Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(Zhuvycia @ 2008 06 19, 16:03)
Dabar prašom užvesti naują temą - origami architektūra  lotuliukas.gif  Aš kiekvienais metais siunčiu giminėm per Kalėdas pačios darytas atvirutes, ir kiekvienais metais noriu vis kita technika jas daryti.
Jei netingėsi kada - labai prašau pasidalinti, arba bent paaiškink, kur pati išmokai, kur imi paveiksliukus ir t.t. Kuo pjaustai.

aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif


na, kol kas patingesiu blush2.gif gal kada.... O ismokau tai is visagalio interneto - netycia radau kazkada ieskodama lankstytu origami schemuciu ir "uzsikabliavau"... juodai... tada knygu dar parsisiunciau ir t.t.t.t.... Bet tas daiktas man patinka!!!
Na, as nenoriu buti ikyri, bet gal ir tavo darbelius butu galima kur pamatyti???? Kazkaip sirdis nujaucia, kad visokio gerio ir grozio esi prikurusi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Labi @ 2008 06 19, 17:33)
Aciu uz patarima taip ir padariau, tik schemos prastokai matosi  ax.gif  o gal kas zino kur galima butu Vilniuje vilneles isigyti?  g.gif

Tai schemas pirmiau paspaudus issididink, o tada nusikopijuok arba "Save as". As galeciau persiusti ir pastu, tik dokumentas didelis, o mano internetas toooooooks FLEGMA!
As imu is Zirmunu "pasakos" darzelio, Valdorfo grupes, Rasos/Editos. Tik si savaite paskutine pries atostogas, po to jau tik rugseji. Daugiau nelabai zinau, na, nebent deti ta kur velimui skirta
Atsakyti
[quote=zidudu,2008 06 19, 18:15]
Na, as nenoriu buti ikyri, bet gal ir tavo darbelius butu galima kur pamatyti???? Kazkaip sirdis nujaucia, kad visokio gerio ir grozio esi prikurusi wub.gif

Nu, šitą... kad aš tai nelabai turiu ką parodyti blush2.gif Daryti tai darau, ale tai dar nebaigta, tai nenufotkinta ir atiduota... Na bet va, šis tas:

kuklus lobynas
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2008 06 19, 17:15)
Tai schemas pirmiau paspaudus issididink, o tada nusikopijuok arba "Save as". As galeciau persiusti ir pastu, tik dokumentas didelis, o mano internetas toooooooks FLEGMA!
As imu is Zirmunu "pasakos" darzelio, Valdorfo grupes, Rasos/Editos. Tik si savaite paskutine pries atostogas, po to jau tik rugseji. Daugiau nelabai zinau, na, nebent deti ta kur velimui skirta


Geras, kaip pati del schemu nesugalvojau... ech, vasara galvoj, ne kompai mirksiukas.gif Velimui skirta vilna irgi tinka, as maniau kad ne blush2.gif aciu uz patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Labi @ 2008 06 20, 13:29)
Geras, kaip pati del schemu nesugalvojau... ech, vasara galvoj, ne kompai  mirksiukas.gif  Velimui skirta vilna irgi tinka, as maniau kad ne  blush2.gif  aciu uz patarimus  ax.gif


tik velimui skirta vilna sunkiau graziai ir kietai sukisti, ji ne taip lengvai "pasiduoda" rolleyes.gif
Papildyta:
[quote=Zhuvycia,2008 06 19, 18:24]
[quote=zidudu,2008 06 19, 18:15]
Na, as nenoriu buti ikyri, bet gal ir tavo darbelius butu galima kur pamatyti???? Kazkaip sirdis nujaucia, kad visokio gerio ir grozio esi prikurusi wub.gif

Nu, šitą... kad aš tai nelabai turiu ką parodyti blush2.gif Daryti tai darau, ale tai dar nebaigta, tai nenufotkinta ir atiduota... Na bet va, šis tas:

kuklus lobynas
[/quote]

dabar jau supratau kodel daug nebaigtu darbu.... doh.gif tai kad jie tokie visi dideli, o dar siuvinejimas kryzeliu doh.gif bet tie kur padaryti tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Na as irgi daug darbeliu neuzfiksavusi, nors kazkada nutariau, kad reikia fotkinti, kartais net paciai idomu pasiziureti i senesnius darbelius ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 06 19, 18:24)
visai neblogi tie lobynai, ne tokie jau ir kuklus mirksiukas.gif


o dabar su klausimuku, buvau audiniu parduotuveje prie kalvariju turgeliaus, tai audiniu kaip visada atrodo pasirinkimas didziulis, bet audinio kuno spalvos pasiule tik sintetini verysad.gif , tai gal kas gali ka nors konkretaus pasiulyti, kad nereiktu po visur lakstyti ir ieskoti, ba dabar abi paneles man ant sprando sedi, palikti namie negaliu, o kaip pasiimu su savim tai irgi negaliu doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , ytampos neatlaikau, namuose ka turiu perkraciau nieko nera kuno spalvos, o siuti tai kaip jau ir noras yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 06 22, 22:30)
o dabar su klausimuku, buvau audiniu parduotuveje prie kalvariju turgeliaus, tai audiniu kaip visada atrodo pasirinkimas didziulis, bet audinio kuno spalvos pasiule tik sintetini  verysad.gif , tai gal kas gali ka nors konkretaus pasiulyti, kad nereiktu po visur lakstyti ir ieskoti, ba dabar abi paneles man ant sprando sedi, palikti namie negaliu, o kaip pasiimu su savim tai irgi negaliu  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , ytampos neatlaikau, namuose ka turiu perkraciau nieko nera kuno spalvos, o siuti tai kaip jau ir noras yra  ax.gif


Jau kazkur rasiau kad Sevcenkos-Vytenio gatviu sankryzoje yra audiniu parduotuve per du aukstus, antrame yra medvilninio tokio sviesiai rusvo trikotazo (mano aprasymuose nuotraukose naudotas tas pats trikotazas). Tikiuosi dar bus, nes jo ten ne tiek daug buvo.... Tik jis tempiasi i sonus gerokai, tad iskarpas daryk kokiais 3cm ilgesnes! ir dar rasiau seniai seniai, kad galima naudoti ir balta, o jei nepatinka baltas galima arbatoje padazyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2008 06 23, 09:37)
Jau kazkur rasiau kad Sevcenkos-Vytenio gatviu sankryzoje yra audiniu parduotuve per du aukstus, antrame yra medvilninio tokio sviesiai rusvo trikotazo (mano aprasymuose nuotraukose naudotas tas pats trikotazas). Tikiuosi dar bus, nes jo ten ne tiek daug buvo.... Tik jis tempiasi i sonus gerokai, tad iskarpas daryk kokiais 3cm ilgesnes! ir dar rasiau seniai seniai, kad galima naudoti ir balta, o jei nepatinka baltas galima arbatoje padazyti  blush2.gif
aciu, tai matau neissisuksiu nuo vaziavimo i centra, oi kaip nemegstu blush2.gif
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, kaip tuos plaukus prisiuti blush2.gif , noriu kad butu mergyte su kasytem... Gal galima butu kaip nors dar aiskiau parasyti, su paveiksleliais blush2.gif Buciau laaaabai laaaabai dekinga
Atsakyti
Pažiūrėkit, čia yra daug gražių lėlyčių, ne Valdorfo, bet labai giminingų, ten daug gerų patarimų yra.

Lėlytės
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 06 25, 16:45)
Pažiūrėkit, čia yra daug gražių lėlyčių, ne Valdorfo, bet labai giminingų, ten daug gerų patarimų yra.

Lėlytės


vistiek nesuprantu schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Labi @ 2008 06 25, 19:11)
vistiek nesuprantu  schmoll.gif  blush2.gif


Tada tiesiog pradek daryti, kas išeis tas išeis, aiškiau nei zidudu niekas nebepaaiškins schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Labi @ 2008 06 25, 17:07)
Niekaip nesuprantu, kaip tuos plaukus prisiuti  blush2.gif , noriu kad butu mergyte su kasytem... Gal galima butu kaip nors dar aiskiau parasyti, su paveiksleliais  blush2.gif  Buciau laaaabai laaaabai dekinga


Na, kaip sakiau, sukuosenai reikia siek tiek ir fantazijos mirksiukas.gif As kai kartas dabar sukurpiau mergyte su kasytemis, bet irgi ne visai pagal aprasyma, kuri pateikiau (t.y. pirmiausia issiuvinejau visa galva, nes nezinojau kokios sukuosenos noriu smile.gif o tada jau prikabinau kirpciukus ir kasytems siulus, gavosi visai neblogai bigsmile.gif ), tad nebijok bandyti ir eksperimentuoti!!! nezinau, ar spesiu iki sekmadienio ka nors ikelti, nes po to tai savaitei isvaziuoju. Tad jeigu iki to laiko nieko neiseis, tai tik po liepos 7 gal kaip galesiu pagelbeti ax.gif
Atsakyti