Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(Misty @ 2009 02 08, 11:12)
Tik vat nesu tikra, ar gerai bus ta rozine spalva g.gif

gerai, gerai..siuvam, nestabdom friends.gif
Atsakyti
O aš su berniuko drabužėliais pastrigau doh.gif vis niekaip neprisiruošiu pasiūti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 02 06, 22:54)
kaip siulai biggrin.gif
nu , zhinok, tikrai visai nieko ypatingo....arba paprasti superwash merino sukti siulai...arba boucle  doh.gif  tik ant etiketes, bent jau tu boucle parashyta 'puppenhaar' ir tiek... nu, ir brangiau, nei paprasti siulai

nu nesakyk taip unsure.gif tokių boucle jokioj pardoj nerasi, aš kiek pardžių perėjau ieškodama doh.gif gaila, tavųjų negaliu pačiupinėt, bet to pirktos valdorfinės lėlės plaukai nuostabūs buvo.. kiek laiko praėjo, o aš vis dar svaigstu lotuliukas.gif

Mergaitės, dar nelabai persiorientavau, kas čia tam Vilniuj daros... bijaus, kad dar egzą šią savaitę turiu, o aš gi atostogavau.... blush2.gif nu žo, nepamiršau, kantrybės blush2.gif


Ak, pasiguosiu. Manoji irgi su lėlyte ne bais žaidžia. Jai patrauklesnės tie kūdikėliai, kur medžiaginis kūnelis ir plastikinės galūnės. Grįžus namo suslėpiau, dabar miega su valdorfiuke.. bus per prievartą įsiūlyta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 08 vasario 2009 - 22:58
QUOTE(Coccinela @ 2009 02 08, 21:43)
nu nesakyk taip  unsure.gif tokių boucle jokioj pardoj nerasi, aš kiek pardžių perėjau ieškodama  doh.gif gaila, tavųjų negaliu pačiupinėt, bet to pirktos valdorfinės lėlės plaukai nuostabūs buvo.. kiek laiko praėjo, o aš vis dar svaigstu  lotuliukas.gif

kazinau...ash lygiai tokiu Lt esu pirkus, nu gal ne tokie shvelnus unsure.gif megztini mezgiau lotuliukas.gif gavosi beveik shuba pagal shiltuma ir storuma lotuliukas.gif palyginsiu namo parvazhiavus, nes turetu but uzhsilikusiu...
siaip sitais ash patenkinta, tai lygiais labiau nusivyliau,- paprasciausi siulai ir tiek... unsure.gif maniau, bus pukuoti...bent jau ish fotkes taip atrode unsure.gif
Atsakyti
Nu aš D ieškojau, ten boucle tik arba pereinamų spalvų, arba neaiškios spalvos (raudoni, žali, dvispalviai) doh.gif nesitikėjau, kad šitoksai deficitas..
Aš lygiais kažkodėl nepasitikiu, man atrodo, ant jų gerai turėtų matytis nudėvėjimas. Gi tie plaukai tampomi, raišomi.. nors šiandien pažiūėrjau, kad nors manoji ir mažai tampyta, bet nosis jau nebeatrodo kaip nauja..
Atsakyti
išsiuntinėjau visoms masinę žinutę dėl trikotažo, jei kuri negavot, bet norėtumėt - rašykit. Be trečiadienio nelabai reikalai pajudės blush2.gif

Ačiū LINUTUKEI už surinktus postus, labai pasijautė, kad nereik per temą varinėt ir viską skaityt ieškant, kas to triko nori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 02 09, 21:57)
išsiuntinėjau visoms masinę žinutę dėl trikotažo, jei kuri negavot, bet norėtumėt - rašykit. Be trečiadienio nelabai reikalai pajudės  blush2.gif

Ačiū LINUTUKEI už surinktus postus, labai pasijautė, kad nereik per temą varinėt ir viską skaityt ieškant, kas to triko nori  4u.gif

ner uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 02 08, 13:12)
nu bet tikrai netycia blush2.gif Vaziavau linines medziagos nusipirkti, o akis uzkliuvo uz trikotazo (jo ten net neturejo buti, nes ten lininiu audiniu parduotuve) - vat ir prisiminiau, kad esu pasizadejusi ta lele pasiuti mirksiukas.gif Tik vat nesu tikra, ar gerai bus ta rozine spalva g.gif O trikotazas tai toks labai neblogas atrodo - lygus, standus, nelabai i salis besitampantis... Ir kaina mano galva gera - 7,5 lt uz metra unsure.gif


oi kaip cia gera ir gyva pas jus!!! bent jau man grizus po savaites komandiruociu tai net sirdis atsigavo thumbup.gif Itariu koks ten trikotazas, iskarpas daryk truputi didesnes ax.gif o su rozine spalva viskas gerai, tai priderinsi plaukucius, drabuzelius, tai ji visai nestrigs drinks_cheers.gif
Atsakyti
Coccinela, gal ir man gabaliuka to trikotazo, kazkaip uzveze sunenui velykoms koki leliuka pasiuti. Dar turiu senojo gabaliuka, bet labai noretusi nauja isbandyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zidudu: 10 vasario 2009 - 07:33
nu paciu laiku tas trikotazas atsirado blush2.gif , nes as kaip tik padovanojau lelytes, labai jau maze mane spaude, sakydama kasdien kada nesim? kada nesim? kada nesim?, neatlaikiau spaudimo doh.gif vakar graziai supakavau ir nunesem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 10, 08:03)
nu paciu laiku tas trikotazas atsirado blush2.gif , nes as kaip tik padovanojau lelytes, labai jau maze mane spaude, sakydama kasdien kada nesim? kada nesim? kada nesim?, neatlaikiau spaudimo doh.gif vakar graziai supakavau ir nunesem ax.gif



Ir kaip reakcija? Čia tu į darželio grupę dovanų nunešei?
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 02 10, 14:25)
Ir kaip reakcija? Čia tu į darželio grupę dovanų nunešei?
dar nezinau lotuliukas.gif , nes aukletoja buvo vaikuciai apgule, ji juos mokino siuvineti, tai as padejau maiseli ant lentyneles, ten kur viska padedu, kaip nuperku (esu tevu komitetas ir izdininke ir dar ten daug kas doh.gif , tai daznai nesu ka nors nupirkus ir padedu), tai gal rytoj eisiu i darzeli dukros pasiimti tai ir suzinosiu reakcija blush2.gif , nors nelabai man ten to demesio ir reikia, tiesiog, mano toks manijakiskumas, jai ka sumastau ir pajauciu, kad galiu tai padaryti, tai ir darau, o jai dar zinau, kad kas nors ir apsidziaugs tai gaves, tai visai lengvai darosi ax.gif , ai, nu vienu zodziu kaip MB sako, esu truputi i kaire paplaukusi, ir tuo laiminga lotuliukas.gif
Atsakyti