Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

relija , stiprybės Tau, sveikatos Tavo tėveliui.
LINUTUK, paukščiuk, sveikinu pabaigus- na jūs ir greitos thumbup.gif
Aš ir vėl su tuo dydžiu g.gif - kokio jums didumo gavosi?
Atsakyti
man tai dar blogiau doh.gif prisipirkau visko ash toms lelems, pradedant specialiais plaukais, baigiant tom vidinem 'shlangom' galvai....kadangi nezhinojau kokio dydzhio reik, tai paisemiau 3 dydzhiu unsure.gif dabar seddzhiu ir niekaip nesuprantu, kaip chia padaryt ta vidine galva ir ishorine vienodas unsure.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 05, 23:16)
LINUTUK, paukščiuk, sveikinu pabaigus- na jūs ir greitos thumbup.gif

Aš ir vėl su tuo dydžiu g.gif - kokio jums didumo gavosi?
mano lelyciu ismatavimai smile.gif
mergaites:
*galvos apimtis (ties horizontaliu siulu) -30cm
*pilvukas-38cm
*kunelio ilgis man gavosi - apie 16cm
*rankytes ilgis- 17cm , apimtis-9cm
*kojytes iki kulno -16cm, o siaip, kol buvo nesuformuota peda, tai buvo 19cm , apimtis -12cm

o berniuka padariau 3 cm didesni,

tikiuosi pades tie skaiciai mirksiukas.gif
QUOTE(uups @ 2009 02 06, 00:38)
man tai dar blogiau doh.gif  prisipirkau visko ash toms lelems, pradedant specialiais plaukais, baigiant tom vidinem 'shlangom' galvai....kadangi nezhinojau kokio dydzhio reik, tai paisemiau 3 dydzhiu  unsure.gif  dabar seddzhiu ir niekaip nesuprantu, kaip chia padaryt ta vidine galva ir ishorine vienodas unsure.gif  mastau.gif
, o kas tos slangos galvai g.gif , gal gali kokia nuoroda pameteti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 06 vasario 2009 - 08:48
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 06, 07:46)


tikiuosi pades tie skaiciai mirksiukas.gif , o kas tos slangos galvai g.gif , gal gali kokia nuoroda pameteti  ax.gif

nu, tos 'kojines', i kurias galva daroma unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 06 vasario 2009 - 09:19
as tai galvai ta kamuoliuka stengiausi daryti tokio skersmens, kaip kad isorine galvos dalis apie 8-9 cm, paskui dar vilnos uzsidejo aplinkui, ir gavosi visai normaliai g.gif ,
nu kol ziuresi ir nebandysi, tai ti nezinosi kaip padaryti doh.gif lotuliukas.gif taip kad imk ir darbuokis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 05, 23:16)
relija , stiprybės Tau, sveikatos Tavo tėveliui.
LINUTUK, paukščiuk, sveikinu pabaigus- na jūs ir greitos thumbup.gif
Aš ir vėl su tuo dydžiu g.gif - kokio jums didumo gavosi?


Mano lėlytė 35cm gavosi smile.gif
Atsakyti
LINUTUKE, paukščiuk- dėkui, už skaičiukus-einu savo permatuosiu.
uups, oho kokių dalykėlių pas jumi yra thumbup.gif , o kaip atrodo spec. plaukai?
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 02 06, 19:24)
uups, oho kokių dalykėlių pas jumi yra thumbup.gif , o kaip atrodo spec. plaukai?


kaip siulai biggrin.gif
nu , zhinok, tikrai visai nieko ypatingo....arba paprasti superwash merino sukti siulai...arba boucle doh.gif tik ant etiketes, bent jau tu boucle parashyta 'puppenhaar' ir tiek... nu, ir brangiau, nei paprasti siulai, aishku doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 06 vasario 2009 - 22:56
uups, aišku, vien žo, nieko įpatingo, nes jau galvojau gal kas baisiai mandro cool.gif .
manoji išėjo ūgio panašiai kaip jūsų, tik daug kūdesnė lotuliukas.gif - gal reikėjo daugiau kimšti g.gif
Atsakyti
o as siandien visai netycia rozinio trikotazo nusipirkau ax.gif Matyt niekur as nesidesiu - teks ir man ta lelyte siuti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 02 07, 18:06)
o as siandien visai netycia rozinio trikotazo nusipirkau ax.gif Matyt niekur as nesidesiu - teks ir man ta lelyte siuti doh.gif
netycia lotuliukas.gif gerai skamba thumbup.gif
tai jau nesislepk, siuk siuk mirksiukas.gif , zinok tikrai fan , bent jau man tai tikrai fan buvo bigsmile.gif ,
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 07, 20:06)
netycia  lotuliukas.gif  gerai skamba thumbup.gif
tai jau nesislepk, siuk siuk  mirksiukas.gif , zinok tikrai fan , bent jau man tai tikrai fan buvo bigsmile.gif ,


nu bet tikrai netycia blush2.gif Vaziavau linines medziagos nusipirkti, o akis uzkliuvo uz trikotazo (jo ten net neturejo buti, nes ten lininiu audiniu parduotuve) - vat ir prisiminiau, kad esu pasizadejusi ta lele pasiuti mirksiukas.gif Tik vat nesu tikra, ar gerai bus ta rozine spalva g.gif O trikotazas tai toks labai neblogas atrodo - lygus, standus, nelabai i salis besitampantis... Ir kaina mano galva gera - 7,5 lt uz metra unsure.gif
Atsakyti