Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Tai vadinasi liko tik 9 dienos. blink.gif Norint suspėti, riekia imtis darbo ax.gif

O gal daugiau nuotraukų, nei dvi? Pvz. lėlė be drabužių, aprengta, dar kokia detalė iš arčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 19 vasario 2009 - 09:18
Man atrodo, kad 2 nuotraukytės - pats tas. Bet galima pamontažuot.
O nuogos lėlytės gal nereik? unsure.gif jau kokia gimė, tokia smile.gif


Velnias, kaip sunku joms kepures megzt. Jau 3 kartus išardžiau.. ir nusispjoviau unsure.gif bala nematė, tuoj pavasaris vis tiek..
Atsakyti
prasau tik ne nuogas doh.gif , tokios nuotraukos net recycle bin neturiu doh.gif (vakar parsitempiau istrintas nuotraukas atgal siaip netaip), pasigailekit, reiks man i darzeli nestis fotika ir fotkinti ax.gif , nu nei sis nei tas bus blush2.gif
ot ka reiskia per anksti leles pasiuti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Linutuke, siuk dar viena lotuliukas.gif

kazhkaip reikia susigriebt..bo baigsis kaip su meshkiais man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
Linutuke, siuk dar viena  lotuliukas.gif
tai jau tikriausia doh.gif , siandien siaip ne taip su visokiausiai pasiklydimais ir ne ten nuvaziavimais pasiemiau is Coccinela audinuka karsta.gif hihihi.gif

QUOTE
kazhkaip reikia susigriebt..bo baigsis kaip su meshkiais man  unsure.gif
tai jau susigriebk, o tai ir taip cia tyloka, mars siuti mirksiukas.gif
Atsakyti
PASKATINIMUI
user posted image
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 19, 15:06)
PASKATINIMUI



puikus paskatinimas smile.gif
o aš sutinku už bet kokias nuotraukas, pamontuotas, nuogas, su kepurėm smile.gif kažkaip šitas konkursas toks plevenantis kaip sniegas, tai ir žiūrėt bus įdomiau kai merginos prifantazuoja.
Atsakyti
Nuo paskatinimo man ir seilė ištįso wub.gif
Atsakyti
Manau, gal konkursui užteks dvieju foto, o jei norėsit daugiau detalių įdėt - pamontuokit mirksiukas.gif O paskui, kai aptarinėsim - tai galėsim įdėt visokių. Aš turiu kelias iš proceso foto, tai įdėsiu konkursui pasibaigus ax.gif

frederica, paskatinimas tai labai fainas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belkaa: 19 vasario 2009 - 21:30
Oho, koks fainas paskatinimas rolleyes.gif
Aš dar net nepradėjau doh.gif Labai jau kiti reikalai ir prisižadėjimai prispaudę...Bet bandysiu kažkaip suktis.
O dėl nuotraukų-tai visgi reiktų nuspręst, kiek siųst, kad vienodossąlygos visoms būtų. Pritariu, kad 2 užtenka. Kadangi jokių montažų padaryt nemoku, tai teks apsiribot paprastom 2-iem nuotraukom (žinoma, jeigu išvis suspėsiu pasiūti lotuliukas.gif )


O LINUTUKĖ ir belkaa-tikros šaunuolė-spartuolės-komjaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 19, 14:06)
PASKATINIMUI
nu man paskatinimo jau nereikia, bet dabar dar labiau noriu to prizo doh.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
O lėlytę tik vieną galima dėti, ar jau kiek pasiuvom, tiek? ax.gif
Atsakyti