Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

As kaip visad paskubejau instrukciju nepaskaiciusi siuti.. susiuvau visa pilvuka kieta blush2.gif tad dabar pripuoliau prie kompo ziuret, ar tikrai cia taip - nu ir ka, gausiu ardyt doh.gif:
Atsakyti
o as pabusiu pagyrune lotuliukas.gif

mano lelyte jau aprengta, bet uzsimaniau priderinti ir kokius tapkiukus ax.gif , ale kaskaip nenutaikau doh.gif , gal kur nors matete kokia tapkuciu iskarpyte, o tai siandien kelias valandas vis kirpau ir deliojau ir vis chaltura gaudavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 01 28, 17:15)
o as pabusiu pagyrune  lotuliukas.gif

mano lelyte jau aprengta, bet uzsimaniau priderinti ir kokius tapkiukus ax.gif , ale  kaskaip nenutaikau doh.gif , gal kur nors matete kokia tapkuciu iskarpyte, o tai siandien kelias valandas vis kirpau ir deliojau ir vis chaltura gaudavosi doh.gif

thumbup.gif
tik nelabai suprantu kokiu tu ten tapkychiu nori? g.gif ne paprasciau butu nunert kokias? cia yra vaikishku maryjane ishkarpa unsure.gif

o as gavau trikotazha siandien is Coccinelos thumbup.gif labai grazhus, bet nesiryzhtu pradet siut unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 01 28, 18:15)
uzsimaniau priderinti ir kokius tapkiukus ax.gif

ir aš su apavu užstrigau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 01 28, 19:12)
thumbup.gif
tik nelabai suprantu kokiu tu ten tapkychiu nori? g.gif  ne paprasciau butu nunert kokias? cia yra vaikishku maryjane ishkarpa unsure.gif

aciuks bigsmile.gif , man tokie kaip tik, ir kokie nesudetingai padaromi thumbup.gif
QUOTE
o as gavau trikotazha siandien is Coccinelos  labai grazhus, bet nesiryzhtu pradet siut
nieko, paziurek paciupinek, vel paziurek ir paciupinek ir pamatysi kaip noras atsiras mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš va turiu tokią iškarpėlę- batukai lėleiuser posted image
Atsakyti
paklausius jūsų atrodo kad visas sunkumas ir bus rūbeliai smile.gif aš kol kas dėl laiko stokos sustojau šiek tiek, taupausi iki kovo pirmos smile.gif labai patiko mintis dėl kojinės, jau net mintyse turiu kurias teks paaukot.

galiu pasakyt kad man nepasitvirtino dažymas arbata, kaip kažkas čia jau sakė, iš pradžių kol šlapias trikotažas buvo, atrodė lyg ir nieko, o kai išdžiuvo, tai vienos dėmės, taip kad palikau tą dažytą vidiniams sluoksniams. Spėju kad dėmės gavosi nes senas dėvėtas maikutes dažiau.

na va smile.gif smagu kad tema juda į priekį ir vis daugiau bus lėlyčių.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 01 28, 19:39)
Aš va turiu tokią iškarpėlę- batukai lėlei
, o gal kur nors turi ir pavyzduka kaip jie atrodo g.gif , mane ten kai kurios linijos labai supainiojo, o kadangi ne angliskai parasyta, tai ir nesuprantu doh.gif

o gal kas nors galite isversti kokia linija ka reiskia ax.gif (ten ant paduko kur surasyta)
Atsakyti
O kaip jums sekes prisiuti rankytes? Esu pasimetusi biggrin.gif viena ranka prisiuvau, tai jin tokia i sona issisketus. O zidudu pamokelese jos kaip ir arciau kunelio. Galima ir pakoreguot prisiuvima, tik nezinau, ar geriau bus paskui vaikui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 28, 23:31)
O kaip jums sekes prisiuti rankytes? Esu pasimetusi biggrin.gif viena ranka prisiuvau, tai jin tokia i sona issisketus. O zidudu pamokelese jos kaip ir arciau kunelio. Galima ir pakoreguot prisiuvima, tik nezinau, ar geriau bus paskui vaikui g.gif
as tai ties pazastimis maziau vilnos prikisau, kad nebutu toklios issiputisios, tai prisiuvus gavosi neissisketusios,
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 29, 00:31)
O kaip jums sekes prisiuti rankytes? Esu pasimetusi biggrin.gif viena ranka prisiuvau, tai jin tokia i sona issisketus. O zidudu pamokelese jos kaip ir arciau kunelio. Galima ir pakoreguot prisiuvima, tik nezinau, ar geriau bus paskui vaikui g.gif


la, pritraukineti rankyciu prie kunelio siunant nesiulyciau, nes tada vis tiek jos kada nors nuplis jei vaikiukas pamegs aprengtinet/nurenginet lelyte. Pabandyk "ismasazuoti" virsu rankytes, t.y. pastumti vilna zemyn, kad virsuje jos liktu plonesnis sluoksnis (bet ne per daug plonas mirksiukas.gif ) O siaip tai jos siek tiek atsikisusios vistiek, kai aprengsi, tai neturetu akis kliuti uz to, kad jos atsikisusios drinks_cheers.gif
Atsakyti

Vis seku sia tema, kad susikaupciau pasiuti dar viena leliuka, nes darbo isties daug, malonumo, be abejo, taip pat...

Bandau ideti savo pirmuosius leliukus ax.gif ccia
Atsakyti