Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

man tai butu smagu paspoksot i visas pasiutas ax.gif
nors pati dar nei vienos nepasiuvau, tai vsiai neaktualu kiek ju galima det lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 02 20, 10:35)
man tai butu smagu paspoksot i visas pasiutas ax.gif 
nors pati dar nei vienos nepasiuvau, tai vsiai neaktualu kiek ju galima det lotuliukas.gif
nu tai gi sakiau, jau ne pirma karteli, mars darbuotis, cia nepliurpus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 02 20, 11:45)
O lėlytę tik vieną galima dėti, ar jau kiek pasiuvom, tiek? ax.gif


Tai gal konkursui dėkim vieną pačią gražiausią lėlytę, bigsmile.gif o po konkurso galėsim sudėt visas, kiek pasiuvom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2009 02 20, 10:49)
Tai gal konkursui dėkim vieną pačią gražiausią lėlytę,  bigsmile.gif  o po konkurso galėsim sudėt visas, kiek pasiuvom  ax.gif
pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 02 19, 23:02)
. Kadangi jokių montažų padaryt nemoku, tai teks apsiribot paprastom 2-iem nuotraukom (žinoma, jeigu išvis suspėsiu pasiūti  lotuliukas.gif )

Paprasčiausias būdas ''pamontažinti'' foto -picasa

SKATINU 4u.gif
user posted image
Atsakyti
nu, nebeishturejau...einu siut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 02 20, 16:12)
nu, nebeishturejau...einu siut rolleyes.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu va, pabaigiau ir aš savąją karsta.gif , atrodo tokia mazgė, bet darbelio tai ohoho, rezultatu esu labai patenkinta- dabar net gaila,kad konkurse nedalyvauju blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 22 vasario 2009 - 17:03
QUOTE(frederica @ 2009 02 22, 17:02)
Nu va, pabaigiau ir aš savąją karsta.gif , atrodo tokia mazgė, bet darbelio tai ohoho,  rezultatu esu labai patenkinta- dabar net gaila,kad konkurse nedalyvauju blush2.gif  lotuliukas.gif

sveikinu su pabaigtuvem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 22, 17:02)
Nu va, pabaigiau ir aš savąją karsta.gif , atrodo tokia mazgė, bet darbelio tai ohoho,  rezultatu esu labai patenkinta- dabar net gaila,kad konkurse nedalyvauju blush2.gif  lotuliukas.gif


O kodėl nedalyvauji?
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 22, 17:02)
Nu va, pabaigiau ir aš savąją karsta.gif , atrodo tokia mazgė, bet darbelio tai ohoho,  rezultatu esu labai patenkinta- dabar net gaila,kad konkurse nedalyvauju blush2.gif  lotuliukas.gif


Tai tu juk gali dalyvauti, mes juk nežinosim kuri tavoji. Tik dėl balsavimo nežinau, kaip padarius g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 02 22, 19:24)
O kodėl nedalyvauji?

Jaučiu, kad laimėč lotuliukas.gif - tai kaip čia būtų g.gif - pati sau prizą būč pasiskyrus, nea...aš šį kart pabūsiu jūsų globėja sokiai.gif
Atsakyti