Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(ievuschka @ 2009 01 24, 14:33)
LINUTUKE - kokia tu šaunuolė  clap_1.gif Aš nors ir turiu trikotažo, vilnos, galėčiau pradėt, bet vis dar su kitokiasi darbais krapštausi  doh.gif
Norėjau paklausti-tu siuvai lygiai pagal duotus išmatavimus?Įdomu, kokio dydžio lėlė išėjo? Ir ar ne per storos rankos/kojos?
Jei storokos-tai gal galima pačiam pakoreguoti ir paploninti?  g.gif Ar tuomet jau bus nusižengta kažkokiam standartui?
na mano lelyte daryta irgi kaip tik pagal iskarpa viskas, tai gavosi apie 40 cm ugio smile.gif , kadangi mano pasirinktas audinukas tvirtas ir nesitempe i sonus, tai lelyte nelabai sustambejo kojos ir rankos pastorejo 1,5-2 cm (kalbu apie apimti) pilvukas gavosi 28cm apimtis, galvytes 30 cm apimtis, nezinau ziurisi naturaliai, tikrai ne barbe gavosi biggrin.gif ,

bet manau jai tampresnis trikotazas, tai galima ir manau reikia siaurinti, vienu zodziu, as tai ziureciau pagal situacija,

palaukai man buvo sudetinga padaryti, trikotazas labai tankus, niekaip storesnis siulas nenorejo prasisiuti, tai teko isradinga buti lotuliukas.gif ir improvizuoti rolleyes.gif, mano merginos jau bando pretenduoti i sita lelyte, tai teko pazadeti, kad pasiusiu ir joms po lelyte, nors jau dabar zinau kad greiciausiai nezais su jomis, vyresnele viska kisasi su savim i lova, o mazesnioji, aplamai greiciau koki kaciuka aprengines nei lele, nu bet negaila pasiuti rolleyes.gif , juo lab kad pats procesas laaabai suzavejo, jau tiek buvo nevykusiu bandymu doh.gif, o dabar jauciuosi kaip ant sparnu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras, pasidalinsiu ir aš įspūdžiais apie lėlytes. Šiandien pabaigiau berniuką, tai šukuosena tokia puri, daug tų plaukų gavos, bet atrodo neblogai. Dabar lieka aprengti, tik vis dar neapsisprendžiu, kokiais drabužėliais rengt ax.gif
O dydis lėlyčių tai maždaug toks: berniukas apie 50 cm, mergaitė apie 40 cm.
Man tas siuvimo procesas tai irgi labai įdomus, kažkaip miela, dirbi dirbi ir ryškėja žmogeliukas wub.gif jau gale - net nejauku į žmogiuką adatą durti rolleyes.gif turbūt siūsiu ir daugiau tokių lėlyčių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 01 24, 21:34)
na mano lelyte daryta irgi kaip tik pagal iskarpa viskas, tai gavosi apie 40 cm ugio smile.gif , kadangi mano pasirinktas audinukas tvirtas ir nesitempe i sonus, tai lelyte nelabai sustambejo kojos ir rankos pastorejo 1,5-2 cm (kalbu apie apimti) pilvukas gavosi 28cm apimtis, galvytes 30 cm apimtis, nezinau ziurisi naturaliai, tikrai ne barbe gavosi  biggrin.gif ,


blink.gif mano trikotazas irgi netamprus, dariau pagal nurodytus ismatavimus, tai galvos apimtis gavos ~23cm. Manau, man kuna tikrai teks trumpinti, gal net ir rankas su kojomis g.gif

Sazha, norejau paklausti kaip tu per 3 valandas sugebejai lele pasiuti unsure.gif , bet dar karta perskaicius supratau, kad 3 vakarus siuvai lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2009 01 24, 23:02)
dirbi ir ryškėja žmogeliukas  wub.gif jau gale - net nejauku į žmogiuką adatą durti  rolleyes.gif 

drinks_cheers.gif
O aš maniau, kad man "šizaaaa" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Žinok lygiai toks pat jausmas.
Papildyta:
QUOTE(Labutuliukas @ 2009 01 24, 23:30)
Sazha, norejau paklausti kaip tu per 3 valandas sugebejai lele pasiuti  unsure.gif , bet dar karta perskaicius supratau, kad 3 vakarus siuvai  lotuliukas.gif .

mirksiukas.gif Manau, kad kažkur po 4 valandas kasvakar skyriau - paguldau Ronja, ir iki pirmo maitinimo krapštaus ax.gif O dienom tai tik "medituodavau" - ruošiaus medžiagas, etc...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sazha: 25 sausio 2009 - 13:39
Kaip fainai,kad čia tokios geros emocijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2009 01 25, 16:08)
drinks_cheers.gif
O aš maniau, kad man "šizaaaa"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Žinok lygiai toks pat jausmas.
Papildyta:



lotuliukas.gif aha ir aš taip maniau, bet dabar matau, kad ne aš viena tokia lotuliukas.gif

QUOTE(frederica @ 2009 01 25, 16:09)
Kaip fainai,kad čia tokios geros emocijos thumbup.gif


aha, labai gera šitoj temutėj wub.gif
Atsakyti
Kaip pavydu, kas jau pradejot. smile.gif
O as vakar atskridusi i Vokietija susigraibiau, kad liko visos vilnos Vilniuj sad.gif As biesas zino kiek buvau priplanavusi siuti, ne tik sia lelyte.. ardysiu pagalve, bet lelytei gi nenaudosi sintepono. Ale gundausi tokia kaip eskiza pasiuti, nes planavau gi cia masina turedama rubu prisiut.. nu ale vista kokia doh.gif

Apciupinejau trikotaza, tai tikrai geras trikotazas. Plonas, tankus ir mazai tamprus thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 26, 10:38)
Apciupinejau trikotaza, tai tikrai geras trikotazas. Plonas, tankus ir mazai tamprus thumbup.gif:


Coccinela, tai jei dar turi noro geruoju trikotažu dalintis - duok žinot mirksiukas.gif
Atsakyti
Coccinela, aš ir to tavo trikotažo labai norėčiau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
o as zinokit nusipirkau vaikiskas pedkelnes, bandysiu siuti is ju viena lele, pamatavau viena klesne, tai plotis kaip tik toks, kokio reikia lelytes kuneliui rolleyes.gif , jai kas gausis is ju, tai ir siuliu kunelyje ir galvoje nebus, na vienu zodziu ziuresiu kas gaunasi, tik spalva gal kiek tamsoka g.gif , nu bet vistiek ekspermentuosiu ax.gif
Atsakyti
Zinokit, mergaites, nelabai jau besusigaudau, kuri cia pirmesne ir kuri kiek nori to trikotazo doh.gif Jei nesunku, saraseli padarykit (kurios AZ praset turiu nickus), parvaziavus paskaiciuosiu kiek visoms po lygiai gaunas ir toliau tarsimes. As prabegom pribegu prie neto, tai kiek ta viena akim nuskaitau, tiek ir nepamenu nieko.. doh.gif
Atsakyti
Coccinela surinakau tau zinutes, kurios audinuko, cia temoje prase mirksiukas.gif

QUOTE(frederica @ 2009 01 21, 23:33)
Coccinela, aš pirksiu lotuliukas.gif , rimtai- nes jau užsikrėčiau doh.gif , siūsiu dar tokią

QUOTE(uups @ 2009 01 22, 00:58)
schmoll.gif  Lisn, kada pas vokiechius busi, galesi man atriekt/atsiust  gabala, ka?  bigsmile.gif
as net medziagu neturiu doh.gif
o su tuo priziniu fondu, tai, man rodos, labai keblu butu susirankiot  unsure.gif

QUOTE(sainara @ 2009 01 22, 12:09)
Coccinela, aš mielai nupirkčiau kokį metrą to trikotažo, jei tikrai neplanuoji tų 200 lėlių siūt.

QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 01 22, 12:26)
ir as noresiu is taves nusipirki to pasaudyti trikotazo bigsmile.gif



QUOTE(jurginelis @ 2009 01 22, 14:59)
. Aciu Frederica :4u: Buvau audiniu parduotuvej, pas mus krachas doh.gif Jei liktu gabalelis, ir as noreciau lelytei medziagytes, Coccinela. Iki kovo 1 d. tikiuosi speti ir as 4u.gif Zinokit, su jumis labai smagu thumbup.gif

QUOTE(relija @ 2009 01 22, 22:43)
Coccinela, aš taip pat trikotažo gabalėlio norėčiau  ax.gif Parašyk, kada jau tave pradėt atakuot primenamaisiais laiškais rolleyes.gif


QUOTE(Misty @ 2009 01 26, 11:25)
Coccinela, aš ir to tavo trikotažo labai norėčiau ax.gif  biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 26 sausio 2009 - 22:08