Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

einasau, kaip siuvu karsta.gif visa vilnom aplipus kaip vishta pukais lotuliukas.gif
bet kaip fainnaaa, jau galvyte pasiuvau thumbup.gif ish tikruju labai miela siut toki zmogeliuka blink.gif , maniau, jus chia shaipsau kvaksit unsure.gif
Atsakyti
O ten tikrai lėlytės išorinė dalis turi būti mažesnė, nei vidinė?

Ką tik atsispausdinau iškarpą ir ėmiau rimtai nagrinėtis blush-anim-cl.gif:

Gal netyčia ir aš pasiūsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 24 vasario 2009 - 15:22
QUOTE(Kerpena @ 2009 02 24, 14:21)
O ten tikrai lėlytės išorinė dalis turi būti mažesnė, nei vidinė?

nezhinau...ash su ta pirktine kojine darau, kur specialiai valdorfinems lelytems... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 02 24, 15:23)
nezhinau...ash su ta pirktine kojine darau, kur specialiai valdorfinems lelytems... unsure.gif


Tai tavo vienoda ir išorinė ir vidinė dalis? Ar ten skirtingos kojinės?
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 02 24, 14:28)
Tai tavo vienoda ir išorinė ir vidinė dalis? Ar ten skirtingos kojinės?


ne, ta kojines pas mane balta, vidinei daliai...
o paskui, kai jau gaunasi ta galva, tada apsibrezhi ja ir mazdaug tokia pacia 'ishorine galva' pasiuvi ish to normalaus trikotazho ir uzmauni ant virshaus unsure.gif jeez, kaip bjauriai skamba doh.gif
Atsakyti
as tai dariau isorine mezesne, taip darome del to kad virsutine smarkiau priglustu ir nesigautu rauksleliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 24 vasario 2009 - 15:49
Išsiunčiau ir aš lėlytės nuoraukas
Atsakyti
karsta.gif vos ishgelbejau savo lele...vaikis pasigriebes galva jau ruoshesi antakius nupaishyt lotuliukas.gif doh.gif

klausykit, uzhstrigau unsure.gif nieko nesuprantu, ar pirma kuna normaliai prikemshat ir tada ikishat galva ir prisiuvat (nesimakaluoja jinai taip?), ar pirma prisiuvat galva, o paskui..eee...per uzhpakali prikemshat? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE
vos ishgelbejau savo lele...vaikis pasigriebes galva jau ruoshesi antakius nupaishyt 
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif zinosi kaip be prieziuros lele palikti
QUOTE(uups @ 2009 02 24, 17:47)
klausykit, uzhstrigau unsure.gif  nieko nesuprantu, ar pirma kuna normaliai prikemshat ir tada ikishat galva ir prisiuvat (nesimakaluoja jinai taip?), ar pirma prisiuvat galva, o paskui..eee...per  uzhpakali prikemshat? mastau.gif

nu tai kai darai galva is tos savo kojines suformuoji kieta galva, ir krutine, kaip sioje nuotraukoje
user posted image
o tada ant virsaus mauni virsutine leles kojine, ir ties kaklu verzi, tada uzsiuni pakausi, o tada per uzpakali kemsi ir formuoji pilvuka, o apacia uzsiuni, o tada jau tuo dailiuoju dygsniu prisiuni galva prie kuno, tikiuosi prasviesejo akyse g.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 24, 18:23)
o tada ant virsaus mauni virsutine leles kojine, ir ties kaklu verzi, tada uzsiuni pakausi, o tada per uzpakali kemsi ir formuoji pilvuka, o apacia uzsiuni, o tada jau tuo dailiuoju dygsniu prisiuni galva prie kuno, tikiuosi prasviesejo akyse g.gif

aahha, pra biggrin.gif
einu to dailiojo dygsnio mokytis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2009 02 24, 11:51)
Labas, ir aš išsiunčiau lėlytės foto ax.gif



QUOTE(paukščiukas @ 2009 02 24, 16:53)
Išsiunčiau ir aš lėlytės nuoraukas

pioneer.gif - foto gavau.
Dieve, kokios lėlės, jei visos tokios bus wub.gif - patikėkit, turėsim nuostabų konkursą ir nenusakomą kiekį teigiamų emocijų assa.gif
Jau kaip nekantrauju kitas pamatyt, ech kaip nekantrauju...
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 25, 00:10)
Jau kaip nekantrauju kitas pamatyt, ech kaip nekantrauju...

taip taip...o manishke viena ilgesne koja gavosi dry.gif
nuniekonieko, laiko dar yra,- patrumpinsim unsure.gif
Atsakyti