Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės ir skaros

sveikutės, auksarankės, skubu pasigirti, nes rytoj keliauja krikšto mamai dovanų blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2008 04 05, 21:03)
sveikutės, auksarankės, skubu pasigirti, nes rytoj keliauja krikšto mamai dovanų  blush2.gif
user posted image


man nepasididina nuotraukyte tai nelabai matosi g.gif
Atsakyti
bandau kelti didesne, jei išeis doh.gif
user posted image
Papildyta:
oi, dabar jau labai didelė doh.gif
Atsakyti
[quote=lotaa,2008 04 05, 21:11]
bandau kelti didesne, jei išeis doh.gif
labai grazu wub.gif saunuole thumbup.gif man tokiu rastu megsti saliai labai graziai atrodo,bet manes sis rastas neklauso,neiseina man jo megst.
Atsakyti
aciu, 4u.gif na mano megztos akys niekuomet neiseina lygios, matosi net kai su rastu mezgu, lygaus mezgimo isvis bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2008 04 05, 17:11)
Na, visai tinginiams  smile.gif  būna tokie spec. siūlai, kurie sumegzti taip ir atrodo. Pavadinimo nepasakysiu :/ Tokių mačiau "Casa Lanoj", tik kad kainos truputį kandžiojasi. Nors šalikėliui gal ir nedaug reiktų.

Nea, čia ne tas tinginių variantas. Mano supratimu, čia nerta. Megztas iš tų specialių siūlų visai ne taip atrodo. Normaliam garbanotam šalikui reikia 3-4 kamuoliukų siūlų, kaina apie 17 lt/vnt, tai pakankamai nepigiai gaunasi. Bet aš nė akimirkos nesigailėjau dėl pinigų - labai malonus daiktas prie kūno. Yra ir pigesnis variantas - siūlai tokie bazėj yra, ten pigesni - 6 ar 7 lt/kamuoliukas, bet ten sudėtis 100% akrilas.
Atsakyti
Lotaa, nuostabus salis wub.gif thumbup.gif . Gal ir man kada pavyks toki nusimegst doh.gif .
Atsakyti
Lotaa,grazus salikelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif

p.s o as pati taip likau be salikelio,vis ziurejau i jusu grozius, "varvejau" ax.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2008 04 05, 12:31)
Labas.Gal galite man kas nors pasakyti kaip megzti tokį šalikėlį? g.gif radau nerta bet nerti tai nelabai man patinka  schmoll.gif
user posted image

nieks nemezget tokio šalikėlio? verysad.gif
Atsakyti
Mezgėm mezgėm - reikia numegzti 1-2 eiles (tokio ilgio, kokio norėsi šalikėlio) paprastai, o trečioje- ketvirtoje eilutėje pridėti kuo daugiau akių, o tada megzti nepavargstant kol gausi reikiamo dydžio garbaną smile.gif
Ar aišku?
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 04 07, 17:48)
Mezgėm mezgėm - reikia numegzti 1-2 eiles (tokio ilgio, kokio norėsi šalikėlio) paprastai, o trečioje- ketvirtoje eilutėje pridėti kuo daugiau akių, o tada megzti nepavargstant kol gausi reikiamo dydžio garbaną smile.gif
Ar aišku?

aisku aisku lotuliukas.gif
Atsakyti
Panasus tik cia vaseliu

user posted image
Atsakyti