Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(frederica @ 2009 02 22, 19:39)
Jaučiu, kad laimėč lotuliukas.gif

Nu klausyk, nenuvertink tu mūsų dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 02 22, 20:42)
Nu klausyk, nenuvertink tu mūsų dirol.gif

Oi,oi,oi- jaučiu ir viskas lotuliukas.gif - nu gerai biski erzinuos beee.gif
Jei rimta,tai lelė gavosi daugiau man nei mažąjai, nes kol plika buvo tai mažoji iš rankų nepaleido, o kai aprengiau nebežaidžia...reiks nurengt arba kitus rūbelius siūt cool.gif
Kaip kitom sekasi?
LINUTUKE, taip ir nepapasakojai kaip darželį sureagavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 22 vasario 2009 - 20:03
QUOTE(frederica @ 2009 02 22, 20:00)
LINUTUKE, taip ir nepapasakojai kaip darželį sureagavo.
tai nieko ten ypatingo, labai labai aciu pasake, isgyre kad grazios kaip ir viskas smile.gif , as jau jas truputi pripratinus visokiais davimais, matyt jau taip priprato, kad priima kaip savaime suprantama lotuliukas.gif
o jai rimtai, tai musu labai fainos aukletojos wub.gif , sakyciau net per daug kuklios, niekad nieko labai nepraso, tik paciu paciu butiniausiu dalyku, tai kas kaip ir negaila kaska darzeliui padaryti ar duoti, o mano dar toks charakteris kvailas doh.gif , jai tik pajauciu kad reikalauja, tai viena karta padarau (nes man kartais sunkoka ta ne pasakyti doh.gif blink.gif ), o paskui tyliai pasiplaunu nieko nepaaiskinus ir stengiuosi issisukti nuo bendravimo doh.gif
tai vat, man pasiseke su aukletojomis, o joms pasiseke su manim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikriausiai g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 22, 16:02)
Nu va, pabaigiau ir aš savąją karsta.gif , atrodo tokia mazgė, bet darbelio tai ohoho,  rezultatu esu labai patenkinta- dabar net gaila,kad konkurse nedalyvauju blush2.gif  lotuliukas.gif

dalyvauji, dalyvauji... drinks_cheers.gif o jei tokia knyga turi, tai mes tau koki kita priza sugalvosim, nepergyvenk biggrin.gif

QUOTE(frederica @ 2009 02 22, 19:00)
Kaip kitom sekasi?



eee....man tai shudinai...pradedant tuo, kad is pradzhiu 2 galvas sukirpau ir i viena susiuvau blink.gif nzn kas man ten susirode, kad ji ish 2 daliu turi but doh.gif
paskui pasrivedzhiau vaika ish darzhelio ir jis prie siuvamosios prisedo... unsure.gif siuvamoji, aishku, numire unsure.gif
dabar rankom krapshtau, bet sunkiai man ji eina kazkodel unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 22, 19:32)
Nu va, pabaigiau ir aš savąją karsta.gif , atrodo tokia mazgė, bet darbelio tai ohoho,  rezultatu esu labai patenkinta- dabar net gaila,kad konkurse nedalyvauju blush2.gif  lotuliukas.gif


Prašom dalyvauti, juk vis tiek nugalėtoją išrinks visos ax.gif

QUOTE(uups @ 2009 02 23, 00:19)
dalyvauji, dalyvauji...  drinks_cheers.gif  o jei tokia knyga turi, tai mes tau koki kita priza sugalvosim, nepergyvenk biggrin.gif
eee....man tai shudinai...pradedant tuo, kad is pradzhiu 2 galvas sukirpau ir i viena susiuvau blink.gif  nzn kas man ten susirode, kad ji ish 2 daliu turi but  doh.gif
paskui pasrivedzhiau vaika ish darzhelio ir jis prie siuvamosios prisedo...  unsure.gif  siuvamoji, aishku, numire unsure.gif
dabar rankom krapshtau, bet sunkiai man ji eina kazkodel  unsure.gif


Įsivaiduoju, taip būdavo studijų metais, kai pasilieki paskutinėm dienom darbus, o tada netikėtai kas nors sugenda doh.gif bet nieko, pasiūsi tikresnę valdorfinę lėlytę, nes kiek atsimenu, tikros tos lėlės juk ir yra siuvamos rankomis mirksiukas.gif

Čia dar atnaujinu sąrašiuką, gal dar bus norinčių prisijugti į lėlyčių siuvimo konkursą, laiko dar yra, siuvam ir nuotraukas pateikiam iki kovo 1 dienos smile.gif

1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa
10. relija
11. sainara
12. Sazha
13. pauksciukas
14. jurginelis
15. balta varna
Atsakyti
Frederika pirmu numeriu - taip kad sakau, jin tikrai konkurse dalyvauja drinks_cheers.gif:
Atsakyti
raportuoju ax.gif , as jau issiunciau savo lelyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 23, 17:40)
raportuoju  ax.gif , as jau issiunciau savo lelyte ax.gif

bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 23, 19:40)
raportuoju  ax.gif , as jau issiunciau savo lelyte ax.gif

Einu žiūrėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu fainai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 23, 23:22)
nu jai taip sakai, tai patikesiu blush2.gif
Atsakyti
Labas, ir aš išsiunčiau lėlytės foto ax.gif
Atsakyti