Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

QUOTE(Lusasita @ 2008 05 14, 12:32)
skraiste ugtelejusiai mergaiciukei  mirksiukas.gif

user posted image
user posted image


labai grazi skraiste thumbup.gif wub.gif gal galima placiau kaip ja reiktu megzti?nes nelabai susigaudau blush2.gif
Atsakyti
AČIŪ UŽ GĖLYČIŲ PAVYZDĖLIUS. jos jau prie darbelio prisiūtos .ačiū bigsmile.gifuser posted image
Atsakyti
Noriu paklausti blush2.gif . Kai mezgate šalį/skraistę iš plonų siūlų storais virbalais ar išskalbus neišsitampo/nesusitraukia? Gal dedate kokį papildomą siūliuką g.gif ?
Atsakyti
Mano katik baigtas blush2.gif
[URL=user posted image][/URL]
nesigauna,idedu nuoroda http://public.fotki....le/img0740.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 18 gegužės 2008 - 12:22
QUOTE(rimusia @ 2008 05 18, 14:18)
Mano katik baigtas  blush2.gif
[URL=user posted image][/URL]
nesigauna,idedu nuoroda http://public.fotki....le/img0740.html

4u.gif saunus darbelis thumbup.gif ir rastas grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 05 08, 13:24)
na , kad nenumirtu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

noriu paklausti, o kiek siūlų tokiam grožiui reikia, tikriausia kaip pusantro megztuko numegzti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2008 05 16, 08:48)
Noriu paklausti  blush2.gif . Kai mezgate šalį/skraistę iš plonų siūlų storais virbalais ar išskalbus neišsitampo/nesusitraukia? Gal dedate kokį papildomą siūliuką  g.gif ?


negi nieks neatsakys? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2008 05 19, 09:48)
negi nieks neatsakys?  verysad.gif


Tai gal niekas ir nededa, jei neatsako biggrin.gif As asmeniskai nededu. O apie kokius siulus konkreciai klausi - ploni gali but ir medvilniniai. Jei apie moherį, tai aš nededu nieko. Tiesiog skalbimas atitinkamas, o po to gi nekabini, kad tįstų - patiesi kur nors lygiai, kad džiūtų. Gal dar kokių priemonių yra, kad formą laikytų, kaip pas Rimusia - Labai labai gražus šalis wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2008 05 19, 09:48)
negi nieks neatsakys?  verysad.gif


Nemaciau anksciau klausimo cool.gif - neissitampo, tik reik skalbt rankom siltam vandeny ir negrezt, o lengvai nuspaust ir ranksluostin ivyniojus nudziovint ( kazkaip as cia susakiau nelietuviskai tongue.gif ) ..dziovint patiesus kaip eya rase..
Atsakyti
Ačiukas. Aš visus mezginius taip plaunu rolleyes.gif . Planuoju megzt iš ožkos/avies 50/50 vilnos rolleyes.gif . Siūliukai labai ploni, o virbalai 4,0 rolleyes.gif . Tai ir mąsčiau, kaip vėliau šalis atrodys.
Atsakyti
mano paskutinis darbelis
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Čia tiek grožybių pridėta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O kada aš prisiruošiu nunerti nežinau blink.gif bet ateis ta diena lotuliukas.gif
Atsakyti