Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

Mamytes, gal kas nere mergaitei skraiste krikstui? Mano panelei 2.3 m.. labai noreciau nunert, tik va nezinau nuo ko pradet. KAip ten reiktu platinti g.gif Rasta kaip jau ir turiu bet va koks nerimo principas doh.gif ?
GAl kas pagelbes?
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2008 07 09, 14:17)
Mamytes, gal kas nere mergaitei skraiste krikstui? Mano panelei 2.3 m.. labai noreciau nunert, tik va nezinau nuo ko pradet. KAip ten reiktu platinti  g.gif  Rasta kaip jau ir turiu bet va koks nerimo principas  doh.gif ?
GAl kas pagelbes?

Va šičia yra pačios tokios skraistelės schema su paplatinimu pabaigoj. Tik nunertos foto neturiu.
http://picasaweb.goo...006779900261394
Atsakyti
Skraistė mano mažąjai princesei. Ant modelio
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 07 09, 17:02)
Skraistė mano mažąjai princesei. Ant modelio


Ar čia su mašina megzta?
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2008 07 09, 17:18)
Ar čia su mašina megzta?

Rankom viskas, rankom lotuliukas.gif
Atsakyti
Šalikas iš Lama mosheros

user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
labas smile.gif
rife, oi koks grazus salikelis smile.gif
gal galima butu rasta gauti? wub.gif as tik pradedancioji wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niekogero:( @ 2008 07 11, 13:15)
labas smile.gif
rife, oi koks grazus salikelis smile.gif
gal galima butu rasta gauti?  wub.gif  as tik pradedancioji  wub.gif  blush2.gif


Šalio raštas
user posted image
user posted image
Atsakyti
aciu Rife, po to perziurejau visa tema ir radau smile.gif pabandziau, tik niekaip neiseina su tuo ismezgimu sad.gif nelabai suprantu kaip daryti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(niekogero:( @ 2008 07 11, 15:21)
aciu Rife, po to perziurejau visa tema ir radau smile.gif pabandziau, tik niekaip neiseina su tuo ismezgimu sad.gif nelabai suprantu kaip daryti sad.gif


Nieko sudėtingo nėra.
1 eilė- iš 5 akių išmegzti 5 akis taip: per 5 akis ištraukti akį nenuimant nuo virbalo,
užmetimas, vėl ištraukti, vėl užmetimas, vėl ištraukti vieną akį.Gaunasi naujos 5 akys, toliau 1 geroji akis ir vėl iš penkių išmegzti 5 akis

2 eilė- visos išvirkščiosios

Aš mezgiau iš labai plonų siūlų. Šalis yra 2 m ilgio ir 60 cm pločio ir sveria tik 200 gr. Labai ilgai ir lėtai mezgasi.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 07 11, 15:38)
Nieko sudėtingo nėra.
1 eilė- iš 5 akių išmegzti 5 akis taip: per 5 akis ištraukti akį nenuimant nuo virbalo,
užmetimas, vėl ištraukti, vėl užmetimas, vėl ištraukti vieną akį.Gaunasi naujos 5 akys, toliau 1 geroji akis ir vėl  iš penkių išmegzti 5 akis

2 eilė- visos išvirkščiosios

Aš mezgiau iš labai plonų siūlų. Šalis yra 2 m ilgio ir 60 cm pločio ir sveria tik 200 gr. Labai ilgai ir lėtai mezgasi.

ACIU smile.gif bandysiu kaka narplioti smile.gif
Atsakyti
p lamos mochera minkštesnė ir gal taip nesipūkuoja?
Atsakyti