i dvi dalis : priekinę ir nugarinę ir susisiuva reikiamose vietose ; arba (galima megzti virbalais su žilka ratu) 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mezgėjėlės 4u.gif
gal kuri savo lobynuose turit šitos skraistės aprašymą g.gif Labai reikia, ieškojau osinkoj, bet dar neradau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 07 22, 19:24)
Labas vakaras, mezgėjėlės   4u.gif
gal kuri savo lobynuose turit šitos skraistės aprašymą  g.gif Labai reikia, ieškojau osinkoj, bet dar neradau  blush2.gif
user posted image


pasizvalgiau po tavo darbelius blush2.gif dabar paklausiu truputi ne i tema,gal gali placiau papasakoti apie klevini sijona,kaip ji mezgei ir ten dejei pasijoni?

nepykit merginos kad ne itema,bet labai jis man uzstrigo ir patiko nuostabus darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 07 22, 22:21)
pasizvalgiau po tavo darbelius blush2.gif dabar paklausiu truputi ne i tema,gal gali placiau papasakoti apie klevini sijona,kaip ji mezgei ir ten dejei pasijoni?

nepykit merginos kad ne itema,bet labai jis man uzstrigo ir patiko nuostabus darbelis wub.gif

Kad neteršt ne į temą, atsakiau į a.ž. Ir ačiū už gražius žodelius 4u.gif
Merginos, dar vis reikia man tos skraistės aprašymo help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
Aš irgi jau pasiruošiau žiemai lotuliukas.gif vakar vakaro darbelis ax.gif

user posted image
Atsakyti