Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(balta varna @ 2009 01 31, 23:20)
Sveikos  ax.gif


Niu, ka ka nors, ... jei pasiusiu... - gal ir i sarasiuka  ax.gif  isiprasysiu... del olimpinio azarto smile.gif

Visos visada laukiamos mirksiukas.gif
Sveika prisijungus thumbup.gif
PRIMENU- SIUVAM IKI KOVO 1D., t.y kovo 1d., jau aptarinėsim, rinksim gražiausias, dalinsimės įspūdžiais.
Atsakyti
jooooo ax.gif man sunkoka bus visa men laukti doh.gif , labai jau patiko siuti bigsmile.gif tai jau ir antra lelyte pas mane baigta, na dar neaprengiau, bet tokiais tempais, ilgai neuztruksiu rolleyes.gif , dar reiks apsispresti kuria lelyte i konkursa pasiusti doh.gif blush2.gif kaskaip laaaabai to prizo uzsinorejau blush2.gif

ir dar, labai laukiu to trikotazo, tikiuos klius ir man jo, nes ir dukrytem noriu po tokia lelyte pasiuti,

o kaip kitoms sekasi? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 31 sausio 2009 - 23:07
As vis dar nepradejau ax.gif
dar ir neturiu visko, ko reik doh.gif
bet uzhtai siuvu zhasis ish Tildos knygos lotuliukas.gif pagundysiu prizu, tsakant:
user posted image
Atsakyti
Oho kokia šaunuolė thumbup.gif
Aš ir siuvau su didžiuliu užsidegimu,taip gera buvo( trūksta vienos kojos blush2.gif ), gaila, bet teko padėti į šalį, nors taip nesinorėjo, ech... turiu iki vasario 14d.spėt suknelę išpuošt...draugę išrinko Vienos pokylio globėja, o biškį alc.gif prisižadėjau, tai va...ech...
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2009 02 01, 00:37)
As vis dar nepradejau  ax.gif
dar ir neturiu visko, ko reik doh.gif
bet uzhtai siuvu zhasis ish Tildos knygos lotuliukas.gif  pagundysiu prizu, tsakant:
user posted image

OI. uups kokie faini wub.gif
Atsakyti
sveikutės

uups koks pulkelis smagus bigsmile.gif


Mano lėlytė truputi užstrigo, bet labai tikiuos greit vėl ją į rankas pasiimti smile.gif
Atsakyti
keliu temuke i virsu bigsmile.gif

nu kadangi as negalejau nei ramiai miegoti, nei kas kuo kitu uzsiimti , tai lelytes jau pabaigiau user posted image ax.gif , tai dabar kantriai lauksiu konkurso pradzios user posted image rolleyes.gif

o kaip kitoms sekasi smile.gif
Atsakyti
LINUTUKĖ-tu tikra šaunuolė clap_1.gif Dvi lėlytes jau pasiuvai rolleyes.gif
Aš dar nepradėjau nieko ... Kadangi esu užsirašius ir meškučių siuvimo konkurse, tai dabar krapštinėju Meilės meškiuką, nes iki vasario 12 reikia nusiųsti jau nuotraukas. O tada pradėsiu lėlytę. Tarpuose dar veliu (turiu prisiėmusi užsakymų, tai negaliu pavesti žmonių), tiksliau-laisvu laiku veliu, o tarpuose siuvu mešką smile.gif
Atsakyti
Aš šiuo metu sėdžiu onkologijos skyriuje ir prižiūriu tėvelį po operacijos. Taigi visi darbai sustoje, tačiau labai džiaugiuosi, kad tėvelio būklė tikrai nebloga ir labai tikiuosi kad vis gerės, o tada jau ir prie darbų bus galima grįžti, nes jau viską ko reikia lėlytei turiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo relija: 03 vasario 2009 - 17:29
Sveikatos tavo teveliui, relija 4u.gif O tau stiprybes console.gif
Atsakyti
Sveikutės

relija 4u.gif 4u.gif

Noriu pasidžiaugti, pabaigiau vakar lėlytę, liko tik rūbelius pasiūti. Negalėjau niekaip apsispresti ką siūt mergytę ar berniuką, bet ji pati pasakė, kuom bus biggrin.gif

Gan daug vargau su plaukiukais, bet galutiniu variantu esu be galo patenkinta wub.gif . Sūnus nebepaleidžia iš rankų ir migdo, ir maitina ir į lauką vedasi, nors dar nuoga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 02 04, 17:29)
Noriu pasidžiaugti, pabaigiau vakar lėlytę, liko tik rūbelius pasiūti. Negalėjau niekaip apsispresti ką siūt mergytę ar berniuką, bet ji pati pasakė, kuom bus  biggrin.gif

Gan daug vargau su plaukiukais, bet galutiniu variantu esu be galo patenkinta wub.gif . Sūnus nebepaleidžia iš rankų ir migdo, ir maitina ir į lauką vedasi, nors dar nuoga  blush2.gif
sveikinu pabaigus mirksiukas.gif , savo paneles tai vos nuvaikau nuo tu lelyciu, leidziu pazaisti, bet vis primenu kad jos skirtos darzeliui, kol kas susitariam, bet manau laikas jas nufotkinti ir nesti i darzeli, kol jos dar gyvos doh.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras blush2.gif
Turiu pastebejima del trikotazo--as pirkau ji Sevcenkos berods gatvej, kur per du aukstus trikotazo pard, spalva kaip ir nebloga, bet va jis turi elastano ir labai smarkiai tempiasi, tad reikia LABAI daug vilnos kimsimui....

Ir dar, gal kas zinot, kur galima butu rast paprastos kaimiskos vilnos kimsimui, mat visa sukimsau i sias leliukes, o noretus dar seses mergaitei pasiuti....
Atsakyti