Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Laba, mamytės, tai kaip sekasi lėlytes siūti? Aš jau galvoju medžiagą trečiai lėlytei ieškotis, nes labai fainos jos man ax.gif
Atsakyti
ale kaip cia tylu ax.gif, kiba visos meistraujat bigsmile.gif , kaip sekasi smile.gif
Atsakyti
Niekaip. Dar nieko nepradėjau. verysad.gif
Atsakyti
Niu, va...o aš kaip tik norėjau klausti, ar visos spėjam iki kovo pirmos, nes vasario gale jau norėčiau,kad susiūstumėt nuotraukytes.
Noriu pasitarti po kelias foto siunčiam, ar tinka šio mėn. 27,28 d. nuotraukų siuntimui?( visoms nekantraujančioms- galit siūsti ir anksčiau mirksiukas.gif )
Man galit siūsti mailu- erikamajauskiene@yahoo.com, arba prisegti į až
Kuriam naują temą balsavimuiar užteks šitos?
P.S prizas jau yra,nuostabi Tildos knyga, taigi pasistengiam...
Atsakyti
Man laikas tinka, šiandien jau nupaveikslavau. Gal po 2 nuotraukas siunčiam?
Atsakyti
Aš manau, kad turėtume laikytis susitarimo ir siūti iki kovo 1d. rolleyes.gif Dar ne visi gavo trikotažą, o laukė ir visa kita blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 02 18, 17:38)
Aš manau, kad turėtume laikytis susitarimo ir siūti iki kovo 1d. rolleyes.gif Dar ne visi gavo trikotažą, o laukė ir visa kita blush2.gif

shis menuo 28 dienas turi smile.gif tai iki kovo 1 ir gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ir aš taip suskaičiavau, kad 28 blush2.gif
Atsakyti
Siaubas, koks mėnuo trumpas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 02 18, 20:26)
Siaubas, koks mėnuo trumpas blink.gif

lotuliukas.gif prajuokinai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 18, 19:10)
Niu, va...o aš kaip tik norėjau klausti, ar visos spėjam iki kovo pirmos, nes vasario gale jau norėčiau,kad susiūstumėt nuotraukytes.
Noriu pasitarti po kelias foto siunčiam, ar tinka šio mėn. 27,28 d. nuotraukų siuntimui?( visoms nekantraujančioms- galit siūsti ir anksčiau mirksiukas.gif )
Man galit siūsti mailu- erikamajauskiene@yahoo.com, arba prisegti į až
Kuriam naują temą balsavimuiar užteks šitos?
P.S prizas jau yra,nuostabi Tildos knyga, taigi pasistengiam...


šaunu, tai siunčiam iki kovo pirmos ir po dvi foto, viena kur visa lėlytė matytųsi, o kitą kokią nors detalę ar pan.( Kažin ar gaiima montažą daryti, pav. į vieną foto sudėti kelias nuotraukytes)
O dėl balsavimo, gal atskirą temą padarom? ax.gif
Atsakyti
ir as prasau leisti pamontuoti ir i viena kelias sudeti, nes mano jau taip padaryti, o leliu tai jau neturiu blink.gif , reikia lekti i recycle bin, gal dar liko kas blink.gif
Atsakyti